Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Persil

Gumki a wpadka?? Szcególnie dla tych, którzy preferują tą antykoncepcje.

Polecane posty

Ostatnio zrezygnowałam z tabletek antykoncepcyjnych na rzecz prezerwatyw. No i wiadomo, ze ryzyko zajścia w ciąze jest większe. Mam pytanie do dziewczyn, czy któras zaszła w ciąze zabezpieczając się gumką, nawet gdy ona nie pekła czy nie zsuneła się?? Znacie takie przypadki?? Nie wiem czy dobrze sobie tłumacze, ale wpadki przy gumkach biorą się z pęknięcia lub zsunięcia?? Bo chyba jesli prezerwatywa jest dobrze używana, to nie ma prawa żeby zaszło się w ciąze. Dziewczyny prosze podzielcie się uwagami na ten temat i oswieccie mnie czy dobrze rozumuje. Z góry wielkie dzięki🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli gumka jest dobrze używana to nie powinno być ciąży. Ale może się zdarzyć, że pęknie (mi pękła 3 razy ale skończyło się na strachu:) ) albo się zsunie. Ale jest też taka możliwość, że ma po prostu \"usterkę\" jakaś mała dziurka się pojawi... Dlatego ja rezygnuję z gumek na rzecz tabletek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez rezygnuje z gumek, na rzecz tabletek, oststnio kochałam się z facetem w dni płodne i pękła gumka...sporo nerwów, biegania po aptekach, teraz się boje, że za póxno przyjęłam, że mogę być w ciąży. Nigdy więcej takiego strachu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slawko 39
u mnie na okolo 700 gumek pekly 2 raz uszkodzona paznokciem a drugi raz nie trafilem bezposrednio do pochwy i powstalo naprezenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malam22
My stosujemy gumkę już 1,5 roku i póki co, mimo dwóch pęknięć nic się nie narodziło :) Jeśli jest dobrze używana to myślę, że jest to bardzo dobry środek antykoncepcyjny. Dodam tylko, że do tego dołączamy stosunek przerywany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi przez czas używania gumek pękła 2 razy i dwa razy brałam postinor. :O Stresu kupa, ale mimo to myślę, ze nie warto się faszerowac chemią w moim przypadku- seks góra raz w tygodniu. A poaztym po tabsach \"puchłam\" i moje libido sięgało zero. Dzięki za podzielenie się swoimi spostrzeżeniami;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×