Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość poczatkowa allegrowiczka

zakupy na allegro- co warto kupowac a co nie?

Polecane posty

Gość poczatkowa allegrowiczka

zastanawiam sie co oplaca sie kupowac na aukcjach internetowych. bo wiekszosc rzeczy ktore sa tam wystawiane mozna kupic w zwyklych sklepach. chyba trzeba uwazac zeby nie przeplacic. chcialabym sie zwrocic po rade do osob ktore robia zakupy na allegro. co warto a czego nie warto kupowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm, z doświadczenia własnego, to.. soczewki, niektóre kosmetyki, można taniej znaleźć markowe ubrania, kupuję tam też książki, czasem płyty.. Po prostu trzeba się zorientować w cenach sklepowych i tam - samo wyjdzie, co się bardziej opłaca. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z ubraniami trzeba uważać, bo bardzo często to rzeczy z \"taniej odzieży\". Np jest gość, co wystawia po 20-30 par jeansów. Same używane, same markowe. Wystawia od 25zł, ale najczęściej ich ceny dochodzą w licytacjach do 70-80zł albo więcej. .. Albo niektóre ubrania można śmiało kupić w sklepach taniej. Widziałam kilkakrotnie na aukcji płaszcz z BonPrix (tam jak była promocja kosztował 129zł czy coś koło tego). A na Allegro licytowali do 300zł. Nieźle gość zarobił...Trzeba po prostu zorientowac się co i za ile w sklepach. Mogę np polecić kupno pasków plecionych. W sklepach kosztują ok.30-40zł. Na allegro 9,90zł + koszt przesyłki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jakie udziska
kosmetyki i soczewki, sa o wiele tańsze niż w sklepie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i pudło
na pewno książki :) do kosmetyków mam wątpliwości jakoś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ostatnio kupiłam telefon-siemens SF65 za 150zł, śliczne bolerko-15,01 oraz tunika-17,01. Ciuchy się opłacają, komórki też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na Allegro sprzedają też apteki - i tam można kupić kosmetyki firm typu Vichy, które na pewno są oryginalne. :-) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stalowe tytany
mozna niezle zarobic, bylam ostatnio w secondhandzie i zobaczylam taka oldschoolowa sliska bluze adidasa. kupilam ja, dalam za nia 5,60 a sprzedalam za 72 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidka33
ja kupuję biżuterię, ostatnio kupiłam śliczne kolczyki, wiem, że takich drugich nikt nie będzie miał, bo nie można ich kupic w żadnym innym sklepie:) Polecam zobaczyć aukcje kamosoki, sprzedaje śliczen kolczyki, bardzo dobrze wykonane i w przystępnej cenie.Ładne kolczyki ma też Viviette, ale teraz chyba nie ma nic wystawionego. http://allegro.pl/item179724091_zloto_piasek_pustyni_nefryt_od_kamosoki.html http://allegro.pl/item179722745_piekne_kolczyki_cztery_kolory_od_kamosoki.html Poza tym warto kupowac kosmetyki, perfumy ( z tym trzeba uważać), ciuchy Zawsze tez warto sprawdzić opinię o sprzedającym klikając na jego komentarze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a.d.a.
Ja czesto kupuje przez internet :) lubie to. Allegro ma wiele fajnych rzeczy, tylko trzeba duzo sie naszukac. Lubie tez znajdowac sobie sklepy internetowe, ktorym moge zufac. Mam kilka sprawdzonych, ale chyba najbardziej lubie ten : http://www.sklep.dlaurody.pl/index.php Maja fajne rzeczy i szybko wysylaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eliza kowalska
ja tez lubie zakupy przez internet allegro owszem ale pare razy sie nadzialam na oszustow- pomimo kilkuset pozytywnych komentarzy; zamawialam, placilam a tu nagle konto zawieszone - naszczescie byly to male kwoty 30-50zl wole zaufac sklepom internetowym - przynajmniej maja jawne dane, zadne nicki tylko konkretna nazwa sklepu, ulica,telefon, nip itp..... polecam www.maximedia.pl - sprzet rtv agd i sklep dla zwierzakow www.ujadanko.pl robie tam zakupy i te sklepy sa sprawdzone na 100% nigdy sie nie zawiodlam na nich a z allegro roznie bywa ........ Wesołych świąt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krupniok i żymlok
ja również często robię zakupy na allegro. przeważnie ciuchy kupuje :) czasem też coś sprzedaje. można fajnie zarobić ;) do tej pory natknęłam się na jednego allegrowego oszusta - maksio125. kategorycznie odradzam zakupy u niego. sprzedaje koce, bokserki itp. nie ma co liczyć że wyśle wybrany przez nas wzór. ja zamawiałam koc z kotem a dostałam obrzydliwą niebieską panterkę. oczywiście żadnych wymian nie ma. a na przesyłkę czeka się 2 miesiące.... dopiero po kilku telefonach i wystawieniu negatywa otrzymałam paczkę. koleś bardzo nieuprzejmy, wyzywał mnie od najgorszych tylko dlatego że ośmieliłam się upomnieć o mój koc! a soczewki kupuje w sklepie www.soczewki.net.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bziczek
oj róznie, różnie... Kupiłam fajną koszulkę nocną długaśną z satyny, ciuszki ciążowe, body dla mamy, klapki na lato, opłaca się kupoważ kosmetyki z hurtowni. Ja kupuję głównie schwarzkopfa - duze pojemności, wtedy bardziej sie opłaca nawet z przesyłką (odżywka pól litra z przesyłką 60 zł, w sklepie za 200 ml. płacilam 46 zl) Ostatnio też narzutę na lóżko - na taką własnie polowałam, oczywiscie chyba z połowę taniej niz w sklepie. Na swięta kupiłam w sklepach internetowych wiekszosć prezentów. Świetna cena była tez na czajniczkach z porcelany z podgrzewaczami. Bardzo sie opłacają obrazy malowane farbami akrylowymi, można za bezcen wylicytować. Fajne bizuterie hand made. trzeba szperać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bziczku mozesz zdradzić u kogo kupiłaś taki czajniczek?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×