Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszły asystent

deichmann/jak tam jest

Polecane posty

Gość gość
Czynsze w Warszawie wahają się od 6,60 do 10 zł. za metr kwadratowy przy czym te 10 zł to osiedla zamknięte, z ochroną i parkingiem. Osoba która napisała wyżej że czynsze w Warszawie to 1000 zł kłamie jak z nut, chyba że za mieszkanie mające 100 metrów a nie tak jak napisała 60 metrów :) W nowoczesnym mieszkaniu w Warszawie dobrej lokalizacji , na strzeżonym osiedlu z ochroną i parkingiem za 60 metrowe mieszkanie zapłacimy czynsz 600 zł, w tym wliczona jest woda i ogrzewanie. W mieszkaniach należących do miasta czynsz będzie wynosił najwięcej 396 zł. Po co kłamać na forum? żeby usprawiedliwić wyższe płace? Kłamstwo ma krótkie nogi :P) http://www.rp.pl/artykul/964191-Oprocz-ceny-liczy-sie-takze-czynsz.html#ap-2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może bloger opisze sytuacje w Białymstoku? schan@o2.pl odezwij się jak chcesz interesujących informacji i nie będziesz żałował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pogłupieliście z tymi czynszami??? Mieszkam w Warszawie , wynajmuję mieszkanie ( płacę 1400 zł+300zł opłaty) nie stać mnie przy naszych zarobkach na zakup mieszkania a pensję w zeszłym miesiącu wyniosła 1450zł.Szukam drugiej dodatkowej pracy. Więc nie gadajcie że jest kolorowo!!! Gdyby nie druga połowa która też pracuje to za co żyć!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ale to nie czynsz, wynamujes zmieszkanie i za wynajem placisz 1400 a nie czynsz do spoldzielni. Myslisz ze w Koninie taniej jest? dwa pokoje kosztuja 1400 - 1500 zł plus oplaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to pora poprosić centralę o mieszkania służbowe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sa mieszkania służbowe....we firmie. W Krakowie jest ładne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Warszawie tez, ponoć jedna pani OKS chciała tam impre zrobić ale ją podkablowała inna koleżanka do RKS i nic z tego nie wyszlo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ja pracuję za najniższą stawkę godzinową w Deichmann i też wynajmuje mieszkanie ale w małym mieście za 1400 zł to zdaniem warszawki mi się "przelewa"? Jak dostanę 760 zł wypłaty? Ludzie, co wy tu piszecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam dwa mieszkania w warszawie jedno 64 metry na mokotowie czynsz z woda dla 3 osob wynosi 900 drugie 20 metrow na woli czynsz z woda dla 2 osob 450. moja kolezanka ma mieszkanie komunalne (bardzo ładne) na obrzezach warszawy czynsz 750 zl (mieszkanie okolo 52 metrow) moi znajomi za mie4szkanie 57 metrowe 70 km od warszawy płaca 430 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wszystkie moje wypowiedzi pojawiaja sie na blogu miał ktoś z tym problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dodałam teraz i mi sie pojawiła moja, może coś źle zrobiłaś to napisz jeszcze raz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki już wpis się pojawił chociaż pisałam wczoraj no ale cóż odnośnie zarobków i cen mieszkań to nie tyle chodzi mi o to żeby warszawa zarabiała kokosy a z małych miasteczek mało , chciałam tylko powiedzieć że część rzeczy jest w tych dużych miastach napewno nie jest to żywność bo tu ceny są porównywalne. Według mnie jeżeli chodzi o zarobki to każdy z nas powinien zarobić tyle żeby chociaż skromnie mógł się utrzymać i zdecydowanie nie powinno być takiej przepaści między kierownikiem a sprzedawcą . W innych tego typu sklepach nie ma aż takiej różnicy i jeszcze raz powtarzam że to co ogromnym plusem było i jest w naszej firmie to umowa o pracę nie jest już takim ewenementem wśród sklepów, w wielu już są umowy o pracę i drugie to co z tego że sprzedawcy mają wysoką stawkę godzinową jeżeli mają mało godzin oni nie przyszli tu po to żeby dużo siedzieć w domu tylko po to żeby zarobić ,więc część osób woli pracować za mniejszą stawkę godzinową ale więcej godzin bo zwyczajnie więcej zarobi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To oznacza że jak ja pracuję siedem godzin z koleżanką tylko i robimy utarg 20 tysięcy dostajemy 10 zł na godzine a jak w Warszawie 20 tysięcy robi sześć osób na zmianie to dostają 16 zł na godzine, fajna ta sprawiedliwość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahahaha czy Ty myślisz że ta na wskroś chrześcijańska firma ma na celu to żebyś Ty biedna sprzedawczynio więcej zarobiła ? Otóż nie. Zarobić ma firma jak najmniejszym kosztem - a po stronie kosztów największą pozycja są koszty personalne czyli Twoja nędzna wypłacina pomnożona przez kilkaset takich jak Ty. I o to chodzi w tym biznesie żeby słupek po stronie zysk był jak najwyższy a po stronie koszt ( czyli Ty ) jak najniższy :) oświecona ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PASZTETOWA TRAUMA hahahahahahahahaaha :D Padłam, normalnie padłam jak to przeczytałam hahahah :D GENIALNE podsumowanie GENIALNEEEE!!! hahhaahah :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Na wszelki wypadek proponuję usuwać na czas jej kontroli wszelkie produkty pasztetowe. Może doznać szoku." Umaram, przysięgam że dawno mnie nikt tak nie rozbawił hihihhi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale w samo sedno z tym donoszeniem,kazdy na kazdego wilkiem patrzy bo jak kolezanka kolezanke jes w stanie podp.... to co dopiero inni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie się wydaje że ten blog poprawi sytuacje w firmie bo już każdy zanim zacznie kogoś mobbingować będzie się zastanawiał sto razy czy warto bo wszystko prędzej czy później może wypłynąć, co prawda osoby z tego bloga są nietykalne ale może nie każdy w tej firmie będzie sie czuć bezkarny. Jak tak rozmawiam z ludźmi to chyba każdy myśli podobnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam do blogera pytanie xP Czy ktoś z centrali się z tobą kontaktował żeby np wyjaśnić wszystko? bo nie chce mi się wierzyć żeby centrala to czytała i nikt nie zareagował, ktoś musiał więc pytam dlatego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nietykalne? A to dlaczego? Bo królowe? Bez autorytetu, bez wsparcia, bez poparcia. Zmiażdżone nagraniami, opisane na forum, blogu z popartymi dowodami. Nie ma opcji... Nietykalność tych pan to juz historia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ciekawe że po nagraniach nikomu włos z głowy nie spadł, więc coś chyba z tą nietykalnością jest na rzeczy............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmmm, kiedy prezes bedzie w Polsce? W jakim miescie? Ma ktos jakies przecieki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo u nas są równi i równiejsi wyobraźcie sobie gdyby takie afery dotykały szarego kierownika, już by nie pracował :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może trzeba z facetem tak face to face? Zapytać wprost?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każda głowa inna jak widać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ale o co zapyta wprost?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Heeeej, Polsko. Potrzebna informacja. Gdzie i kiedy wizytuje prezes na terenie naszego kraju?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czekaj na info od swojego OKS, jemu RKS powie gdzie jest to będziesz wiedzieć. Zawsze wiadomo gdzie jedzie i skad wyjeżdża :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaznaczylam - w Polsce... Nie musi być Warszawa, nie koniecznie w tym regionie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie wiem, w Warszawie wiadomo dużo wcześniej gdzie prezes będzie jeździć i kiedy a jak jeździ z nim RKS to sklepy wiedzą tez gdzie za chwilę pojedzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×