Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jakas jaaaaa

czy znacie ta twarz??

Polecane posty

mlodaaaa ==> widać że jesteś młoda. Gdzie Ty chcesz w tym czymś wyjść?! ohyda! jeszcze te białe buciki jak u pani na zdjeciu i wieś totalna, dobre do dyskoteki w remizie. Sukienka nie różni się od szmat które prezentuje biało - czarna z żółtym pyskiem, zresztą sprzedawca ma i ubranka które reklamuje tamta. Klasa ubrań ta sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie wiem ale...
ktos musi w tym chodzic skoro to kupują? a moze kupują i chowają do szafy bo boją sie w tym wyjśc na ulicę?i moze na dodatek kobiety 40 letnie próbujące się odmłodzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochana przez niego
o jesuuuuu wiecie co ja nie wiem kto to licytuje wogole, a widzieliscie jakie ceny osiagaja te kreacje?? echhhhh pewnie jakies 15-latki ktore chca sie wystroic na dykoteke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlodaaaaa
a najgorsze w tym jest to, ze sa ludzie, ktorzy to licytuja cholera jasna to juz wiemy co bedzie modnego tego lata :) hahaha ale ja przysiegam, ze ja jestem w szoku boze gdzie w tym wyjasc??chyba do agencji!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochana przez niego
oblesnie sie jej cycki wylewaja a feeeee chyba juz nic nie zjem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie wiem ale...
ta niby sukienka turkusowa to moze i ładnie by wyglądała ale do jeansów i tylko na jakąs imprezę a nie w dzień i na ulicę ale nie jako sama sukienka... chyba ze...kobieta moze to ubrac kiedy chce w mężczyznie wzbudzic porządanie tuż przed seksem cos w stylu bielizny czy ubrań erotycznych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlodaaaaa
co bedzie modne tego lata mialo byc jestem w takim szoku, ze nie dam rady pisac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlodaaaaa
ja nie wiem ale----no ja tez mysle, ze do jeansow to super by wyglada ta turkusowa , ale nigdy w zyciu bym jej tak bez niczego nie ubrala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takos jakos
to złoto to normalnie bym w tym w pole nie wyszla:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlodaaaaa
a te zloto to mnie powala z nog hahaha no tragedia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
większość z tych ciuchów zapewne można kupić na targach czy giełdach... aż się roi już od samic w tych ohydnych tunikowatych swetrach do pół tyłka w złote paski...itp, jakies brokaciki, brązowo- złote itd:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 222222222222222
do pracy........na ulicy chyba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie wiem ale...
ale na allegro nie znalazłam zadnej eleganckiej sukienki (moim zdaniem)...kocham proste sukienki do kolan bez zadnych udziwnien.. bo uwazam ze sekret kreacji tkwi w dodatkach a nie w jakis dziwnych fasonach i kolorach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eleganckiej tez tu nie widzę, ale ogólnie mówię. Raczej dziewczyny w sukienkach wyglądają słodko, kobieco itd. A ona? \"Przeleć mnie\" !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie wiem ale...
pokazałam te linki mojemu bratu i on stwierdził " jest prostytutką?" to chyba znaczy jedno...mamy do czynienia z uniformami dla prostytutek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta szdełkowa nie w moim stylu ale na pewno nie przypomina kiczowatych kiecek czarno-białej samicy :D Wystarczy zajrzeć jakie są inne przedmioty sprzedającego, od razu można czasem poznać czy to jakaś wieś czy coś względnego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×