Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zuzka*****

hej dziewczyny czy taka torebka bedzie mi pasowac do wszystkiego

Polecane posty

Gość zuzka*****

bardzo spodobała mi sie torebka biała materiałowa ze złotymi paskami i nie wiem czy moge sobie ja kupic do zwykłych białych butów zawsze miałam gładka białą torebke i wiem ze ona mi zawsze do wszystkiego pasowala a teraz jak załoze biało różowe spodnie i do tego różową bluzke lub biała to czy ta torebka bedzie mogła byc bo nie mam kasy zeby kupic cała białą i tą białą ze złotym bardzo rposze o porady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i bardzo dobrze
pod warunkiem jak na głowę założysz worek na kartofle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzka*****
bardzo dziekuje za taka odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to dobre...
hehehheh..... graruluję poczucia humoru! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzka*****
a takpowaznie pytajac to co myslicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emphetepe
myśle, zuzanno, ze to jest bardzo złozony problem...i nie rozumiem osob , które Ci tu docinaja. Moim zdaniem obecnosc złotego paska przy białej torebce moze nie współgrac z rózem twoich spodni co spowoduje , ze nie osiagniesz pozytywnego efektu.,. ja osobiscie nie polecam połacznie bladego różu z biela i złotem...mysle ze bardziej pasowałaby tu torebka w kolorze soczystej czerwieni i jaskrawo zielone buty..najlepiej na 10 cm koturnie...oraz spinki z biedroneczkami we włosy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość F. mona
Znowu reklama sklepu w ktorym brak towaru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obrzydliwa ta czarna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzka*****
niestety ta torebka mi sie nie podoba a do tego czarna juz mam w tej chwili potrzebuje białej i mam juz upatrzoną jedna jest ta o której tu pisałam biała ze złotymi wstawkami (paseczki) a druda jest też biała ale ma złota klamre i poprzyczepiane jasne i ciemne cekinki ale jeszcze sama nie wiem bo chce taka torebke która bedzie mi do wszystkiego pasowała a nie ze jak załoze białe buty i białoróżowe spodnie to specjalnie bede musiała szukac kolejnej torebki nie mam tyle kasy dlatego chciałam sie wam poradzić z reszta jak narazie mam problem z zakupem białych bucików bo teraz wszedzie całe złote

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×