Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość balomaa

Jaka wycieraczka najlepsza na balkon?

Polecane posty

Gość po pierwsze to
a po co ci wycieraczka na balkon? rzuc sobie tam sztuczna trawe i tyle :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balomaa
Jak to po co? zeby nie wnosic na kapciach jakiegos brudu di pokoju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po pierwsze to
ja tam mam czysto na balkonie. Kup kawałek dywanika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balomaa
tak czysto to tam nigdy nie bedzie;) no chyba ze codzinnie balkon pucujesz, zawsze jakiis kurz czy paprochy ktore wiatr nawieje,,,dlatego potrzebna jest wycierzcak.....dywanik mówisz? a jak deszcz popada to nie zamoknie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po pierwsze to
wiesz co, u mnie czysto, gdyż mam nad balkonem dufit, po bokach sciany, wiec za nardzo nie ma co sie brudzic. poza tym jest odstrony "podworka", wiec nie kurzy sie od ulicy :) Kawalek wycieraczki jak polozysz pod drzwiami nie powinno zmoknac. Wiesz co, w castoramie kupilam ostatnio fajna wycieraczke. jest to taki dywanik na gumie. świetnie by sie sprawdzil na balkonie, bo fajnie zbiera kurz z butów, a większych brudków tam nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balomaa
na gumie to juz kiedys miałam, i jak po deszczach to ta guma namokła i z zcasem zaczeła sie kruszyc....widziałam w sklepie taki dywanik to chyba nawet do łazienki był, ale mozna chyba i na balkon, takie koło jednostronnie sciete o wymiarach dł. 60 cm a szer. 80 cm, i zastanawiam sie czy nie za duzy, bo w razie desczu to nasiaknie woda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po pierwsze to
no jak tak, to nasiąknie, ale każy nasiąknie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balomaa
a Ty masz sztuczna trawe na bakonie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po pierwsze to
jeszcze nie, bo mam remont balkonu wlasnie. ale po remoncie bedzie sztuczna trawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balomaa
haha, ja mam szyuczna trawe i nie polecam Ci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po pierwsze to
a czemu nuie? znajomi maja i nie narzekaja, ale moze o czyms nie wiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balomaa
Nie mozna tej trawy umyc, jedynie odkurzam odkurzaczem, ale np. po zimie jak sie nazbiera tych syfkow to i ciezko odkurzyc,bo nawłazi tego badziewia, a i tak odkurzacz nie wyciaga wszytskiego z tej trawy, a po deszczu namoknie i długo schnie, po obfitych deszczach to woda długo sie trzyma w tej trwawie , z terakoty to szybko wysycha a z trawy niestety nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po pierwsze to
myslalam, zeby ja zwijac na zime ;) Deszcz raczej nie pada na moj balkon, wiec to tez nie klopot. Wiadomo, terakota najbardziej praktyczna, ale taka zimna brrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balomaa
ja tez mam balkon obudowany(sufit i boki) ale mimo wszystko deszcz napada na niego, na zime nie sciagam bo jak napada snieg to chociaz troche umyje z kurzu:), a odkurzanie odkurzaczem jest uciazliwe, czasochłonne, tak jak pisaam wczesniej w ta nawchodzi tego syfku i ciezko odkurzyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czy gumowa wycieraczka dobrze się sprawdzi na balkonie?:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mysle,ze gumowa mata jak najbardziej sie sprawdzi :) Popatrz sobie na oferte http://www.kleen-tex.pl/pl/swiat-produktow/maty-gumowe.html , oni maja duzo takich. Gumowa na balkon bedzie o tyle w porządku, ze takie maty wlasnie dobrze sie sprawdzają w miejscach narażonych na dużą wilgośc, a jak wiadomo, balkon to wlasnie takie miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W kwestii wycieraczek do mieszkania króluje ten sklep:  www.wycieraczkowo.com ponieważ umożliwia nadrukowanie na wycieraczkach swojego własnego napisu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tutaj masz - https://dywanstyl.pl/kategoria/wycieraczki na samej górze, po lewej stronie. To niby tylko zwyczajne wycieraczki, ale przede wszystkim mega estetycznie wyglądające. Moim zdaniem to powinno być utrzymane właśnie w takim stylu, niczego tutaj nie brakuje, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
firma www.pionier-jawor.pl jest producentem wyrobów m.in. z gumy i silikonu, mają też w swojej ofercie wycieraczki, chyba można u mich zamówić na wymiar. Najlepiej skontaktuj się z nimi i zapytaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość romka881
Najlepsze są najprostsze rozwiązania. Koniecznie zajrzyjcie sobie tutaj http://widar.waw.pl/wycieraczki-do-obuwia/ . Są tam ciekawe produkty w dobrej cenie. Można bowiem tam zakupić fajne wycieraczki, które się sprawdzają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×