Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lenka-p1

4 miesięczny maluch. Co można dać do jedzenia?

Polecane posty

Gość lenka-p1

Moja córcia ma 4-ce i 2 tyg. Karmię ją piersią i dokarmiam z butelki, bo ciągle ma za mało. Jak myslicie czy mogę jej juz dawać np. jabłko, marchewkę, soczki? Jakbym karmiła tlko piersią to bym jeszcze poczekała z dokarmianiem, ale w tej sytuacji nie wiem co robić. Może któraś z mam miała podobnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez dokarmiałam syna butelka... a poza tym dawałam mu jabuszko starte z marchewka...kaszkę mleczna od 4-m-ca i soczki przeznaczone dla dzieci od 4-m-ca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 6666młoda_mama666
jeśli chodzi o urozmaicanie diety tak małego dziecka powinnaś skonsultować się ze swoim pediatrą...dziecko do 5-ego m-ca życia powinno być żywione tylko i wyłącznie mlekiem. http://forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=572- jeśli chcesz to zajrzyj na tą stronkę. pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koc
zrobiłaś sobie dziecko i nie wiesz czym go karmić? zgroza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenka-p1
mąż mi zrobił!!!Wiem bo czytam o tym, ale mam wątpliwości, czy już mogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytajac kafe
kilo kaszanki z cebulla !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znawca 11111
hamburgery, homary i gyrosy. Mój maluch to wcina jak dziki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do lenka-p1
jeżeli dziecko jest ciągle głodne to znaczy ze twój pokarm jest mało tresciwy i mało kaloryczny, co ty odchudzasz się czy co? Kobieta karmiaca piersia powinna się dobrze odżywiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenka-p1
Właśnie dlatego je dokarmiam butelką. Jem dość dużo, ale jestem bardzo szczupła, nawet bym powiedziała chuda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam ...
synka w podobnym wieku i je jabłuszka soczki z winogronem różą itp. maliny i morele, z obiadowych dań dynie ziemniak, marchewka, pietruszka. a takze kleik ryzowy na modyfikowanym mleku kaszke ryżowo kukurydziana , kaszke ryzowa z bananami , z brzoskwiniammi. Zastanawiam sie jakie jeszcze moge owoce lub warzywa wprowadzić do jego menu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam ...
aa dodam ze mój synek waży obecnie 6550 wiec jakimś spaślakiem nie jest.Karmie go piersia i czasami dostaje sztuczne meczko jak wychodzę gdzieś albo w kaszce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×