Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość wiosna27

Na otyłość Tybetanskie Ziola otyłość Dzw-hz sprzedawane na alegro-kolejny oszust

Polecane posty

Gość niunia498
Witam.Jestem pierwszy raz na tej stronie.Podobnie jak wy borykam się z otyłością.Mam prosbę jako kolejna desperatka uciekam się do wszystkich sposobów na schudnięcie.Możecie podać mi dokładne dane ,aby zamówić te zioła. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meg621
Ja zamówiłam zioła na www.odchudzanieziolatybetanskie.pl najpierw zadzwoniłam do pana Krzysztofa a potem zamówiłam,za 3 dni zioła dotarły do mnie i od 4 tygodni piję je razem z jabłkami. pozdrawiam i powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miska-Kiska
Ja podobnie, ale wysłałam sms i po 3 dniach dostałam paczkę. Po miesiącu napisałam do nich sms że schudłam przez miesiąc 7 kg i że mam jeszcze nadwagę 16 kg prosząc o opinie i radę. W odpowiedzi dostałam informację że za dużo schudłam i jest to nie trwałe i nie zdrowe oraz to że powinnam chudnąć maksimum 4 kg na miesiąc aby to było zdrowe i trwałe i żeby nie buło efektu jojo. Czy ktoś schudł tyle samo a może więcej i jakie ma skutki z tego jestem ciekawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 4kasie
Witam ponownie! Dziś mija 2 tygodnie odkąd piję zioła tybetańskie. Ostatni raz ważyłam się dziś rano i jestem lżejsza o 3 kg. Zamówiłam drugie opakowanie ziół, bo widzę efekty ich działania. Po pierwszym tygodniu stosowania zauważyłam, zeszła mi tzw. "opuchlizna" z twarzy. Zioła piję 3 razy dziennie same, chyba że mi się przypomni, to jem do nich jabłko. Oprócz tego zauważyłam, że po wypiciu szklanki 10 minut przed posiłkiem zmniejsza mi się apetyt i dzięki temu jem dużo mniej. Wyeliminowałam białe pieczywo i ziemniaki, a kolację jadam przed godziną 18.00. Od 2 tygodni nie piję też alkoholu, bo mi po prostu nie smakuje. Podsumowując- jestem zadowolona z efektu działania ziół i liczę, że przy ich pomocy osiągnę swój cel. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JolantaKawska
Ja o ziołach tybetańskich dowiedziałam się z artykułu pod adresem : http://www.ziołaodchudzające.pl/ziola-tybetanskie/ Wykonałam telefon do WHO i po otrzymanym potwierdzeniu skuteczności ziół zdecydowałam się wypróbować to cudo. Mam 42 lata i 21 kg nadwagi z czego po miesiącu picia ziół tybetańskich zostało jeszcze 13 kg. Te zioła robią wrażenie na mnie gdyż próbowałam już wielu jak nie wszystkiego. Nigdy nie miałam takiego efektu i nigdy nie czułam się tak dobrze. Z informacji uzyskanych podczas rozmowy z pracownikiem WHO zioła tybetańskie oprócz odchudzania i likwidacji cellulitu wpływają kapitalnie na samopoczucie i ogólnie na cały ludzki organizm. Polecam te zioła z czystego serca wszystkim których za dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja j!@#$ nie da się już wejść na żadne forum poczytać wypowiedzi normalnych ludzi bo p!@#$ sprzedawcy wszystko zaspamuja reklamami, matka się właśnie wzięła za te ziółka i chciałem wiedzieć czy już ja mogę wyśmiać czy lepiej poczekać a tu może z 6 normalnych wypowiedzi na 26 stron postów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tak jest ! prawda
Ja osobiście polecam ci inną rewelacyjną metodę : www.poradyekspertow.alli.pl/PoradyEkspertow/E ksperci.aspx Tylko alli a nie jakieś zasrane zioła tybetańskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikikun
sa polskie zioła na odchudzanie Koper włoski i cykoria podróżnik oszuka głód Najlepiej więc popijać ją „h godziny przed jedzeniem. Żołądek wtedy zaciekawi się piękną parą panną wędrowniczką i wysportowanym, urok li wyin włoskim młodzicicem. przepis: korzeń cykorii podróżnika owoc kopru włoskiego Zioła wymieszać, 3 łyżki ziół zalać 3 szklankami wody, zagotować, a następnie pod przykryciem zaparzyć t5 minut. Przecedzić, pić ciepłe przed posiłkami bardzo powoli, dokładnie przeżuwąjąc każdy łyk napoju. W ten sposób nasycimy organizm porcją szybkiej energii, która pozwoli oszukać głód. Znamię kukurydzy i perz specjaliści od odchudzania Znamię kukurydzy, inaczej wąsy kukurydzy, to niezwykle cenne zioło wspomagające odchudzanie. Najkorzystniej połączyć je z kłączem perzu. Wspólnie skutecznie pomogą organizmowi w redukcji tkanki tłuszczowej. Herbatkę z tych ziół warto popijać przez kilka tygodni, by w tym czasie dostarczyła przede wszystkim wątrobie substancji leczniczych odpowiadających za jej regenerację i oczyszczenie. przepis: znamię kukurydzy kłącze perzu 50 g 50 g Zioła wymieszać, 4 łyżki wsypać do garnka, wlać 5 szklanek wody, zagotować, a naslępnie na małym ogniu ogrzewać 3 4 minuty. Przecedzić, pić ciepłe nj1epiej Yz godziny przed posiłkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kyysia
czy może ktoś napisać czy po roku, po stosowaniu ziół tybetańskich na pewno nie będzie efektu jo-jo, bo ja już w nic nie wierzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kyysia
posłuchałam, no i co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem znowu by podzielic sie taka oto nowiną. Juz 34 dni piję zioła / z jabłkami/, nie jem białego pieczywa, ziemniaków, słodyczy ani nic po 18-tej. ćwiczę regularnie na siłowni, a w domu na rowerze treningowym. Piję wodę czyli wszystko wg zaleceń. I niech mi ktoś powie dlaczego od poczatku kuracji ubyło mi tylko pół kilo. Mam 10 kg nadwagi tj. tyle chciałabym mieć mniej. Przestaję wierzyc, że zioła tybetańskie działają!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kariocca
Morlinka myślę że za rzadko chyba jadasz. Ja pijąc zioła tybetańskie rok temu jadłam tylko obiad do syta a nawet bardzo do syta i nic więcej. Efekt tego to że po 2 miesiącach picia schudłam tylko 5 kg. Po konsultacji telefonicznej z Panem Krzysiem pijąc regularnie zgodnie z otrzymaną instrukcją zioła tybetańskie zaczęłam jeść zgodnie z radą 5 razy dziennie ale małe posiłki. Stosując się do tej zasady po następnych 2 miesiącach schudłam 14 kg. Aktualnie mój metabolizm jest już naturalnie szybki a ziół tybetańskich nie piję już ponad pół roku. Jem bez specjalnych ograniczeń a moja waga jest cały czas na prawidłowym poziomie. Dlatego radzę tobie podobne zachowanie jak to miało miejsce w moim przypadku lub napisz albo zatelefonuj do sprzedawcy. Trzymam za ciebie kciuki .powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chinchinka
No i stało się, zamówiłam zioła....to moja ostatnia deska ratunku, przy wzroscie 170cm waga siegnela zenitu 86kg.Nigdy tyle nie ważyłam, to jest jakiś SZOK, bede na bieżąco raportować wyniki.....błagam o wsparcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ilona W
Ja tez kupiłam i chyba... juz wiem że to lipa. wszystkie pozytywne komentarze zawierają ten sam błąd interpunkcyjny czyli spację po i przek kropką lub przecinkiem. Łatwo wywnioskowac ze prawie wszytskie wpisy na 26 stronach wpisywala ta sama osoba. Ale niech tam.. zaczynam jutro, odezwę sie po tygodniu i powiem co jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ilona W
No i już wiem że to lipa te gowniane ziola tybetanskie Ja osobiście polecam wam inną rewelacyjną metodę : www.poradyekspertow.alli.pl/PoradyEkspertow/E ksperci.aspx Tylko alli na nich czuję że chudnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kariocca
Niedawno czytałam że : "WHO czyli Światowa Organizacja Zdrowia uznała Zioła Tybetańskie (Tibetan Herbs) jako nieliczną bardzo zdrową i skuteczną metodę odchudzania oraz pełnoprawny lek naturalny. ZIOŁA TYBETAŃSKIE posiadają Atesty i certyfikaty medyczne"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kariocca
Warto poczytać wiele niezależnych w stosunku do importera Ziół Tybetańskich artykuły i publikacje prasowe lub internetowe jak załączony poniżej. http://www.ziołaodchudzające.pl/ziola-tybetanskie/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Kariocca za Toje dobre słowo, ale problem nie lezy w jedzeniu. Jem 4 razy dziennie, małe porcje, nie najadm sie, zawsze z umiarem. Nie jestem tez głodna, Zachowuje mniej wiecej taki sam czas miedzy posiłkami. Tak sie zastanawiam, bo być moze jest to moja niedoczynność tarczycy i tabletki hormonalne, które muszę brać kazdego ranka. Sama juz nie wiem. Dziś zaczynam szósty tydzień scisłej kuracji z wynikiem minus pół kilo od poczatku. Wszyscy są podatni na te zioła, A JA NIESTETY NIE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kyysia
ja na razie piję nasze zioła, ale też żadnego efektu- nadwagę mam bardzo dużą, próbowałam już wszystkiego ale bez skutku, miałam nadzieję, że zioła tybetańskie ruszą mój metabolizm, ale już wątpię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Okularnica37
Ja schudłam na ziołach Tybetańskich już 12 kg w niecałe trzy miesiące bez problemu. Hormonów nie biorę. Tarczycę mam zdrową więc chyba mi łatwiej. Jem 4-5 razy dziennie ale się nie objadam. Przestrzegam aby nie opuścić ani jednego dnia w piciu i nigdy nie opuściłam do tej pory. Zgodnie z instrukcją zawsze przed wypiciem ziół zjadam jedno lub dwa jabłka popijam ziołami i za dziesięć minut jem posiłek. Ale faktem jest że w pierwszym miesiącu schudłam tylko jeden kilogram z czego nie byłam za bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedys pilam
9 lat temu pilam ziola tybetanskie ktore kupilam w szwecji i schudlam przez 2 miesiace 9 kg w poniedzioalek zamowilam w polsce i dostalam dzisiaj ziola ktore zaczne pic od jutra bo chce schudnac 15 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta33
Postanowiłam spróbować tej kuracji ziołami tybetańskimi bo koleżanka z pracy ładnie na tym schudła. Zamówienie przyszło wczoraj. Teraz właśnie piję pierwszy kubek pierwszy raz przed śniadaniem. Bałam się ich smaku ale zioła są nawet smaczne. Jest czas i mam nadzieję bez żenady włożyć bikini latem gdyż kocham słońce i plaże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimoza1812
Moje kochane mam tez jak wy problem z nadwaga od wielu lat próbowałam prawie wszystkiego i tak jak wy miałam nadzieję że ZT to cudowny lek na pozbycie się kilogramów ale to wielka ściema owszem odchudzają ale tylko z kasy nie z kilogramów OTO PRAWDA O ZIOŁACH TYBETAŃSKICH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kyysia
Mimozko kochana odebrałaś mi nadzieję i co dalej, napisz jak długo stosowałaś te zioła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimoza1812
Hej Kyysia nikomu nie odbieram nadziei każdy swoją kasę wydaje jak chce ja tylko wyrażam swoją opinię po zastosowaniu ZT ja ich zamówiłam od razu 8 opakowań czyli to są dwie kuracje po cztery opakowania a to dlatego że w tym czasie byłam na urlopie w Polsce bo od wielu lat nie mieszkam już w Polsce a po rozmowie telefonicznej z p. Krzysztofem dowiedziałam się że jedna to może być za mało gdyż dopiero organizm się oczyści i dla lepszych efektów wskazane są dwie kuracje Piłam prawie pół roku do tego jadłam jabłka i wszystko psu na budę efekty mizerne Wiele wpisów jest że zioła są znane i polecane na całym świecie ja po powrocie do Niemiec poszłam do lekarza dietetyka i pytałam czy coś wie o ZT ale nikt tu o nich nie słyszał od razu wiedziałam że zostałam oszukana ale jak w przysłowiu POLAK MĄDRY PO SZKODZIE gdybym te kasę wydała na siłowni były by super efekty jakie mam teraz POZDRAWIAM i naprawdę jak macie nabijać kiesę p.Krzysiowi wydajcie ją na siebie POZDRAWIAM ps:wiem że po moim wpisie będzie dużo przeciw ale jak pisze ktoś prawdę o ziołach ŻE NIE DZIAŁAJĄ to potem jest dużo wpisów że to nieprawda A NA PENO TO SAM PAN KRZYSIU ICH PISZE JAKIE TE ZIOŁA SĄ SUPER ale jak długo będą tacy naiwni jak ja i ich kupią to tak długo będzie to działało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimoza1812
I jeszcze raz Krysia jak chcesz schudnąć 100% na pewno to zainwestuj w siłownie czy aerobik i zdecydowanie lepiej kup Alli a nie ZT nie bądź taka naiwna jak ja i nie kupuj ZT POZDRAWIAM polecam ps:www.poradyekspertow.alli.pl/PoradyEkspertow/E ksperci.aspx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karioza1269
Kochana mimoza1812 masz racje !!!!! całkowitą z tymi ZT. Moja koleżanka zamówiła 5 pełnych kuracji czyli 20 op. Wypiła wszystkie i schudła TYLKO 2 kg pijąc je aż ROK czasu. Po Alli !!! schudła 27 kg !!! tylko w DWA !!! miesiące i nie musiała chodzić nawet na miesiące. Więc nie ma co porównywać ZT z Alli. POZDRAWIAM Stosuję Zioła Tybetańskie od 3 miesięcy. Zamawiam po 2 opakowania to jest dawka która starcza mi na miesiąc a koszt to 315 zł. Zamawiam przez email i po 2-3 dniach mam je na poczcie. Piję zgodnie z otrzymanymi instrukcjami w paczce. Schudłam ogólnie 12 kg a cellulit na udach zmniejszył się o połowę. Mogę szczerze polecić wszystkim tę metodę odchudzania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karioza1269
Kochana mimoza1812 masz racje !!!!! całkowitą z tymi ZT. Moja koleżanka zamówiła 5 pełnych kuracji czyli 20 op. Wypiła wszystkie i schudła TYLKO 2 kg pijąc je aż ROK czasu. Po Alli !!! schudła 27 kg !!! tylko w DWA !!! miesiące i nie musiała chodzić nawet na siłownie. Więc nie ma co porównywać ZT z Alli. POZDRAWIAM ps:masz racje mimoza1812 ten wpis i inne na pewno pisze Pan Krzysiu: "Stosuję Zioła Tybetańskie od 3 miesięcy. Zamawiam po 2 opakowania to jest dawka która starcza mi na miesiąc a koszt to 315 zł. Zamawiam przez email i po 2-3 dniach mam je na poczcie. Piję zgodnie z otrzymanymi instrukcjami w paczce. Schudłam ogólnie 12 kg a cellulit na udach zmniejszył się o połowę. Mogę szczerze polecić wszystkim tę metodę odchudzania."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×