Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pmddtka

rezygnacja ze stażu

Polecane posty

Gość Pmddtka

Hej mam pytanko jestem na połroczntm stazu z urzedu pracy w ramach projektu UE PEGAZ 2006 na umowie jest zaznaczone ze w przypadku rezygnacji musze poniesc koszty stazu tzn?? bede im wunna kase za cale pol roku czy tylko z miesiace z ktorych zrezygnuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cała kase zwracasz ktora
urzad ci zapłacił do momentu rezygnacji wiec wniosek taki ze jak rezygnowac to zaraz na poczatku np w pierwszym miesiacu gdy jeszcze nic ci nie wypłacili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gooscccc
Jeśli znajdziesz pracę, to nie ponosisz żadnych kosztów. Jeśli jednak rezygnujesz z jakichś innych powodów, to musisz zwrócić pieniądze, które do tej pory wypłacił Ci UP. Ale przy najbliższej okazji zapytaj i upewnij się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojejku ojejku
z tego co sie orientuje koleżanka która rezygnowała poniosła tylko koszty wysokości badan lekarskich za które płacił urząd pracy zanim poszła na staż :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pmddtka
chcialabym skrocic staz o 2 miesiace tzn powinnam skonczyc w sierpniu ale pojawial l sie pomysl wyjazdu do anglii od czerwca i tak sie zastanawiam jesli mialabym oddac tylko za badania czy skladki do zus to nie tak zle ale jak bym miala zwrocic pieniadze za pol roku lacznie z wyplatami to juz gorzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość L p
Nie musisz zwracać kasy, jesli chcesz podjąc pracę. Wyjazd do Anglii to przecież coś w tym sensie, nie? Na wczasy tam nie jedziesz. Nie musisz też zwracać kasy, jesli rezygnujesz ze stażu z winy pracodawcy (źle Cię traktował, itp.). Czyli jeśli UP uzna, że rezygnacja jest uzasadniona (wtedy chyba pracodawca zwraca kasę, ale tego nie jestem pewna). W pozostałych przypadkach zwraca się kasę - ten zasiłeki pieniądze za badania lekarskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakajakaja
Ja mam właśnie ten sam problem... czy jest tu ktoś, kto pracuje w Urzędzie Pracy? Czy trzeba zwrócić całą kasę, którą do tej pory PUP wypłacił? Koszt samych badań ok, ale już te 504 zł brutto/miesiąc trochę nieciekawie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość L p
531 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez pracy
wyjazd do Anglii nie koniecznie urzad pracy uzna za powód do rezygnacji ze stazu, jesli bedziesz miala papier ze dostałas prace to wtedy spokojnie mozesz rezygnowac ze stazu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość casanoovka
up up up up up Czy można zrezygnować ze stażu dla innego stażu? Oba organizowane przez Urzędy Pracy, ale w różnych miastach... To znaczy jeden staż organizuje PUP w mieście X, a drugi staż PUP w mieście Y :) Help :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -Gdynianin-
Ja mam problem tego typu, że mój PUP wypłacił mi pieniądze za kilka dni stażu, który zerwałem, ale nie netto tylko brutto... Mam w opisie przelewu: Zapłata za okres 03.2007 BRUTTO. Co w tym wypadku zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monisia23
za rezygnacje ze stazu z wlasnej winy dostajesz kare pieniezna ale tylko za jakies skladki. jezeli odbylas staz przez 5 miesiecy takak kara wynosi okolo 1200 zl. nie oddajesz wszystkich pieniedzy. dodatkowo nie otrzymujesz z urzedu pracy zaswiadczenia o odbyciu takiego stazu. jezeli podejmiesz prace przedstawiasz im umowe i zadne konsekwencje Ci nie groza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość L p
Jaka umowę? Ja żadnej umowy nie mam. Umowę zawarł PUP z pracodawcą. Co, zwrócą mi ją? Moze chodzi Ci raczej o opinię, jaka wystawi mi pracodawca? Albo jakies zaświadczenie z UP o odbyciu stażu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość L p
Już kumam. Chodzi Ci o umowe z nowym pracodawcą, którą pokaze się w UP. Sorry, nie załapałam w pierwszej chwili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×