Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ccarmen

problemy ze stolcem w ciąży?

Polecane posty

Gość gość
Już się przestraszyłam, że prze 5 miechów będę na czopkach ale wróciłam od gina o mogę wypić od czasu do czasu dicopeg, jeśli nie pomoże kefir i woda z cytryną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alibaba123
A te czopki Evi nie zagrażają ciazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam syrop Lactulosum. Jestem w ciazy i tez mam problemy z zaparciami. Syrop bez recepty, bezpieczny dla kobiet w ciazy. Polecił mi ginekolog.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alibaba123
Dziewczyny, u mnie sie sprawdziło więc podaje: codziennie rano płatki owsiane + płatki gryczane +duzo błonnika ziarenka + orzechy + kiwi +jogurt naturalny . Takie sniadanie jest bardzo syconce i naprawde pomoga. Oczywiscie kazda z was moze eksperymentowac z dodawanymi owocami. Czopki r owniez uzywałam, ale takie sniadanie gdy odkryłam naprawde wspomogało i ulatwiało zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pk
Miałam to samo tyle że trwało to 6 dni w 14 tygodniu ciąży. Po trzech dniach nie bycia w toalecie zmieniłam dietę i wprowadziłam lactuloze. Dieta objęła jedną szklankę kefiru, kubek kawy inki z blonnikiem na mleku , śliwki suszone, blonnik jabłkowy który rozrabia się z wodą no i rzecz jasna jabłka i kiwi. Kiedy w 6 dniu dalej nic nie było skorzystałam z czopka eva/qu i pomógł, siódmego dnia znów czopek, a ósmego już mnie tak odblokowało że nie potrzebowałam farmakologii bo po kilka razy dziennie chodziłam jedynie przy diecie zostałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna

Ja w ciąży używałam czopków Eva/qu. To bardzo dobre rozwiązanie, aby szybko pozbyć się zaparcia. Po 10 minutach od aplikacji następuje fizjologiczne wypróżnienie, czopki nie przeczyszczają tak jak środki doustne, również nie wchłaniają się, mnie zalecił je ginekolog.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×