Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość praca na truskawkach

praca na truskawkach w niemczech

Polecane posty

Gość gość
to oszustwo, ludzie myślcie - pracuję się po to, żeby zarabiać a nie płacić. aksjomat a priori nigdy legalny pracodawca nie będzie od was - żądał kaucji, bo jest to nie legalne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sciema i naciaganie i tyle. O zadnej kaucji nie moze byc mowy tak samo sciema jest placenie za niby tlumaczenia dokumentow itp. sami oszusci i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej. pojechałam po raz pierwszy na truskawki do Niemiec do Hagstedt, moje wrażenia są okropne, brak organizacji, ludzie wyrywaja sobie wózki, na polu po 12 godzin, potem praca tylko po 3, 4 godziny, po 4 dni wolnego. Najgorsze jest to jak tak traktują ludzi, brygadziści wyzywają, poniżają, jeden wielki burdel. Biorą po 70 e. zaliczki przy czym jak chcesz wcześniej zjechać to płacisz karę po to ta zaliczka. Ludzie tam przyjeżdzają zadłużają się mija daw tygodnie gdzie umowa była podpisana na dwa miesiące i ich odsyłają do domu, selekcja. Człowiek jest poniżany gorzej niż śmieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mar2
TAK jk juz gdzies pisalem ze w tym roku truskawek malo bo za duzo padalo i w polach stoi duzo wody. Kazdy mysli ze w polu dobra i przyjemna praca , niestety nie . a to sa obozy pracy ktorzy tylko wykorzystuja ludzi. Wiem co mowie bo bylem tam nie raz zreszta na codzien widze jak ci ludzie prcuja w tych polach i tylko im wspolczuje. Kto cie namowil na wyjazd na te truskawki . gdzie to jesttam gdzie jestes jakies wieksze miasto ? lepiej bylo jechac do jakiejs fabryki bo tam wiele nie zarobisz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mar2
1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osobiście nie ufam takim ofertom z wpłacaniem kaucji. To nawet - z tego co wiem - wbrew prawu, pośrednik łamie przepisy, pobierając jakiekolwiek pieniądze od osoby ubiegającej się o pracę. Tak mnie poinformowano na targach pracy. Poza tym jest wiele ofert pracy w Niemczech, gdzie nie ma takich praktyk, zobaczcie np. na http://www.praca-niemcy.com.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×