Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ppppppssasa

szampony z Biedronki

Polecane posty

Gość ppppppssasa

własnie dziewczyny wypowiedzcie sie kupiłam dwa razy troche sie tam wstydze kupować ale mialam juz Nutria i teraz mam rumiankowy i są tanie a bardzo dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ppppppssasa
prosze o opinię czy ktos próbował?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ppppppssasa
hej czy nikt z was nie używa ich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juhaska
matko, no, one sa swietne.. A czemu sie wstydzisz tam kupowac, biedna duszo..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ppppppssasa
Juhaska wstydze sie bo moje kolezanki mówią ze Biedronka to taki nie eksluzywny sklep

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
che che nieekskluzywny sklep przestań jak ci pasują to kupuj. A ja ci polecam szampony z faberlica ale zakup tylko przez katalog. Zresztą szampony z exluzywnego sklepu :)) wcale nei muszą ci pasować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ppppppssasa
nno tak oczywiscie a gdzie mogę zobaczyć ten katalog

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli Ci pasują to je kupuj i nie patrz na koleżanki. bo tak naprawdę to skąd możesz wiedziec czy One też nie używaja takich \"niemarkowych\" produktów w sklepach typu biedronka itp. czasem jest tak, że ktoś gada tak aby sie pokazać. jesli uważasz, że są odpowiednie to ich śmiało używaj, przynajmniej są tani i masz dużo zaoszczedzonej kasy. poza tym te szampony są produkowane przez różnych producentów wystarczy tylko sprawdzić przez kogo :) czasem można się zdziwić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula_chelm
zgadzam się z przedmówczyniami. jeśli uważasz, że są dobre to po co przepłacać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiesiap
tak są super ja próbowałam Nutrill

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnio kupiłam ten z henną i wanilią nie jest gorszy od Timotei i podobnych (a że żaden nie zachwyca to inna sprawa)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość molika1
Nie wiem jak jest u was, ale dla mnie liczy się jakość. Właśnie dlatego kupuję maski i szampony Perfect.ME. Warto zajrzeć tutaj http://www.jestesdoskonala.pl , bo są tam nie tylko informacje o kosmetykach, ale również można się dowiedzieć jak wygrać ciekawe nagrody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majawaroww
Zdecydowanie nie. Polecam Ci tradycyjne ziołowe szampony z Venity, które dobrze wzmacniają, regenerują i ułatwiają rozczesywanie włosów, a co istotne nie zawierają sztucznych barwników, silikonów, parabenów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czego tu się wstydzić skoro są dobre dla Ciebie to bierz śmiało. Na moje niekoniecznie pasują ale za to używam innych kosmetyków które są dobre jakościowo i tanie. www.100club.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzegorzesław
Mnie wypadły włosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olga771
Ja osobiście wolę zainwestować w jakość. Cena też jest ważna, ale dla mnie to element drugoplanowy. Tutaj https://hairlook.pl jest sklep, w którym można zakupić profesjonalne kosmetyki w dobrej cenie. Mają szybką dostawę i to mnie bardzo cieszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×