Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość studentka szuka pracy

problem z CV --- niech mi proszę ktos doradzi

Polecane posty

Gość studentka szuka pracy

Witam wszystkich poszukiwaczy pracy! Szukam pracy na wakacje, studuję, pisze cv i mam pewien problem bo nie wiem co ja mam w nim umieścić. Oczywiście znam szablony CV ale ja CV składam do sklepów, restauracji itp. Jak myślicie ich chyba nie obchodzi to że miałam szkolenia w ośrodku pomocy społecznej itp (studiuję pracę socjalną), byłam wolontariuszką... ???? Każdy mi mówi co innego i ja już nie wiem co w to cv wpisać. Niektórzy twierdzą, że to co nie ma związku z pracą o którą się ubiegam to nie powino się wpisywać, bo w końcu co obchodzi restaurację że miałam szkolenia w pomocy społecznej. Na razie pisanie cv skończyło się na dziale edukacja i zainteresowania. Jakoś marnie to moje cv wygląda :-( POMOCY !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli nie masz zadnego doswiadczenia - to wpisz te wolontariaty i szkolenia . To naprawde dobrze wyglada - swiadczy o tym ,ze nie siedzisz bezczynnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studentka szuka pracy
Dziękuję za radę. Myślę, że watro jednak wpisać to co robię mimo że niekoniecznie jest to powiązane z praca o którą się staram. Ale w końcu niech wiedzą. że nie siedzę bezczynie, tylko ciągle w czymś uczestniczę. Tak myśle... hmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×