Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gośka123

jakie kolory pasują do popielu/szarego??????

Polecane posty

dzisiaj kupiłam sobie szara/ popielatą marynarkę, bardzo mi się podobała, ale gdy doszłam do domu to stwierdziłam, że do niczego mi nie pasuje:( grzebie w szafie i jakoś czuje, że wtopiłam poradzcie???????????? prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotność w wielkim mieście
Bialy, czarny, czerwony, ewentualnie rózówy, ew, zielony, ale to zależy już naprawdę od rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja myślę że
Absolutnie wszystkie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość błękit blady róz
zielen ale raczej sprane pastelowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krupniok i żymlok
mi się bardzo podoba połączenie popielu ze zgaszonym różem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fenyloketonuria
czerwony, czarny, biały, żółty i zielony wyglądają swietnie z popielatym kolorem sama noszę i to naprawdę ślicznie wygląda;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna_polewka
Moim zdaniem jest to jeden z niewielu kolorow, ktory pasuje prawie do wszystkiego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam sie z czarna polewka szary pasuje do wszytskiego. taka marynarka zarowno z dzinsowymi spodniami jak i czarnymi bedzie wygladac swietnie. bardzo dobrze przygasza ostre koory jak na przyklad nasycona czerwien. szary w calosci ubioru swietnie prezetuje sie z kolorowymi dodatkami np. ostanio modnymi czerwonymi butami:) ostanio zakochalam sie w roznych odmianach szarosci i srebra i kupilam duzo rzeczy w tym kolorze. jaka marynarke masz bo ja wlansie poszukuje szarej teraz:) i jakos nic ciekawego znalesc nie moge. szary swietnie gra z bialym, czernia czewienia. wogle prawie z wszystkimi kolorami. mi nie podba sie zlozenie z brazem i granatem ale to tylko moja prywatna ocena:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×