Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszły asystent

deichmann/jak tam jest

Polecane posty

Gość gość
W centrali będą zmiany a po zmianie w centrali zacznie się rozliczanie i mówi się o tym od ponad pół roku a o podwyżkach zapomnijcie i podziękujcie... pomyslcie trochę komu to takie proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy kuźwa ktoś w końcu posprząta ten warszawski burdel ??? Czy dopiero przegrane sprawy w sądzie o mobbing są w stanie nagłośnić ten proceder ? Może UWAGĘ trzeba zaprosić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podwyżki powinny być bez gadania , patrzą tylko na kierowników i na zastępców .To my sprzedawcy odwalamy główną część pracy i powinniśmy być docenieni .Zwłaszcza starsi pracownicy stażem ,myślą ,że jak pracujesz za tysiąc złotych to jesteś głupia i niezaradna i tu jest błąd.Większość z nas to inteligentne osoby ,pomysłowsze niż nie jeden kierownik ,nie marnujmy się w Deichmannie jak nas nie doceniają,szukajmy szczęścia gdzie indziej a na nasze miejsce niech przyjdą gimnazjaliści .Powodzenia Deichmann.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zastępcy ostatnia podwyzke mieli 4 lata temu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A w Lidlu podwyzka wynagrodzen ... o kolejne 9 % sredni zarobek ok 2 500 - prosty pracownik. Papa szmaciarski deichmanie !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nikt nie wspominał o ugodzie 100 tysiaków za mobbing? Nikt się w warszafffce nie przyznał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zastepcy sa zdecydowanie niedoceniani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Na goscinnych przemysleniach
Jesli to prawda o ugodzie i stawce .To teraz posypia sie pozwy.Beda tlumaczyc sie tuzy tej firmy.Nie tylko kierownicy ,ale i wyzej.Nikt nie wierzy ,ze OKS i RKS nie wiedza o takich zachowaniach.Do tej pory zamiatano pod dywan teraz to juz sie nie uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe czy to prawda z ugoda? Kogo dotycz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem zastępcą a pensję mam w dół a nie w górę. Więc nie wiem o jakich zastępcach ty piszesz. Może kierownicy ale zastępcy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
popieram gościa o10 też jestem zastępcą i dupa z podwyżek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak,to prawdziwie szmaciarska firma,tak jak i nasz prezes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak to jest z podwyzkami ,dlaczego nie wszyscy dostaja ,sprzedawcy tak a zastepcy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlaczego w jednym sklepie tylko wybrani dostaja podwyzki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
E tam jeśli chodzi o Kaskę to sama sobie zapracowała... Więcej jej nie było w pracy jak była.... Ciagle zwolnienia.... A ze dla Grymki potrzebowali miejsca to skorzystali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na wszystko jest sposób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podwyżki? A za co firma zorganizuje coroczną konferencje dla setek kierowników w jednym z najlepszych hoteli w Polsce, podczas której stoły uginają się od wykwintnego jedzenia i wódki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ZMIANY ! ZMIANY ! ZMIANY !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pamietacie jak kierownikom dali aneksy do podpisywania ze ich miejsce pracy to kilka roznych miast? Zadem okaes sie za nami nie wstawil ani jeden, dopiero jak Alko napisal na blogu ze to est skandal i ze my kierownicy czujemy sie zagrozeni przez te aneksy to dopiero wtedy Johannes nasz kochany prezes wyslal do nas pismo z przeprosinami i cofnieto decyzje o aneksach znaczy ze presowi tlumacza bloga i znaczy to ze warto zeby poruszano tam takie tematy gdyz jesli raz sie udalo nas ochronic dzieki wpisowi na blogu to znaczy ze o innych rzeczach tez warto pisac! Pamietacie jak kazano nam wpisywac przed swietami do formularza pieniadze z 500 plus i jaka afera byla? okazuje sie ze to bylo bezprawne i inspekcja pracy juz sie za to bierze moze warto o tym napisac i zgloscic i niech tez przeprowadzi kontrole u nas??????? nie pozdrawiam ani Cieslik ani jej lizusow jestem z Warszawy ale dla mnie jestescie siebie warci i czekam az wasze sprawy sadowe sie zakoncza wszystkie i wtedy bedzie moze w koncu swiety spokoj!!!!!!!????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ugode zawarl tylko Aleko a kwote jaka zarobil na tym tylko zna on chociaz kraa informacje po firmie ile na tym zyskal??????!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeszcze jedno nie ma w warszawie nikogo poza dwoma facetami lizusami bez honoru kto bylby po stronie tych skompromitowanych pan i chyba wiekszosc z nas czeka az wyleca z hukiem nie liczac wierszoklatki ktora robi pod siebie bo maz nierob a jak straci 7 tysiakow pensji to bedzie musial znowu swinie pasac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niedługo konferencja, ciekawe kto znowu szybko ze wstydu spać ucieknie tak jak w zeszłym roku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lllll

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pracowałam w tej firmie kilka lat A miało być na tzw "chwile".Sama praca wiadomo bywało ciężko ,ale czasami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co sądzicie o bzdurnych testach nie kojarzę zeby trzeba bylo podawac kto bierze 500 plus ale ja nie biore wiec moze mi to ucieklo ale z drugiej strony przeciez to sa dodatkowe pieniadze jestem kierownikiem ,bylam na konferencji i nie bylo takich sytuacji o jakich niektorzy piszą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłaś na konferencji więc jesteś kierowniczka no to że kłamiesz to mnie nie dziwi pewnie stara markowa szkoła? Było pytanie o pieniądze na wniosku przed świętami i trzeba było do dochodu doliczyć 500 plus proszę nie kłamać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze że Kaske zwolnili żeby Grymka mała sklep, bo Kaśka chorowała? Wy w tej Warszawie wszyscy nie macie sumień czy to znowu pisze ten sam buc co pisał że dobrze że zwolnili M.? To jakaś polityka firmy że jak kierownik choruje to się go trzeba pozbyć czy to tylko domena Warszawy i jednego regionu? Byście się wstydzili...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kierownikowi albo kierowniczce które napisało że Kaśka sama sobie winna bo chorowała życzę wielu chorób i zwolnienia z pracy, może wtedy zrozumiesz co piszesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skąd masz w sobie tyle jadu nie było mnie przez jakiś czas w pracy więc aż tak dokładnie nie wiem jak było z tym 500 Plus.A napisałam że jestem kierownikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pani Magdo jeśli nie było pani dług o w pracy bo była pani na wychowawczym to dlaczego pisze pani bzdury że z tym pięćset plus nie było tak jak ktoś pisał skoro było? Niech się pani nie martwi pani kariera też wisi na włosku i każdy to wie, cieszenie się że zwolniono panią Kasię bo chorowała to świństwo! Pocieszając e niech będzie to że osoby które to zrobiły i pani to usprawiedliwiajaca też niedługo stracą pracę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×