Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mnlkaaa

Jakie firany do goscinnego pokoju- krotkie czy długie?

Polecane posty

Gość mnlkaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie mam firan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapracowana
Zdecydowanie długie i bez rozcięcia pośrodku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bziku
zależy jakie masz okna:) Ja mam od sufitu do podlogi i tylko długie pasują, ale jak masz okno z parapetem to można i krótkie, fantazyjnie podpięte, lub "narzucone" na karnisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja73
ja sie tez zastanawiam,bo latem sie przeprowadze a moje firany nie beda pasowaly do tamtego okna-w tej chwili mam na oknie do parapetu a wtej czesci gdzie sa drzwi balkonowe dlugie-iczywiscie z tej samej serii widze ze bardzo wiele osob ma krotkie nawet tam gdzie balkon -nie tylko do parapetu ale jeszcze krotsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnlkaaa
Rozcięcie musi byc moim zdaniem bo pokoj 4,70 metrow szeroki i z dzrzwiami balkonowymi, wiec jak chcac otrorzyc drzwi , trzebabyloby cała firane odsuwac,a to niezbyt wygodne i niezbyt dobrze wyglada.Dziewczyny jak mysliscie ile metrow musze kupic tej firany?Okno i parapet mam niezbyt ladne wic chyba lepiej jak bardziej marszczone beda? I jeszcze jedno, czy bardziej wzorzyste czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anusia613
bardzo lubie krótkie firanki, ale one pasuja do mniejszych pomieszczeń. Do salonów i innych duzych pokojów zdecydowanie polecam długie i do tego bez wzorów, najlepiej gładkie. prostota jest zawsze na czasie, zawsze modna i nigdy z niczym sie nie pogryzie. Ja do swojego salonu (ok. 50 m2) zawsze szukam długich i jak najgładszych. Zaufaj mi- wiem, co mówię- jestem projektantem wnętrz. Życze powodzenia w wyborze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mkodaa
A jesli krotkie firany, to jaka długosc? do samego parapetu czy krotsze?, np. do polowy okna albo 3\4 okna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko zależy od pokoju - inne firany beda do pokoju urzadzonego nowoczesnie, inne do tradycyjnego. Zobacz na stronach galerie i wybierz firany dla siebie. Np na www.ridex.com.pl jest kilka zdjęć w galerii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam pytanie. Czy przecinacie firany jeśli chodzi o okno balkonowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś przecinałam. Ale jest to moim zdaniem jedynie połowiczne rozwiązanie i nigdy tak naprawde to fajnie nie wygląda. O wiele lepiej jest moim zdaniem zainwestować w firany makarony. Mam je w dużym pokoju i o niebo lepiej sprawdzają się od zwyklych firan. Po pierwsze firanki się nie brudzą, nie przesuwaja. I bez problemu można sie dostać na balkon Ceny również są niższe niż tradycyjnych firan: https://firaneo.net/firany-makarony Zobacz sobie chociażby tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×