Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ewelaa

pytanie które nie dotyczy zdrowia aczkolwiek dla mnie bardzo ważne!!!

Polecane posty

mam pytanie...wiem że to nie jest forum do tego typu pytań,ale nie mam pojęcia do kogo się z tym zwrócić...bardzo chciałabym studiować kosmetologię,w związku z tym mam pytanie....jakie przedmioty trzeba zdawać żeby wogóle dostac się na ten kierunek?? podejrzewam że biologię i chemię(ciężko by było ponieważ jestem na profilu humanistycznym):/ ale czy z obu tych przedmiotów wymagane jest rozszerzenie??? A może na ten kierunek można też zdawać jakies inne przedmioty,nie koniecznie biologie i chemie?? Bardzo proszę o jakąś mądrą wypowiedź:) Jeżeli ktoś wie proszę o pomoc i z góry dziekuję;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dysortograficzka
ejjjj o ile wiem to możesz uczyć się tego :P na Politechnice ;p na początku to technologia chemiczna a potem z tego sobie robisz :) kkosmetologie ale ale w zeszlym roku mieli tylko chemie i to tek sobie zdana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze właśnie w tym problem...:/ chemia jest moja piętą achillesową, jestem prawie pewna że nie poradze sobie z nią na maturze...a wystarczy sama zdana matura z biologii??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tak - chemia i biologia, z naciskeim na chemię poza tym - jak zamierzasz być kosmetologiem nie umiejąc chemii? nie da rady tak.. no chyba że chcesz być kosmetyczką - to studium dwuletnie i masz papierek - i chyba nie ma takich ciśnień jeśli chodzi o wyniki z matury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie latwiej
zadzwonic do ktorej kolwiek szkoly i poprostu zapytac a nie pytasz ludzi na forum..kurcze rozne szkoly maja rozne wymagania albo poszukaj sobie w necie..google nie gryza!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wejdź na poniższą www, poucz się trochę, zrecenzuj stronę i napisz parę zdań , mogą być krytyczne ale twórcze, a zbiorę dane od córki, która po AE zrobiła studia podyplomowe z wizażu, czyli tego co Cię interesuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BULIKVFD
Ewelaa jeżeli bardzo chcesz to Ci się uda ..... NIE MUSISZ MIEĆ MAXA NA POLITECHNIKE DOSTAWALI SIE LUDZIE CO MIALI PO 30 Z PODSTAW CHEMII ;) NO ALE DUZO WYLECIALO JEDNAK JEZELI COS SIE CHCE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×