Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszły asystent

deichmann/jak tam jest

Polecane posty

Gość gość
Chcesz powiedzieć, że nic innego nie robi? to kto robi reklamacje,koniec miesiąca i inne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może zastępca? w niektórych sklepach tak jest;) A co do TK to moim zdaniem dobrze, że on jest. Myślę, że powstrzymuje on trochę niektóre dziewczyny z mojego sklepu od tego, żeby nie stały i nie gadały. Gdyby nie świadomość, że TK ocenia pewnie mniej zajmowały by się klientem i porządkiem. Natomiast myślę, że ocena TK nie jest do końca dobrze rozwiązana. Załóżmy, że ma się w któryś dzień więcej pracy (dostawa 9 kont, do tego przecena 6 stron i tylko 2 dziewczyny na sklepie) i mamy czas tylko na szybką obsługę. I w ten dzień akurat trafi się TK. To dlaczego jeden gorszy dzień na 90 innych dni ma decydować o tym, że firma oceni obsługę naszego sklepu np. na 75%? Przecież w pozostałe 89 dni możemy bardzo dobrze obsługiwać klientów. Takie nie miarodajne te wyniki. Jeśli miałoby to być wiarygodne badanie to TK powinien przychodzić raz w tygodniu, bo takie 2 na kwartał to los na loterii, a nie potwierdzenie naszej obsługi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaleźy teź dużo od TK, jaki jest , nieraz jest w porządku, a nieraz ma problem bo to , bo tamto, pani nie otworzyła pudełka i nie założyła butów na nogi...a przy kasie juź stoi kolejka ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Drogie koleżanki i koledzy, Życzę wam zdrowych , radosnych i ciepłych Świąt, dobrych utargów i miłych TK, oraz mniej bałaganiących klientów. Wesołych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wesołych Świąt...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rekrutacyjnarewolucja.pl strona z wieloma ofertami godnymi waszej uwagi! koleżanki, koledzy odmieńcie swoje życie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wie ktoś może kiedy wyniki tajemniczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyniki zostały wysłane do sklepów w poniedziałek. Jadą diliżansem. Będą w piątek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co tu tak cicho??? Wszyscy pracę do domu wzięli i wpisują dane klientów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie żyjemy pracą :) odpoczywamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raczej- ledwo żyjemy. Wprowadzanie kart, jedna kasa, dwóch pracowników na sali. A na sklepie jakby psa z kotem wpuścili i ani jednej godziny więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od razu mi lepiej , ja myślałam , że to tylko my tak mamy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po południu powinny być trzy na zmianie....szczególnie w weekendy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No faktycznie jest co robić .... teraz to chyba odpoczniemy dopiero na urlopie letnim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
narzekacie na swoją dotychczasową pracę?! zmieńcie to! rekrutacyjnarewolucja.pl! polecam :) Znajdziecie coś dla siebie, na prawdę warto tam zajrzeć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fulll ludzi normalnie paranoja .....siedzą w tych galeriach aż do zamknięcia ....to nie ma już innej formy spędzania czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To się ciesz, że jest ruch do zamknięcia. Klienci to twoja wypłata. I tak nie zamkniesz wcześniej sklepu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Heh bardzo dobrze powiedziane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Klienci to moja wypłata k***a aż oplułem monitor.......... czy jest coś o czym nie wiem ?? tylko nie pisz że prowizja bo śmiać mi się nie chcę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PS nam płacą za obsługę wypłata jest dla tych u góry czy obsłużę 100 czy 500 na sali to i tak dostanę pieniądze za 7h pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do tego oplutego z powodu klientów i wyplaty: Może nie wiesz, no bo niby skąd, że gdyby klientów nie było, to Ty byś tej pracy nie miał. Śmiejesz się, że klienci to Twoja wypłata? Ze wszystkiego można się śmiać, nawet z własnej miernoty. Otóż, gdyby do sklepów nie chodzili klienci, gdyby nic nie kupowali, to sklepy nie miałyby szansy bytu. Wtedy byś tej pracy nie miał. Jeżeli chciałbyś dostawać pieniądze za siedzenie na tyłku, zmień zawód. Zawsze możesz być nocnym stróżem - wtedy istotnie, Twoja praca nie będzie miała bezpośredniego wpływu na Twoją wypłatę, choć znów Cię zmartwie - pośredni jednak tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wyniki tajemniczego kiedy?Już prawie połowa miesiąca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Racja ,gdy ludzie kupują to my zarabiamy ,ale pytanie do jakiego stopnia trzeba się poniżyć żeby wyciągnąć tysiąc na wypłatę ? A przytnie pani wkładki bo mi się nie chce ,a spryska pani tym areozolem żeby mi w domu nie śmierdziało .Najlepiej gdy klient woła z końca sklepu żeby mu wyciągnąć buty z półki i zanieść do kasy choć chłop całkiem zdrowy . Lubię moją pracę ,ale niestety nie warte to jest tych pieniędzy ,a ludzie robią z nas czasem służących .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytaj ze zrozumieniem kretynie/kretynko za co nam płacą a nie czy są klienci czy nie gdyby nie było to sklepu by nie było proste a wtedy inna praca by była i tyle jakoś mnie nie boli to ile zarabiam i też nie boli mnie to że robię w tej firmie jest spoko ale nie pisz że płacą nam od klienta bo różnicy nie widzę jak 100 czy 500 skasuję proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do "dobrze wychowanego" i "kulturalnego" pracownika firmy wyżej: każesz mi czytać ze zrozumieniem? Sam się tego naucz. Nigdzie nie napisałem, że płacą Ci "od każdego klienta". Napisałem wyraźnie, że dzięki klientom masz pracę, co wcześniej już zostało napisane, a co wyśmiałeś. Nie potrafiąc zrozumieć jednego prostego zdania jeszcze się nie ośmieszasz, robisz to dopiero wtedy, gdy na prosty argument reagujesz agresją w postaci wyzwisk. Poza tym, nieboraku - znajdź inną pracę, skoro ta Ci tak doskwiera. Możliwe jak najdalej od ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jeszcze coś - naucz się pisać. Nie używasz wielkich liter, przecinków, kropek - nie potrafisz poprawnie zbudować nawet jednego zdania. Dyskusja z półanalfabetą jest ciężka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to tak jak dyskutować z RKS ☺ ale bogaty biednego nie zrozumie ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cytuję "To się ciesz, że jest ruch do zamknięcia. Klienci to twoja wypłata. I tak nie zamkniesz wcześniej sklepu." Czytaj poprzednie swoje posty bo z kretynem nie dyskutuje mogę i być analfabetą ale takim bez mózgiem zaślepionym jak ty to na pewno nie jestem czarno na białym "KLIENCI TO TWOJA WYPŁATA" więc już możesz sobie darować użalanie się i czepianie przecinków apostrofów i kropek bo robisz się śmieszny dalej brnij w to że nie wpisałeś że klienci to moja wypłata, ale dla mnie to i tak będziesz kretynem. Idź płakać chłopcze i środki polecać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stopTrollom
Co za poziom rynsztoka... zacznę od tego, że cytujesz kogoś innego a nie mnie. Ja włączyłem się do dyskusji postem z godz. 8:51. Poza tym przejrzałem wątek i kłamiesz pisząc, że ktoś Ci napisał, że masz płacone za każdego klienta. Dyskusja z kimś o tak niskim poziomie kultury, bez wychowania, który z braku argumentów posługuje się obelgami nie ma sensu. Natomiast podstawy pisowni, a w Twoim przypadku ich nieznajomość świadczy o Twoim poziomie intelektualnym. Bardzo niskim poziomie, nie da się ukryć. Polecam Ci słownik ortograficzny, zacznij uzupełniać braku w edukacji a dopiero później zacznij coś pisać, z tego Twojego bełkotu niewiele można zrozumieć. Nauczenie się budowy prostych zdań chyba nie jest tak skomplikowane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×