Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość JPracodawca

POSZUKUJę FAJNYCH, OBROTNYCH, MIłYCH KASJEREK

Polecane posty

Gość JPracodawca

NA PRZYSZłY TYDZIEń. DARMOWE SZKOLENIE. KTO CHCE SOBIE DOROBIć PRZED śWIęTAMI - ZAPRASZAM SERDECZNIE! TEL.: 501 745-261

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JPracodawca
PRACA W POZNANIU.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JPracodawca
Z MOżLIWOśCIą ZATRUDNIENIA W PóźNIEJSZYM OKRESIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JPracodawca
podnoszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co rozumiesz przez darmowe
szkolenie? siedzenie za darmo na kasie? "możliwość zatrudnienia w późniejszym okresie"? jeśli nie znajdziesz kolejnych naiwnych do pracy za darmo? człowieku, czy Ty byłbyś fajny, obrotny i miły za darmo albo za 800 zł miesięcznie??? bo ja nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co rozumiesz przez darmowe
jak kasjerka może być obrotna? może to chyba polegać jedynie na podbieraniu z kasy.... żeby dołożyć do głodowej pensji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JPracodawca
Obrotna- szybka manualnie, orientująca się w sytuacjach, gdy jest jakiś problem (nie ta metka, towar nie wchodzi, jak ułagodzić klienta, jak sie do niego uśmiechnąć itp.), Szkolenie- darmowe, czyli uczycie się spraw związanych z BHP i jak obsługiwać kasę fiskalną, dostajecie papierek, że ukończyłyście szkolenie BHP, i to czego się nauczyłyście - to wasze - nie płacąc za papierek, na którym będą widoczne wasze umiejętności. Tak, tak. Źle się słucha tego, jak każdy narzeka, że nie ma pracy. A 800 złotych kasjerki tu nie zarobią, tylko trochę więcej, i to na rękę. No ale są tu osoby, które nie chcą. Trudno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JPracodawca
Szkolenie trwa ok.4 godzin, potem zaczyna się normalna praca i zarobki. A możliwość zatrudnienia w późniejszym czasie oznacza, że jeśli jesteś dobrym pracownikiem, to zatrudnią Cię na dłuższy okres czasu, premia też jest możliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JPracodawca
A propos: kiedy ja zaczynałam pracować w ogóle, po zdaniu matury, bo chciałam zarobić na studia, w pierwszej pracy zarabiałam 270 złotych na miesiąc. I tak mogłam sobie później powpisywać różne doświadczenia zawodowe, jednocześnie studiując.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkoda nie chcieli
byłabym chetna bo mam doświadczenie, ale mieszkam na drugim końcu Polski, niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jesem pijana to nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorry ale szkolenie BHP to \"psi oowiazek\" pracodawcy, a nie nie wiadomo jakie korzysci :O Bez tego pracownik w ogole nie moze byc dopuszczony do pracy. Podobnie jest z badaniami lekarskimi za ktore powinien zaplacic pracdawca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×