Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Była sobie...

W czym na wesele

Polecane posty

Gość Była sobie...

Za miesiąc idę na wesele, czy mogę iść w długiej czarnej satynowej spódnicy, do tego bordowy gorset i czarny żakiet? Jak myślicie. Nie chcę wydawać kasy na nową kieckę bo w czerwcu mam własny ślub. doradźcie coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczego nie wg mnie
to odpowiedni strój na wesele...elegancki, ładny; do tego jakis naszyjnik czy bransoletka i będzie git

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bardzo fajny zestaw
:) Jeśli będziesz się w nim dobrze czuła, to tylko na PLUS :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stu_dentkaa
Podobno w czarnym nie wypada, ale nie wiem, jak to się ma do czarnego z bordowym. Dla mnie to bzdura. Idziesz jak chcesz, byle było elegancko, schludnie, i nie za ładnie - bo się panna młoda obrazi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Była sobie...
Dzięki, też tak myślę, poza tym ten żakiecik też jest satynowy i to wygląda jak komplet. Jeszcze raz dzięki za wypowiedzi. więc się tak ubiorę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biały nie wypada , kremowy nie wypada , czarny nie wypada... Idzcie wszystkie w błękitach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryszarda_P
Może dorzuć do tego jakąś jasną bluzkę, albo szal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczego nie wg mnie
nie bedzie wyglądało smutno, bo gorset bordowy, do tego srebrna/złota biżuteria, świetna fryzurka i elegancko, wieczorowo, ładnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja szukałam kiecki na wesele szwagra i w końcu kupiłam kremową nie obhodzi mnie czy wypada czy nie, bo ladnie wyglądam, szczególnioe, ze narzeczona szwagra na moim własnym weselu wyjebała w czerni a upał był 30 stopni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iskierka8008
tak naprawdę zalezy to od ciebie znam tylko zwyczaj że najbliższa rodzina nie powinna być na czarno odalszej nic nie wspominali na jednym z wesel byłam świadkiem i miałam czarno- czerwoną ze srebrnymi dodatkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gmeX44XCSxYurM7AvfRyMVeF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×