Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość JajajjabolD

Czy spodnie z Lee mozna oddac?

Polecane posty

Gość JajajjabolD

Kupilam je dzisiaj.. za 300 zl a teraz sie zastnawiam cz dobrze zrobilam.. prosze, odpowiedzcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sfdfsfsf
jak masz paragon i sklep przyjmuje zwroty to jak najbardziej, zadzwoń i zapytaj sieczy są zwroty albo podejdź. Zazwyczaj sąale to zalezy od sklepu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaaaaaaaaaaaaaaaaaadf
A czy jesli oderwalam meti, ale je mam i paragon rowniez mam to czy spodnie mozna oddac? Kupilam wczoraj. Czy jesli w jednym Lee spodnie mozna oddac to i w innym takze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no chyba śnisz
że można kupić w jednym sklepie a oddać w drugim:O poza tym bez metek mająci przyjąć spodnie??? ja gdybym była sprzedawcą to na pewno nie przyjęłabym, bo sklep to nie wypożyczalnia:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po 1
nie chodzilam w spodniach,kupilam j wczoraj. Po 2. nie chce oddac w sklepie innym niz kupilam, tylko nie mam akurat nr telefonu do sklepu Lee w ktorym kupilam, tylko mam nr do Lee niedaleko siebie. I tak sie zastanawiam czy jak zadzwonie do tego Lee blisko siebie to czy tak samo Lee w ktorym spodnie kupilam bedzie mozna zwrocic. TYLE. A metki mozna przeciez doczepić zszywaczem:D proste:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belamari
Nie powinnas miec poblemu, jesli masz paragon i metki, chocby byly oderwane. W Lee jeszcze jest metka w srodku, chyba ze juz sie jej pozbylas, wtedy bedzie troszke gorzej. A jaki to model i czemu chcesz je oddac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martooooola
jak nie uda ci sie ich sprzedac to ja je kupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzis kupowalam.......
spodnie w Lee i spytalam czy mozna oddac- tak na wszelki wypadek- i powiedzieli, ze nie :o na szczescie spodnie sa dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mają prawa powiedzieć ze
nie - to niezgodne z prawem - w ciągu 7dni masz prawo oddać towar bez podania przyczyny (oczywiście w tym przypadku nienoszony, z metkami) nawet jesli oderwałaś metki - zwracasz je razem ze spodnami i to ich sprawa znów je przyczepić:) nie mogą mieć śladów noszenia, oddaj lepiej w tym slkepie gdzie kupowałaś, jak będą robić problemy - to postrasz UOKiK-em i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×