Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Angel_81

Prośba o wycenę stanowiska

Polecane posty

Aplikuję do dużej firmy (należy do \"czołówki\" w branży) w Warszawie na stanowisko asystenckie podlegające jednemu z Dyrektorów. Główne obowiązki to : *przygotowywanie raportów, analiz i prezentacji *sporządzanie harmonogramów i zestawień *organizacja spotkań i wyjazdów służbowych *organizacja pracy sekretariatu *współpraca z oddziałami firmy na terenie całego kraju (\"firma-matka\" mieści się właśnie w Warszawie) Przeszłam juz testy językowe i komputerowe, czeka mnie jutro rozmowa z menedżerem ds.rekrutacji, a jak się spodobam - będę miała rozmowę z bezpośrednim przełożonym. Domyślam się, że padnie pytanie o zarobki - tzn .ile bym chciała . :classic_cool: ... tylko, że ja zupełnie nie orientuję się ile mogłabym powiedzieć ...? (pracuję teraz w firmie o diametralnie innej wielkości ;) i zamożności ) Czy ktoś może pracuje w \"podobnej\" firmie (międzynarodowa, myślę że polski oddział zatrudnia min. 400 pracowników ) i ma podobne obowiązki ? Czy mogłabym prosic o podanie wysokości wynagrodzenia ? ps. mam prawie 7 letnie doświadczenie na stanowiskach biurowych,asystneckich z elementami logistyki ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdecydowanie 800 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w p-niu bys dostała 2000brutto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiepsko :O na pewno nie zejde ponizej tego co teraz dostaje .... :) , bo nie bedzie wtedy sensu zmieniac pracy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kat-ja
ja pracuję w podobnej firmie i uważam że jeśli zażądasz 3500 brutto, to nie przesadzisz! Zakres obowiązków i rozmiar firmy w zupełności Cię do tego upoważniają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3500 brutto , to jakieś 2337 netto , myslałam żeby rzucić na początek 2500 netto ;) , czyli jakieś 3800 brutto mam nadzieję ,że się nie wygłupię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takajedna23
hmmm interesujace pytanie. powiesz za malo , bedac sie dziwic czemu tak nisko sie cenisz, powiesz za wysoko - tez nie za fajnie. najlepszym wyjsciem byloby podac stawke gdzies tam w przedziale, i uzasadnic latami doswiadczenia, wyksztalceniem, itp. powodzenia z dostaniu pracy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nigdy nie gadaj
z szefem o kwocie netto bo jesteś spalona w przedbiegach :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyda się ;) zresztą jutro to tylko 2 etap ... o trzecim powiadomią telefonicznie pewnie po świętach :) zatem pytanie o zarobki może paść dopiero przy trzecim etapie , ale warto mieć jakąś kwotę w zanadrzu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki za wskazówkę netto/brutto :) daaaaaawno nie byłam na rozmowach kwalifikacyjnych i \"wypadłam\" z tematu ;) czyli ok. 3800 brutto :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 4000 brutto
to minimum w Warszawie przy takim charakterze pracy, możesz powiedzieć ewntualnie, że między 3800 a 4200 brutto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeżeli będę musiała podać \"widełki\" to podam 3700- 4000 brutto :) czy mogę zaznaczyć że to w okresie próbnym ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×