Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kropeczka25

Czekac????????????????

Polecane posty

Gość pomarancza___
On ma wieksze zaufanie do mnie niz ja do niego :P Mile to uczucie jak ktos Ci ufa i nie moglabym tego zniszczyc, sumienie by mnie zjadlo ;) Zreszta nie trzeba mi wrazen :P A tak ogolnie to dzien dobry bobry :D:D:D 🖐️ U mnie juz nie tak goraco i nawet slonka nie ma :P Szalona ta pogoda :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) no ja jestem:) u mnie gorracooooo...slonce jest ale i duchota olbrzymia:o dzis alcami nie moge ruszac bo wczoraj wyrywalam trawki albo chwasty spomiedzy plytek przed domem:( musze w pokoju posprzatac bo mam w nim jak po wojnie;) pozdrawiam...i chlodny wiaterek przesylam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *ja też
chyba przeszedl na mnie humor slki :( czuje sie dzis do niczego :( nie napisal do mnie i jest mi smutno a tak poza tym to jakos od rana mi smutno :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grrr wymazalam sobie loginy i nie wiem jaki mialam :O to bylam ja na gorze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) gdzie sa moje dobre duszyczki ??????????? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trudno uwierzyć
tu jesteśmy :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak pojade tam gdzie mam oferte (ale to nie jest pewne ) to bede baaardzo blisko niego w momencie kiedy on bedzie w rosji ... tego sie nie spodziewalam :O tzn tego, ze ja tam bede a nie ze on bedzie w rosji :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich:) wrocilam....uff...ale upał:o widze ze chyba nic ciekawego sie u was nie wydarzylo bo niewe napisane, no tylko Aga sie udziela :) u mnie ok, zadnych rewelacji:) pzdrawiam, milego dnia🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarancza___
🖐️ Ja tez 🌻 to jest jednak szansa ze sie zobaczycie ?? Ja juz sie pogubilam jak to teraz jest miedzy wami ?? Solka🌻 A co u Ciebie ?? Jak tam praca?? U mnie nic ciekawego. Upaly burze az sie uczyc nie chce :O a mam tego troche i od jutra juz musze sie zabrac nie ma innego wyjscia :P Wiec dzis jeszcze mam dzien lenia :P choc wstalam juz po 8 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) no praca jakos idzie, dowiedzialam se ze jeszcze trzeba jakies streszczenie po angielsku i po polsku napisac. zostal mi jeszcze jeden egzamin, tzn.mam nadzieje ze przed ostatni zdalam;) w sprawach sercowych..raczej bez zmian, zadnych rewelacji.🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) u mnie upal :O a ja musze sie uczyc :O pomarancza jest szansa ze sie zobaczymy jak p-o pierwsze ja pojade tam gdzie mam jechac (ale to bede wiedziala we wtorek i jest nie za duza szansa ze pojade ) i jak on nie pojedzie do rosji, bo w tym czasie gdy on ma tam jechac ja moge byc blisko niego we francji ;) wiec patrzac na te warunki to chyba nie ma szansy ze sie zobaczymy :O a moze jest jakas mala ale ja nie chce sie na to nakrecac ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisze sama do sibie ale niewazne :P :P taka mala rzecz a tak cieszy :D :D :D napisal mi przed chwila tylko \" tylko czesc mojej ulubionej polsce przed pojsciem spac \" jejku nigdy tego nie robil .... to zawsze ja mu tak psalam jak wchodzilam tylko na chwilke albo rano z niewidocznego mu zyczylam milego dnia co go baaaardzo cieszylo ;) zaskoczyl mnie na maxa tym i ucieszyl na maxa :D :D :D dobranoc ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) cos pusto tutaj..:o ja chce jak najszybciej pojsc spac..oczy mnie bola. Pozegnalam sie dzisiaj z T.(wtajemniczeni wiedza o kogo chodzi). Myslalam ze cos z tego wyjdzie..on chyba tez zwatpil...Kurcze. barkuje mi jego, ale nie mam odwagi przedsiewziac jakichs konkretnych srodkow, jechac do niego..nie wiem.byc \\ nim..cholera to strasznie trudne:( smutno mi 😭 duzo dzisiaj plakalam...nie potrafie tego pojac , czy ja sie boje zwiazku na odleglosc, czy mam do niego jakies uprzedzenia bo nie jest takie jakiego kiedys sobie wymarzylam..a moze nic do niego nie czuje..? tylko sobie to wmawialam. Trzymajcie kciuki za mnie, ale juz sie usmiecham:) ❤️to dla was dziewczyny😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Solka walcz !!!!! Skoro tak na to reagujesz to znaczy ze trzeba sprobowac :) nie zaprzepasc tej szansy ;) solka moze on to ten jedyny ;) walcz !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! kurde gdyby mnie tak ktos kochal :P :P ja mam strasznie duzo na glowie ostatnio bo cos mi sie wali z wyjazdem do francji :O ale mam nadzieje ze sie dobrze skonczy :) a \"moj\" nie ma kompa cos mu sie stalo z kompem wiec przymusowy odwyk od niego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarancza___
Solka moze pozegnanie nie bylo dobrym wyjsciem ??? Moze jedz do niego jakos spotkajcie sie zobaczysz wtedy co z tego bedzie :D Ja tez a wiesz juz czy jedziesz czy nie?? To Ty masz odwyk od niego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomarancza wlansie nie wiem czy jade :/ i to mnie wkurza :/ ale jak jade to chyba nie tam gdzie mialam jechac :P zreszta sama nie wiem :O a con u Ciebie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daria1
solka czy ten T to chlopak o ktorym wczesniej pisalas? spotkalas sie z nim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to daleko..a ja mam sesje i obrone w czerwcu. masakra...chce ochlonac i zdecydowac, bo to jest tak, ze gdy ja z nim nie pisze to nie zastanawiam sie zbytnio co u niego, (jak nie pisze za dlugo, np.kilka dni, to juz mnie zzera ciekawosc), a jak z nim rozmawiam to jest taki kochany ze od razu mi zoladek sciska...jak sobie przypomne nasze wspolnie spedzone chwile..owszem kilka rzeczy mnie w nim denerwowalo(ale mozna by bylo je zmienic) ale czulam sie tak wyjatkowo.. Napisal mi przedtem, przed ostatecznym\"zegnaj moja droga\", przyslal:\'musisz sobie wszystko poukladac w tej slicznej glowce\". fuck, nie moge juz:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daria=>to wciaz ten sam. chcial przyjechac...ale chyba nie udaloby sie juz na spotkac. 800km...ciezko troche:o on moze odpuscil ale wiem ze wciaz liczy na slowa: chce byc z toba i kocham cie. Chcialabym byc kiedys na tyle pewna aby to powiedziec, choc pewnie bedzie juz za pozno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarancza___
A co u mnie w sumie ok. Z realnym jakos nie mamy czasu zeby sie spotkac moze w czwartek ale to zalezy czy ja sie naucze bo zalke mam w piatek. 1 wczoraj na gg nawciskalam ze co on sobie mysli itd bo znow bedzie w pl wkrotce :P Poza tym tez walcze z praca :P obrona czeka i tak jakos leci. Ostatnie imprezki ze znajomymi ze studiow i tak zbliza sie koniec. Co dalej bedzie.... Solka rozumiem ale skoro Ci go brakuje to cos w tym jest. Prawie tak samo jak z realnym bylo u mnie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomarancza potem zacznie sie inne zycie :P chyba ze sobie rpzedluzysz molodosc jak ja to zrobilam :d :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarancza___
oj edukacji juz mam dosc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarancza___
Solka przemysl sobie czy aby na serio Ci na nim nie zalezy ??? nie to czy kochasz czy nie tylko czy zalezy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomarancza:) przemysle, dalam sobie pare dni, wtedy zdecyduje:) ❤️ teraz musze byc tego pewna, nie moge mu po raz kolejny takiej hustawki zafundowac. Meska decyzja musi byc;) ide lulu, wykonczona jestem... buziaki dobranoc 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarancza___
Dobranoc 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZESC:) u mnie w porzadku, jakos dochodze do siebie. Wciaz mysle, mam straszne wahania nastroju, raz mysle:nie, rzucam wszystko, jade do niego, za 5 minut:nie, nie ma sensu, to sie nie uda. Watpic rzecza ludzka -ale ile mozna? ide do sklepu po czipsy..niech rosnie tylek:o milego dnia, usmiechajcie sie dziewuszki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) fajnie ze juz lepiej :) moze w koncu podejmiesz jakas decyzje ;) ja dzis caly dzien sie ucze :O milego popoludnia :) wpadne pewnie wieczorkiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc:) jestem...zyje jakos. Staram sie nie myslec, choc gdy pojawia sie refleksja, ze przeciez musze mu dac znac co postanowilam..wraca bol. Bo wciaz nie wiem co zrobic..nie tesknie..to chyba zly znak:o ojjjj..juz samej siebie nie rozumiem😠 buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×