Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszły asystent

deichmann/jak tam jest

Polecane posty

Gość gość
Kierownika nie ruszą-za duży koszt przeszkolenia,ale reszta załogi pójdzie do zwolnienia jak nie znajdą dla nich miejsca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam pewną propozycje. Magda tez kiedyś zaczynała z nami na markach, przywróćmy ją. Merytorycznie to niezły szef, pracowity, czego nie można powiedzieć o pannie aktualnie zajmujacej to samo stanowisko na terenie sklepu marki. Jeśli już mamy wybierać - wybieramy Magdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest zapomoga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do niczego ta praca nic tylko ciągaj te buty w prawo i w lewo jak down

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapomoga dotarła a Złotych szkoda, biedna pani kierownik, teraz to już całkiem druciaki jej się zrobią na głowie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej sa tu jacys zastępcy ? wy tez ostania podwyzke mieliście w styczniu 2013 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Firmo odpowiedz jak żyć za dzisiejszą wypłatę w kwocie 758zł???? A dziękuję za kartę podarunkową 320zł. I prosze mi nie mówić że sama się godziłam na takie warunki, i że mam świetną stawkę w skali krajowej. Bo mogę mieć mniejszą stawkę ale więcej pracy-chętnie się zgodzę!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz gdzie ma firma Twoje problemy finansowe? Tam gdzie problemy ludzi których kierownicy albo oks-i znęcają się nad nimi ku pełnej aprobadzie prezesa i wicepresesa którzy o wszystkim wiedzą i chronią mobberów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiedz to rks ktory ma ledwie mature i tuli 15 tysi i wlasnie planuje wakacje z ekstra 15 tysi premi rocznej... na pewno sie pochyli nad Twoimi problemami ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za chwile KTOS wysoko postawiony napisze ,ze nie mozna miec takiej pensji,ze to nieprawda...Prawda mozna miec tak,mozna miec kierownika ,ktory na okraglo poglada pracownikow na monitoringu czy czasem nie stoja i "lapia" oddech w czasie pracy.Pani Kierownik nie jest zainteresowana dziwnie zachowujacymi sie klientami tylko pracownikami.Oczywiscie KTOS wazny bedzie zly bo to nieprawda ,ale prawda...Wiem ,ze teraz zaraz padnie fala oburzenia na stwierdzenie w firmie nie zmieni sie nic dopoki na stanowiskach menagerskich sa te same osoby od lat!!!Bedzie jeszcze gorzej coraz mniej godzin,uwagi ze kolekcje odbiegaja od konkurencji wizualnie.Klienci maja dosc tych samych wzorow i czerni.....Tych co beda oburzac sie zaraz na forum(np zmnie prace,nikt tu cie nie trzyma )polecam wizyte w sklepach roznej konkurencji.Zobaczycie brazy,borda,kolr koniaku,granaty,szarosci(kolory kolekcji zimowej).Jeszcze jedno z tego co pytalam zadna konkurencja nie zatrudnia pracownikow na 1/4etatu bo by nie miala pracownikow !!Szanowni Menagerowie zostajecie w tyle ( niektorzy ) mentalnym zyjecie tak jak Was wyszkolono kilka lat wstecz myslicie tylko dobrem wlasnym nawet nie firmy dlatego ludzie maja dosc...Pozdrawiam Zlote Tarasy u nas tez zamykaja sklep w podobnym stylu...Nikt nie mial odwagi o tym nam powiedziec.Wyszlo ,gdy koleznka poszla na zastepstwo do innego sklepy i tam dowiedziala sie ,ze nas sklep bedzie zamykany.Dlatego wieszcze upadek firmy jesli tak traktuje sie podwladnych !!!Panowie Menagerowie pamietajcie ,ze z Wami tez tak kiedys postopi firma ...ku przrstrodze !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podatek od karty wzięty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Opis dotyczy dwoch sklepow by nie bylo niedomowien...pozdrawiam.Co do kafeterii to dziwna sprawa bo raz pokazuja sie opinie ,a za chwile gina cuda cuda poprostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnie zdanie najlepsze, podoba mi się, jest prawdziwe. Ci, którzy teraz pomiatają ludźmi sami któregoś dnia staną się ofiarami swojej podłej polityki, prędzej czy później tak się stanie. RKS-em nie bywa się wiecznie i dobrze wiedzą to ci którzy intrygami, plotkami i szantażem pozbywają się pracowników, którzy nie szanują nikogo bo nawet siebie nie szanując będąc tak podłą osobą........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się w 1000% z poprzednikiem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się na 1000% z poprzednikiem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Racja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolekcja?! To nie kolekcja tylko ochlapy.. Stare brzydkie modele, brak towaru, czarny, czarny, czarny. Nawet dla dzieci butów nie ma. Wystarczy idc do CCC kilkanaście różnych modeli ze skory, duży wybór kolorów i fadonow a nie jeden fason napieprzany w dwóch kolorach. Piękne kolorowe torby, modne wzory.. Nasza oferta jest kierowana do niewiadomo kogo.. Ani dla młodych, ani dla zamożnych, ani dla starszych i konserwatywnych. W chińskim maja lepszy wybór. Jak tak dalej pójdzie to z firmy zostanie tylko wypadiona centrala na Lotniczej. Pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się w 1000%!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tym cichym zamykaniem sklepów to bagno!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas to samo,o tym że nas zamykają pionformowała nas pani z warzywniaka bo przez przypadek znalazła ogłoszenie o sprzedaży naszego lokalu,tak firma traktuje swoich pracowników

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pani Magdo ze złotych, niech się pani trzyma! W razie problemów ze znalezieniem pracy pomożemy! Pozdrawiamy - Obrońcy Krzyża z Krakowskiego Przedmieścia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak zamkną Marki to dopiero będzie lament :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezzzuuu jakkk wiiieeelllluu luuudziii marzy żeby ją zwolniono, chamstwo się przynajmniej skończy!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda pracowników Złotych... może się dla nich znajdzie miejsce w innych sklepach :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12345.... i tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bawi mnie ten ranking sklepów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Gosc 00.45 napisz co tak Cie bawi !!!Czy to jak pisza osoby z zamyknych sklepow ,gdzie NIKT nie ma odwagi o tym powiedziec pracownikom????Czy bawi Cie cos innego???Dla mnie nie ma tu NIC smiesznego moze oprocz tego ,ze OSMIESZAJA sie Osoby ,ktore decuduja o losach FIRMY...!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Śmieszne jest chociażby to że sklepy z czołówki tej listy są zamykane i jakim cudem jakiś sklep ma tak dużo kart i to drugi rok.jedno jest pewne nie warto się starać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie śmieszy że kierowniczka / OKS której sklep od lat jest zawsze na szarym końcu jeździ po swoim okręgu i opowiada, że ktoś jej ranking okręgu zaniża.... sama go zaniżając. To jest dopiero śmiechu warte :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×