Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aga2000*

Jak poszarpać jeansową mini???

Polecane posty

Gość Aga2000*

Otóż mam dylemat i proszę o rady-jak poszarpać jeansową mini, aby fajnie to wyglądało? Czego użyć do szarpania? POMOCY!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kadarka
ale gdzie chcesz ja poszarpac? na dole, tam gdzie zwykle jest szycie, czy zrobic jakies dziury w roznych miejscach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga2000*
Najbardziej zależy mi na dole, ale rady co do dziur też chętnie przyjmę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kadarka
no jesli na dole, to najlepiej poswiecic ok. 2 cm pasek materialu na dole, naciac spodnice wpoprzek i oderwac (nie odcinac) ten pasek, wtedy poszarpie sie samo...nie wiem czy rozumiesz o co mi chodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga2000*
Generalnie to ona już jest tak krótka, że chyba nie da rady... ale rozumiem... a co z tymi dziurami???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fffffffffffffffffffffffa
a jak porobic fajne dziury w spodniach takie przecierane i poszarpane a nie pocięte:)? to jest moja zagwostka od X lat :)....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agrafka moze
wyciagaj nitki to sie jakos powinno postrzepic. Przyznam ze ja tak robilam, ale z 10 lat temu ( a moze i wiecej ;) ) jeszcze w podstawowce, obowiazkowo trzeba bylo miec postrzepione dzinsy... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _a
no tak.. tez mi sie podstawowka przypomina.. generalnie z tego co pamietam z tamtych czasow to byla metoda: trzec pumeksem :) ale nie takim miekkim tylko porzadnym, twardym.. mozna tez trzec tarka do stop.. brzmi zabojczo, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga2000*
Spróbuje z tym pumeksem... może się uda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yeez
TO BARDZO PROSTE - aby mieć poszarpane jeansy nie ma znaczenia czy to dół spódnicy spodni czy dziury.trzeba naciąć (gdy dziury) lub odciąć min.od spódnicy to co podwinięeę.Spodnie i kieckę ładujesz do pralki i ona za ciebie zrobi poszrpane.Jak chcesz to część frędzli obetniesz lub zostawisz jak wyjdzie , no to milego frędzlowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GEWEgt
pumeksem nie wychodzi :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lody pistacjowe
zyletka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gjj
da sie pumeksem ale musi bys taki twardy jak to kiedys byly, moj tato mowil ze kiedys przecierali spodnie ceglowka ale nie probowalam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mkk
tarką spożywczą, ze strony do ścierania np.ziemniaków. Najlepsze dziury i "zadrapania", polecam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×