Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agusiak

Jest tu osoba która robi kolczyki?

Polecane posty

Potrzebuje kolczyków identycznych jak mam. Niestety nie są zbyt proste do wykonania. Kupiłam je kiedys od znajomej która tym sie zajmowała. Niestety kontakt się urwał i nie moge znaleźć choćby podobnych na allegro czy w sklepach. Cena wykonania kolczyków do ustalenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wysłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to pokaż jakie masz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zajrzyj na temat wylęgarnia pomysłów na dziale porady praktyczme...tam jest multum dziewczyn które robia kolczyki....do obejrzenia takze ich galerie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapytaj w
pracowni jubilerskiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze ja pomoge? tylko zebym jeszcze wiedziala o jakie kolczyki chodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ile chętnych
Najlepsza prowokacja by była: "kto mi zrobi kolczyki?" Od razu 150 wpisów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matko zaraz prowokacja...:opoza tym jezeli autorka chciałaby kupic jakies kolczyki to sama doskonale dałaby sobie rade i znalazła odpowiednia osobe i miejsce do tego ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ile chętnych
Nie mówię, ze o prowokacja, tyklko że tykle chętnych, że 13 latki mogłyby się tak bawić. Teraz biżuterię robi już prwie każdy. Wpisujesz na forum: "kto mi zrobi zielone kolczyki?" "kto mi zrobi kolorową bransoletkę z przewagą beżu?" "kto mi zrobi przywieszkę z turkusowych kamieni?" itp. i masz 150 wpisów. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no...ale takie prawa forum...kazdy wpisuje co chce i chyba nie mamy na to wiekszego wplywu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam, żadna prowokacja... Tak a propo dziekuję osobie która napisała do mnie maila. Jeżeli nie będzie w stanie ich wykonać to się Tala do Ciebie odezwe :) I niestety nie znam nikogo kto robi biżuterie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wysłam
Pierwsze już gotowe, (muszę tylko jeszcze ładnie opiłować pilnikiem końcówkę bigla :) : http://aycu04.webshots.com/image/11963/2001396278733314166_rs.jpg Do drugich niestety muszę dokupić srebra we wtorek po pracy. Nie przewidziałam, że na takie kolczyki zurzyje więcej niż 2,5metra drutu. (2 metry cieńkiego starczy, ale z pół metra grubego zrobie tylko 3 kolczyki).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wysłam
Jakbyś z jakiegoś powodu chciała z nich zrezygnować, to się nie krępuj. Na te kolczyki jest już 3 chętnych, a ja mam masę perłową jeszcze tylko na 1 parę. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przepiękne
Przepiękne, pewnie długo się takie robi. Też bym chciała takie zrobić, ale pewnie trudne są. Jakiej grubości drutu użyłaś? Bardzo mi się podobają, chętnie bym takie nosiła. Jakiej grubości jest ten drut?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wysłam
Dziękuję bardzo :) Drut jest grubości 0,7mm, bo kolczyki są malutkie. Autorka wątku chciała, żeby prostokat mial wymiary 2,5X3cm. Do większego projektu wtbrałabym 0,8mm. Wypełnienie to 0,4mm, ale nie pracowało się łatwo na tej grubości i do kolejnych zamówień wybrałabym 0,35mm. To drugie kolczyki, (mają już nawet nazwę, co do której nie miałam wątpliwości ;) ): http://aycu17.webshots.com/image/11976/2002818240442061700_rs.jpg Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wysłam
PS.: Oczywiście pisałam o srebrze. Do posrebrzanych kolczyków grubiść drutu trzeba odpowiednio zwiększyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wysłam
To nie kamień, tylko masa perłowa. Czarna też jest np. tutaj: http://www.qnszt.pl/catalog/316/4275_masa_perlowa_brylki_czarne.html Jeśli chcesz coś w kolorze głębokiej czerni, to wybierz np. kamień onyks, albo noc kairu (szkło z błyszczącymi drobinkami). Czerwonej masy mam jeszcze tylko 2 kawałki, a reszta w rozmiarze XXL ;) Na kolejne kolczyki czeka narazie kolega z pracy, (dla córki :) ). Można zamówić, ale słabo wyrabiam czasowo. Jeśli byś chciała, abym zrobiła je dla Ciebie, niestety musiałabyś długo poczekać. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×