Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość co mam zrobić24

sytuacja odwrotna-orgazm w 5 min

Polecane posty

Gość co mam zrobić24

przyjeło się ze facet przewaznie za szybko kończy a kobieta z trudem przezywa orgazm i potrzebuje długiej gry wstepnej. a Co jesli u mnie jest inaczej? ze moge osiagnąc orgazm w 5 minut a mąż potrzebuje dłuzszych i silniejszych pieszczot nie wspominajac o długim stosunku.. co ja mam zrobić zebym osiagała orgazm po dłuzszych pieszczotach? znacie jakies rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karły
Możesz przy stosunku myć podłogę... będziesz rozkojarzona i orgazm nastąpi później... i podłogi będą pomyte...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to wina masturbacji
pewnie masturbujesz sie 5 razy dziennie, ja moge dojsc w 0,5 minuty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to wina masturbacji
Choć przyznaję, że mój rekord to 0,45 minuty z babcinym bamboszem w pochwie i lokówką w odbycie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ttttttjjjjjjaaaaaaaaaaa
musiałbym cię przeszkolić osobiście !!!!!! :D ale tak z grubsza ucz się języków romańskich !!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale problem:P ja do zeszłego miesiąca nie wiedziałam co to orgazm, amam 24 lata; wierz mi - to jest dopiero problem. Ciesz się tym co masz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość im wiecej tym lepiej
z czasem bedziesz potrzebowałą dłuzej,moze nie wczuwaj sie zbyt szybko tylko skoncentruj sie na nim bardziej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MyssKa
Kurde ja mam ten sam problem.. tak sie skupiam na czerpaniu przyjemnosci z stosunku itd ze orgazm mam nawet po MINUCIE!!!! Szczegolnie jak partner jest we mnie i piesci moj jezyczek paluszkiem. Potrafie miec taki orgazm ze nie wiem co sie dzieje i czuje w srodku skurcze i całe nogi mi drza. Super uczucie ale zaraz po nim juz kazdy dotyk powoduje taki lekki bol i odpych i musimy konczyc. Ja chce zeby to trwało dłuzej .. co zrobic?? nawet jak sie tylko kochamy to 2-5 munit i juz jest . A ja chce dluzej!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MyssKa
czy jak zjem kupoe podczas okresu to zajde w ciaze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja miałem
taką partnerke ktora potrafiła ze swoim orgazmem czekac na mój :-))))))))))) Cudownie jest przezywac wspólne orgazmy :-)))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja miałem
podszywaczom dziekujemy!!!!!! co kutafonie jeden zazdroscisz, ze Ty nie miałes takiej kobiety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja miałem
czy jest tu moderator? Jak napiszę chuj czy pizda to zaraz wykropkuja a takie bzdurne posty puszczaja. To jest zenada nie forum!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×