Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cameron22

koszulka ze znakiem marihuany ?- wasza opinia

Polecane posty

mam taką ,fioletowa z zielonym lisciem trawki -duzym ,na cały przód... to jedna z moich ulubionych koszulek ... ma krótki rękawek ,biore ubieram ją na białą podkoszulke bawelnianą z dlugim rekawem ....chodze tak na uczelnię ... a ze moja ideaologia sie z koszulką zgadza to druga sprawka - nosicie cos takiego ..no i nosze jeszcze na szyi też znak marihuany -ale nigdy razem z koszulką ,to nie ... nie wiem jak ta koszulka wygląda z boku ...chodzę tak na uczelnię ...a Wasza opinia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krupniok i żymlok
jak dla mnie trochę żałośnie. nie lubię takiego manifestowania czegokolwiek, zalatuje mi to modą gimnazjalna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi tez kojarzy sie to z glupawymi nastolatkami, ktorym sie wydaje, ze robia cos niesamowicie nielegalnego i podniecajacego :D :O Ubierasz sie tak na uczelnie?? Watpie, zeby to bylo dobrze widziane :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NATALCIUSIECZKA
wlasnie co chcesz tym udowodnic??podoba ci sie ta koszulka to ok po co sie doszukujesz jakis glebszych ideologii..a propos jaka jest ta twoja ideologia wierzysz w zioło czy jak:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fenyloketonuria
Okropne, bazarowa moda. Jak ktos ma na sobie taka koszulke lub cokolwiek z liściem marihuany to nie widze w tym żadnej głębszej ideologii tylko zwykła, nudną manifestację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znaczek marihuany
pamietam ta mode w gimnazjum... kazdy chcial byc taki trendy, i dorosły... (zaznaczam, że wiekszosc marihuany na oczu nie widziala)... beznadzieja! co to za ideologia? że jesteś taka wyluzowana i zapalisz skręta? faktycznie-masz sie z czym obnosić, jak dla mnie DNO... ja na swoją osiemnastke dostałam koszulke ze żwirkiem i muchomorkiem, którzy mają lufke...koszulka fajna, śpie w niej...a do głowy mi nie przyszlo ubrać jej np. do szkoły... mimo, że jestem młodsza od ciebie!!! mam siostre studentke, i raczej nie wyobrazam sobie jej w takiej koszulce....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znaczek marihuany
bakasz? to nic oryginalnego....niemal kazdy czasem zapali...ale na pewno nie ma sie z czym obnosic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×