Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość syrenka************

POBIEROWO-jest ok

Polecane posty

Gość bardzo fajne miejsce ........
gorąco polecam !!! jak raz tu przyjedziesz ,bedziesz chciał więcej ! -ludzie odwiedzaja nas nawet zimą 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noooooooo..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam swoje typy na urlop
faktycznie ilość noclegów sie kurczy ale zdazyłem !!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a powiedzcie jak ma byc pogoda na ten tydzięn od 25-30 czerwca , bo chyba ma padac a ja mam wykupione meijsca na ten tydzień , - załamka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak ktos potrzebuje odpoczynkl
mieszkam nad morzem i fakt ma być zimno i deszczowo :( własnie dziś leje od rana.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w POBIEROWIE.ludzi jak
mrówek !!!!!!!! nie ma już nic wolnego ,szkoda...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najbliższe terminy koniec lipc
początek sierpnia...🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kimmi
hej szukam pokoju dla 2 osób w terminie od 05-12.08 w rozsądnej cenie ,jeśli ktoś ma jakieś informacje o wolnych miejscach prosze o kontakt na maila.Pozdrawiam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pobierowo i okolice to chyba
NAJPIęKNIEJSZE MIEJSCE NA ZACH WYBRZEZU!!!!!!!!!!!!! Właśnie wróciliśmy z urlopu....szkoda!!!!!!buuuuuuuuuuuuuuuuuu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjjjjjjjjjjjj
naprawdę jest problem z wolnymi kwaterami? właśnie sie wybieramy, tyle że w ciemno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj nie radze gorąco namawiam
nie w ciemno!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj nie radze gorąco namawiam
nie wiem gdzie sie wybieracie ,ja mieszkam w Pobierowie i sama wynajmuje .Ale mam rezerwację do 16 sierpnia a mieszkam nie w centrum tylko na uboczu i wiem dokładnie co sie dzieje ! To nie Kołobrzeg czy Władysławowo albo Ustka,że ludzie stoją na dworcu z ofertami kwater. Zdarza się nawet,że ludzie koczują w samochodach czakając na jakąś kwatere....ostatnio pozwoliłam wjechać na podwórko rodzinie z małym 4 letnim dzieckiem -spali 1 noc w samochodzie a bali sie spać na parkingu byli już tak zmęczeni,że było mi ich strasznie szkoda -lepiej na telefon zadzwonić w parę miejsc i popytac 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całe zachodniopomorskie
są jeszcze wolne terminy w domkach na przyszły tydzień w Pobierowie... zainteresowanym podam numery na maila...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PremierFilip
Pobierowo jest ok, to niewłaściwe stwierdzenie - dziwię się, że mieszkańcy tak kiepsko chwalą swoją super miejscowość! Pobierowo jest super! Od kilku lat mieszkam za granicą i co roku przyjeżdżam na wczasy nad Bałtyk. W Pobierowie będę w tym roku po raz 3! Miejscowość jest super! Piękne szerokie plaże i zawsze jest co robić, także jak nie dopisze pogoda. Po raz drugi będę już gościem pensjonatu Palace-Luxury Rooms - jak ktoś ma kaskę na odrobinę luksusu to polecam to miejsce - naprawdę kameralnie i komfortowo. Stronka pensjonatu: http://www.palace-pobierowo.pl Natomiast odradzam wszystkim Sandrę w Niechorzu, wielkiego molocha, w którym zatrzymałem się kilka lat temu - niedosprzątane pokoje i nieprzyjemna obsługa, poza tym tłumy! Pobierowo jest the best!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawie pobierowczanin
ja napiszę o Pobierowie trochę od zaplecza. jest to miejscowość która nie dba o turystów a także o przedsiębiorców napędzających ją w sezonie. Urzędnicy patrzą na każdego jak na chodzący portfel. W Pobierowie prawie nie da się zaparkować za darmo a godzina parkowania kosztuje 3 zł. plaża nie jest sprzątana i łatwo wejść sobie np. w szkło, dodatkowo plaża nie jest nawożona nowym piaskiem dzięki czemu jej szerokość w wielu miejscach to zaledwie kilka metrów. Jeżeli w trakcie sztormu morze wyrzuci glony to nikt sie tym nie przejmie a odór gnijącego zielska jest okropny (czy wspominałem już o opłacie klimatycznej jaka jest doliczana do kosztów wynajmu pokoju). Druga sprawa to ceny, są wysokie ale nie dla tego ze sprzedawcy zrobili się nagle bardzo pazerni. Urzędnicy gminy obłożyli sprzedawców dzienną opłatą targową w wysokości 60zł bez względu na wielkość stoiska (nie ważne czy stół czy wielki pawilon), ale i to dobre bo za rok oplata targowa wyniesie 650zł. Opłaty tej nie ponosi gastronomia co z jednej strony zaowocowało dużą ilością barów/kebabów a z drugiej paradoksalnie zmusiło do podniesienia cen ze względu na mniejszy jednostkowy obrót (większe rozdrobnienie klienteli). Wygląda to teraz tak ze łatwo jest zjeść drogo ale trudno kupić chociaż by pamiątkę. Łatwo dostać mandat od straży gminnej za co kol wiek (ich taryfikator uznaje jedynie maksymalne stawki) ale trudno liczyć na pomoc bo strażnik zawsze powie ze to nie w jego zakresie obowiązków. jako przedsiębiorca w Pobierowie musisz liczyć się z tym ze opłata dzierżawy placu to jeden z mniejszych wydatków, dochodzi do tego wspomniana juz oplata targowa (od czerwca do sierpnia to już 5400), oplata za postój przy rozładunku (wszędzie gidze postój nie jest płatny jest zakaz zatrzymywania) pan od śmieci zmusi was do podpisania umowy (bez tej umowy od tego konkretnego pana nie dostaniecie pozwolenia na działalność w Pobierowie) i sprzeda min 10 worków na śmieci po 7 zł za sztukę jak się będziecie upierać ze wasz mały straganik nie wygeneruje tyle śmieci i będziecie mieli trochę szczęścia to pan od śmieci zażąda tylko 30 zł za pieczątkę i nie da worków (dodam ze wyrzucenie czegokolwiek przez przedsiębiorcę nie w oznaczonym worku to mandat). Dodatkowo trzeba się liczyć z wizytami straży gminnej z różnych dziwnych powodów np. dla tego że siedzimy przed naszym straganem zamiast w nim itp. reasumując w Pobierowie jest brudno drogo i nieciekawie nie polecam go nikomu, no chyba ze chcecie sobie zepsuć wakacje !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teresa z opolskiego
Pobierowo jest ok. Byłam tam 3 lata po kolei w ostatnim tygodniu lipca/ 2008,2009 2010r/.Jedna rzecza jaka mi sie nie podobała to takie same imprezy co roku /piłka plażowa, bieg sniadaniowy i pokazy siłaczy /.W tym roku wybieram sie w końcu lipca do Władysławowa.Mam nadzieję ,że będą inne atrakcje niz te , które wymieniłam z Pobierowa , bo tamte już mi się znudziły.Pozdrawiam wszystkich wypoczywających i mieszkańców Pobierowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fotom
Pobierowo nie jest ok, a super! Piękna miejscowość, najbardziej lubię przyjeżdżać tam we wrześniu gdy plaże już prawie puste, a słonko wciąż praży. Jeździmy z mężem i dziećmi do niedużego, ale bardzo ładnego pensjonatu Palace - http://www.palace-pobierowo.pl na ul. Ostrowskiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warka77
z przyjeżdzaniem w ciemno rzeczywiscie bym nie ryzykowała ponieważ to dośc oblegany region, przede wszystkim z uwagi na to, że jest tam naprawde ślicznie, czasem wystarczy wcześniej poczukac w internecie, ja w te wakacje znalazłam bardzo ładne kwatery blisko morza tutaj : www.e-wczasy.pl/noclegi,pobierowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warka77
z przyjeżdzaniem w ciemno rzeczywiscie bym nie ryzykowała ponieważ to dośc oblegany region, przede wszystkim z uwagi na to, że jest tam naprawde ślicznie, czasem wystarczy wcześniej poczukac w internecie, ja w te wakacje znalazłam bardzo ładne kwatery blisko morza tutaj : www.e-wczasy.pl/noclegi,pobierowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dla rodzin z dziećmi Niechorze
Pobierowo jest dobrym miejscem, ale boje się o kleszcze gdy chodzę wsrod tych lasów... :( Córka rok temu nałapała chyba ze trzy i kończyliśny za każdym razem w szpitalu. Bardziej odpowiada mi Niechorze, dobry klimat i duzo atrakcji, ale zdecydowanie mniej lasów trochę, no i jedzenie bardziej nam podpasowało ( restauracja puchacz, smażalnia ryb kergulena). Wieczorem można wyjść potańczyć do baru Muszelka lub Przylądku Smaku przy plaży :) Rewal jest zbyt gęsto zabudowany i to jest dla nas zdecydowany minus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie masz planów na wakacje? Zmień to!!! www.wczasyspychowo.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pobierowo w sezonie? nigdy w zyciu, tlumy ludzi i te budy z ciuchami, kielbasami i lodami....okropnosc! morskie powietrze zanieczyszczone dymem z grillowanych szaszlykow. Inaczej jest w niedalekim Pustkowie, cisza, spokój, piekna plaza, polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niechorze, Rewal, Trzesacz, Pustkowo sa ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się w pełni. Pobierowo jest OK. Co roku spędzamy tam wakacje a fajne noclegi znajduję na stronie http://www.otonoc.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Morze nasze morze
:D rozbawiła mnie opowieść smutnego i sfrustrowanego pana pod nickiem " prawie pobierowczanin" z datą 2011.07.07 POBIEROWIANIN /POBIEROWIANKA/POBIEROWIANIE / drogi Panie Wypowiedż sfrustrowanego (tak myśle) handlarza pewno z jakiejś odległej miejscowości.który musi za wszystko płacić...no niestety . Ale na szczęście większość z tego łzawego komentarza jest nie prawdziwa Pobierowo jest ok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A pewno ze jest ok! Własnie jade w niedziele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pobierowo jest ok, ale tylko wtedy kiedy masz zapewnony nocleg np. Pokoje Aga przy ul. Piastowskiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kilka razy byłam w Pobierowie. Zgadzam się, że jest to bardzo wspaniałe miejsce. Plaża czysta i szeroka, chętnie tam wracam. Noclegi w Pobierowie zawsze rezerwowałam na stronie http://otonoc.pl/noclegi-Pobierowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
te pokoje aga przy ul. Piastowskiej - ma ktoś do nich jakies namiary ? nie mogę ich znaleźć w necie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×