Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszły asystent

deichmann/jak tam jest

Polecane posty

Gość gość
Ile wynosi dodatek funkcyjny 1go zastepcy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak wyglada rozmowa na stanowisko kierownicze, jakie zadaja pytania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zależy jaki region.... coś się ostatnio w warszawie głośno zrobiło o jakimś murzynie - homo, może ci się poszczęści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pytają o ulubiony kolor, ulubioną bajkę, czy w niedzielę chodzisz do kościoła czy do galerii na zakupy. Aaa i pytają też czy lubisz śpiewać i stepować. A wszystkie te pytania są po niemiecku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie prawda!!!! Mnie zapytali, czy lubię ciągnąć! Odpowiedziałam, że jedyne co w życiu ciągnęłam to brony i kultywator podczas żniw, ale mnie przyjęli. A dzisiaj jestem taka fajna, ładna i prawie młoda! I mam ładny nos! O!!!! (później się dowiedziałam że chodzi o przeciąganie a nie ciąganie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Soltysowa ty nie masz nosa. Nos mam ja, on i ona tez mają nos. Ty masz KULFONA. Wielkiego ogromnego wrednego kulfona który wciąż rośnie bo kłamiesz jak z nut. Pinokio to przy tobie pikuś plotkaro, klamczucho. Wszystko juz niedługo ujrzy światło dzienne. Będziesz się chować w wiejskiej dziurze ze wstydu... jeśli w ogóle wstyd masz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Soltysowa ty na wakacje to pierwsza lecisz slyszalam. Z nowym rokiem ? Tak się wciąż zastanawiam czy juz ogarnelyscie jakieś seszele? ?? Narty, narty polecam. W Polsce to jakoś słabo was widzę, nikt was nie chce. Wszystkie miasta się za was wstydzą. Krakow odpada, Częstochowa? Tez was nie chcą, pomorze? Wątpię, choć pomorze jeszze się nie wypowiedzialo w tym temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomorze nie chce mieć nic wspulnego z warszafffką byle jak najdalej się od nas trzymali , tyle obciachu co nam robią to już dawno powinni się ich pozbyć bo to wstyd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego ta Teresa jest tak nielubiana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kłamstwa mają krótkie nogi, wychodzą na wierzch z tygodnia na tydzień, niedługo wyjdzie więcej chociaż już chyba nikt nie ma wątpliwości z kim się ma do czynienia. Wstyd, obciach, porażka, dno - tylko tyle mogę dodać od siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teresa? Jaka teresa ? Można już zacząć zapominać kim była teresa. Słyszałaś nagrania????? Powiedziała ze były z domu.. prywatna rozmowa.. plociuchowala w robocie, w trakcie wykonywania czynności służbowych. Zgłosiła się do prawnika tylko po to by uwiarygodnic swoje historie. Nie wniosła nic. Świadków, dowodów. Zrobiła to bo inaczej za te nagrania wylecialaby na zbity pysk. Sprawa przycichla. Centrala zapomniała. .. Płacą jej za sexualne afery czy co?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiele osób ma te nagrania i ktoś je w końcu prześle do centrali albo znowu wrzuci do sieci, ale tym razem w całości i dopiero będzie bida jak się okaże że faktycznie to było w trakcie pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zostawcie te i inne nagrania na proces cywilny. Błagam nic teraz nie wrzucajcie, to już tylko dni tygodnie. Dzieki tym nagraniom udowodnicie wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam te nagrania ale nie będę wrzucała chociaż przydało by się przypomnieć to i owo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na cywilnej, na cywilnej. Wytrzymaj. Hehehe . Ja dam swoje papirki, wy nagrania... ależ się centrala zdziwi jak zobaczy lewe dokumenty podpisane ręką SWOJEGO RKSA. Szok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lewe dokumenty podpisane przez RKS? A przez pana czy przez panią :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pieluchomajtki gratis :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze czego, nie ma się co wykosztowywać a co my OKSi? dwie tetrowe i niech piorą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest już jakiś proces?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zna ktoś jakiegoś psa, np Yorka który chleje na umór i którego suczka zdradzała ze swoim panem który dawał jej karmę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pośmiałam się i nie współczuję im wcale xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lubię jak coś się dzieje już cała warszawa się rozdzwoniła telefonami hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bueahahehhehehehehe padłam mmmmm mmmm :))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Kilka w toku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy ktos moze jednak wie jak przebiega taka rozmowa kwalifikacyjna na stanowiska kierownicze i o co pytaja. Ale tak na serio :-) Bede wdzieczna za szczera i prawdziwą odpowiedź :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Posluchajcie disco polo w wykonaniu Modelinki. "Mam plan ". ....dokladnie oddaje to o czym jest tu pisane . " Mam plan " powinno zostac hitem firmy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj Nic się nie łam! co prawda w ogłoszeniach jest napisane, że kandydat na kierownika musi mieć doświadczenie w handlu i kierowaniu ludźmi ale jak masz siostrę albo brata lub ciotkę albo innego misiewicza w rodzinie to się nie łam, znam kelnera - barmana który z baru wskoczył na stanowisko kierownika od razy bijąc konkurencje na głowę z racji znajomości! Cuda się zdarzają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mowa o gumowym uchu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gumowe zmieniło front i teraz nadaje na blondynę i to dosyć ostro,coś pękło? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×