Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zakrecona w szukaniu

jak to ująć w CV

Polecane posty

Gość zakrecona w szukaniu

pracowalam w kilku firmach, ktore najdelikatniej mowiąc okazały się wobec mnie nie fair i teraz nie wiem czy umiescic to w CV, bo boję się, że pracodawca zadzwoni do nich i dowie się czegoś zlegop na mój temat a to te firmy mi nie zaplacily za pracę:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakrecona w szukaniu
zajrze tu jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evel22
na Twoim miejscu raczej bym zrezygnowała z wpisywania tych firm,całkiem możliwe,że nowy pracodawca się pokusi i zadzwoni.lepiej nie ryzykuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napisz
nikt nie będzie dzwonił po twoich byłych pracodawcach. Napisz, jesli historia twojego zatrudnienia układa się w jakąs logiczną całość. Bo jezeli chcesz być analitykiem, a w między czasie trafiła ci sie praca w sklepei na 3 miesiące, może to pomiń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evel22
zdarzają sie przypadki,że pracodawcy dzwonią,po to podaje się w zasadzie dane tych firm,więc skoro uważasz,że mogą powiedzieć za dużo na Twój temat to poprostu zrezyugnuj z wpisywania tego w cv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panna ale bez hasla
To tez zalezy. Jesli sie uklada w logiczna calosc to ja bym dodal. Ogolnie mozesz tez zlecic wykonanie cv jakims profesjonalnym firmom i zobaczyc co z nim zrobia. Jak CI sie nie spodoba to po prostu nie zaakceptjesz i nie zaplacisz... Dla przykladu sprobuj skontaktowac sie z: www.dlawas.net

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość norah
Wiesz.. gdzieś czytałam, że nawet jeżeli Twoja wspołpraca z poprzednimi pracodawcami nie układała Ci się najlepiej to pod żadnym pozorem nie powinnaś ich oczerniać, ani nie używać żadnych wulgaryzmów na ich temat, bo to źle o Tobie świadczy ;-) Myślę, że powinnaś poczytać co niego w Internecie artykułów nt temat. Może na stronach gazety.pl coś znajdziesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddkaka
Nikt nie dzwoni po wsześniejszych pracowdawcach, ale macie pomysły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ddkaka i noah
dzięki, bo ja glupia nie umieszczal;am w CV tych miejsc bo balam się,z e mi nabrużdżą :(😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddkaka
No patrz norah, to dopiero musiałaś gdzieś wyczytać, że nie należy nikogo oczerniać ani używać pod jego adresem wulgaryzmów. Zwłaszcza, jak to był twój pracodawca. Wpisz do cv to, co pasuje do profilu pracy, o jaką się starasz. Ale przygotuj się, co powiesz, jak cię zapytają, dlaczego zrezygnowałaś z tej pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ddkaka i noah
ja nie wiem teraz jakiej pensji czekiwac jak tak dlugo mam klopoty z pracą... bo koszty zycia sa jakie są a nie kazda praca jak sie ma 10lat doswiadczenia jest warta zeby pracowac za bardzo male pieniądze gdyby nie problemy osobiste to znalazłabym ja wczesniej ale wszystko mi sie zawalilo i od niedawna dopiero lepiej funkjconuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×