Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszły asystent

deichmann/jak tam jest

Polecane posty

Gość gość
Jak to miło gdy kierownik - lizus po tym jak dostał zakaz pisania na kafeterii siedzi cicho, nikt nie ubliża sprzedawcom, nikt nas nie atakuje i tylko jak na niego patrzę w pracy, jak się tłuścioch przewala przez sklep udając że coś robi to jest mi niedobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A teraz przeczytaj jeszcze raz to co napisałaś i zastanów się o ile jesteś lepszym człowiekiem zachowując się nadal tak samo jak twój kierownik????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba słabo widze ale dla mnie sa tu narzekania i ubliżania niestety przez sprzedawcow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba z czegoś się biorą - nie prawda "droga" kadro miłomściwie jeszcze nam panująca ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie jestem kadra zarzadzajaca i moze i dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Problem w tym że jeżeli ten kierownik zachowuje się jak szuja to wymaganie od nas żebyśmy byli mu litościwe jest śmieszne, ten człowiek nie szanuje nikogo włącznie z kobietami (w naszym sklepie wszyscy wiedzą o problemach z policją) i my mamy go szanować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uuuu na bogato się robi :))) Przy okazji zaznaczę tylko ze kierowników RKS ów oksow jest zdecydowanie więcej niż wymienionych na tym forum. Widać Ci co pracują uczciwie, szanują pracowników, nie szczuja, wierszy nie piszą zwyczajnie się nie tyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba właśnie tak jest, 90 procent kierowników i OKS to porządni ludzie, o nich albo się milczy albo pisze dobrze, bo właśnie nie szczują, nie kłamią, nie piszą wierszy i nie sa szujami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A 50% sprzedawców to lenie i nieroby i o nich się tu pisze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Firmo a od kiedy dodatkowa płaca za pracujące weekendy?? Większość szanujących się pracodawców w ten sposób wynagradza swoim pracownikom weekendowe rozstania rodzinne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z podziwu wyjsc nie mogę.. Jak was sie lenie u plotuchy krytykuje to lament podnosicie ze was we wrocku slysza, jak wy obrzucacue blotem każdego kto sie wam narazi, ze zacytuje... Przelewajacy sie przez sklep tluscioch, zasyfiony karakan, gejek, cham, lizodup itp. itd ... To dobre bo im sie należy! Weszłam na to forum bo wiedziałam ze zle sie w firmie dzieje, chciałam wiedziec co i dlaczego... A trafiłam na stek obelg, wyzwisk i żądze zemsty za mala ilość godzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cale to forum to dno i metr mułu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To tak jak w naszej pracy 1/4 prawdę ci powie a reszta to ściema

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziwisz się ze takie obelgi padają ? Ludzie wiedzą ile zarabia kadra a ile zarabiają sprzedawcy i ile robią sprzedawcy a ile robi kadra. Rozjazd w zarobkach jest o wiele za duży biorąc pod uwagę nakład pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale kto jest tym gejkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale kto jest tym gejkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poziom niektórych jest poniżej krytyki. Ciekawe co by bylo gdyby wszyscy piszący na tym forum spotkali się oko w oko. Potężna bitwa czy wzajemne przepraszanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lenie i nieroby (sprzedawcy) ...dziekuja za okazawany w ten sposob szacunek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Krzysztof Góral 2015.10.21 jeżeli ktoś uważa, że powyższym wpisem jest w stanie zrobić jakieś zamieszanie w naszym okręgu, to niech wie że jest w błędzie. Pozdrawiam Wzruszające :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcecie zmian to odejdzcie, moze wtedy cos sie zmieni, gdy trucizna sie ulotni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy urlop jest płatny ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy urlop jest płatny ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy urlop jest płatny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kierownik, który na forum obraża sprzedawców nazywajac nas leniami i plotuchami niech spojrzy w lustro, bo łażenie po sklepie, gadanie przez komóreczkę, obgadywanie kolegów i koleżanek z panią OKS to nie jest praca. Sam jesteś zwykłym leniem, który dostał sklep tylko dlatego że wcześniej rzucał mięsem na forum obrzucając obelgami każdego kto coś źle napisał o OKS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy urlop jest platny i jak jest naliczany ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy urlop jest platny i jak jest naliczany na 1/4 etatu po 2 h dziennie czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy urlop jest platny i jak jest naliczany na 1/4 etatu? Po 2 h dziennie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszyscy jesteście siebie warci ! Bp on... Bo oni... Bo pieniadze... Bo nic nie robią... Malo wiecie! Idźcie do sklepu gdzie pracują 1/2 jedna osoba rano do 13 sama, robi wszystko, potem przychodzi druga i na popołudnie trzecia. Lenie o nieroby? I to piszą pracownicy których jest po 3 na zmianie. Wolne żarty! Jak się nie podoba to szukajcie sobie innej, lepszej pracy. I finito!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sołtysowa, we are you????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Where are you...chyba miało byc, tak mi się bynajmniej wydaje. ,,We are you,, nic logicznego nie oznacza. Pozdrawiam , sprzedawca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×