Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszły asystent

deichmann/jak tam jest

Polecane posty

Gość czary mary hokus pokus
Każdy z nas jest ochroniarzem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ależ oczywiście. Każdy sklep ma ochroniarza, sprzątaczkę, kasjerkę, dekoratorkę, osobę do spraw reklamacji uznanych, osobę ds reklamacji odrzuconych, osobę przyjmującą towar, osobę która zajmuje się drobnymi naprawami... Wszystkie te osoby są w jednej osobie - SPRZEDAWCY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie nie chodzi o sprzedawcę,tylko o ochronę zatrudnioną zewnątrz przez firmę DEICHMANN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Większość sklepów nie ma ochrony . Na pewno niektóre w Wawie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ja np nie znam sklepu który miałby ochronę - na pd polski nie ma żaden - były na początku ale polikwidowali - przecież koszty koszty koszty .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj weź, jak już wyzywasz to używaj polskiego języka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do beduin: wszystko łądnie wygląda, ale jak ktoś stracił zdowie przez mobbing to co może zrobić, lekarz nie stwierdzi że np dostał zawału przez to że kierowniczka go tępiła, to teorie z książki a życie pisze inne scenariusze. Poza tym jak pracownik który czuje się poniewierany ma to zgłosić jak zaraz zostanie za to zwolniony ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gość z 20:15 wielką tajemnicą nie jest, że w naszych sklepach nie ma ochrony. Jak złodziej przyjdzie do sklepu to zobaczy to gołym okiem, ochroniarz chodzi przecież w uniformie itd. Więc nie wiem o co wielki bum od razu robisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nasza kochana firma raptem jest sponsorem nowego programu na TVN "Project Runway" hmmm no tak reklama musi być i inwestowanie w innych ale żeby w pracowników zainwestować to już po co przecież

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marudzicie, marudzicie i nic konstruktywnego nie wnosicie. Brak reklamy- źle. Reklamują typowo modowy program-też źle. Puknijcie się w te puste główki i zmieńcie pracę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytaliście tego mejla o p.....ch i t....ch ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak ciekawe o co chodzi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dowiemy się wkrótce,ale koniecznie trzeba przeliczyć po 1 p....e i 1t...e na pracownika plus 1 szt dodatkowo ale się uśmiałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakiego mejla? nie czytałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no było napisane, że torby będziemy nosić na sklepie a w niej karty do wręczania, a parasolka będzie przyczepiona nad nami na ramionach żeby było łatwiej nas znaleźć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma takiej opcji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faktycznie jakieś torby i parasole sie szykują :D ale po co to komu i na co .....???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 10.06. Faktycznie była taka informacja ale tylko dla kierowników więc nie wszyscy dostali bo to był sms od oksa a nie kassenmail. Spokojnie bo parasole nosić mają tylko panie poniżej 165 cm wzrostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boże dziekuje,że mam wiecej niż 165 ! a tak serio to prawda ? hahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Informacja była kassenmailem, tak więc osoby które mail przeglądają to czytały. I znowu mamy problem - co to, co z tym zrobimy, czy dla nas czy nie - ha ha. A ja chcę parasol za długie lata pracy z okazji wprowadzenia kart! Każda okazja jest dobra. Gorzej jak to nie dla nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja czytałam ,nawet jak to dla nas ...to mam już w domu parasol i to nie jeden więc niech sobie darują a torby .. heh ,w sklepach są też młode osoby co torby na kartofle nie potrzebują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiadomo cos o kartach na swieta ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiadomo. Będą na Święta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no nie przecież młode osoby kartofli nie jadają. A może to torby sportowe - ale byś tam tych kartofli naładowała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No jak torby sportowe to jeszcze gorszy problem ,bo kiedy niby ten sport uprawiać ,po 21 -szej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak po 21-szej to ja mam taki sport darmowy w domu i torba też całkiem niezła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I co. Wiadomo już coś o tych pa..lach i t...bach? Bo deszcze zapowiadają a i kartofle mi się kończą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no torby bo bedziemy nosic w nich karty lojalnosciowe i jakies ankiety do wypełniania dla ludzi którzy chca karty dostac a parasole po to by było nas widać z daleka,my np bedziemy z parasolami chodzic pod zamknietym centrum handlowym :| bez sensu ciekawe czy wszystkie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisał na forum beduin że pomoże każdemu kto jest mobbingowany i zachowa naszą anonimowość, napisałam i okazało się że to tylko spam bo facet chce żebym podała nazwe firmy, poszukałam w sieci i widzę że np na kafeterii zaśmiecił tymi swoimi propozycjami wiele tematów, jak ktoś miał złudzenia że to ktoś się zaczął troszczyć o pracowników deichmanna to się mylił bo to nie chodzi o nas ale o wszystki firmy i ten beduin to SPAM!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Są karty na święta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×