Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszły asystent

deichmann/jak tam jest

Polecane posty

Gość gość
Gerunia też napisałaś już wiersz o Kasi i podeslalas Ewce żeby się podlizac? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma co dywagowac,sprawy są w sądach jak się zakończą to ktoś wyleci z takim hukiem że nie pomoże ani romans ani szantaż bo już nie będzie kogo szantażować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wciąż jest obawa ze jedna z pań wyciągnie z szuflady stare sex foty z hotelowego pokoju...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no cóż na wychowawczym to byłam ale dosyć dawno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i jeszcze jedno wcale mnie nie cieszy ze kogos zwolniono mimo ze nie znam tej osoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O sex fotkach od jakiegoś czasu mówi się w Warszawie, ponoć ktoś zostawił telefon w biurze, ktoś sprawdził, zrobił fotki zdjęć z telefonu i zgadnijcie komu przesłał :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bzdura. Cześć fotek jest wciąż chroniona przez ową panią ale wieczór był długi... to stare dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a dlaczego zastępcy maja nie dostać podwyżek? wszyscy dostaja to wszyscy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakie kurka podwyżki??? Dadzą więcej 20 groszy i budżet na sklepie obetną!!!! Przecież mamy wyższą prowizję bo poszło wszystko do góry o całe 90gr!!!! Ta firma jest żenująca-dobrze wie że ludzie się będą zwalniać po mają plakaty rozsyłać i ulotki dołącz do nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przegrali całą masę spraw. Wypłacili ogromny szmal ludziom. Szli na ugody. Wyciszali wszystkie. Na nic im to. Jest nas juz spora warszawa ludzi wściekłych. Mam nadzieje ze obu tym paniom firma się w końcu odplaci. Zachęcam do udostępniania bloga Alka na portalach społecznościowych. Jeśli się boicie osobiście proście znajomych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zastępca zarabia kupę kasy, niewiele mniej od kierownika a odpowiedzialność żadna. Ja będąc na urlopie martwię się o sklep a zastępca wychodzi z pracy i ma wszystko w d... Jak dla mnie i tak za dużo zarabiają, podwyżki się należą sprzedawcom i na pewno kierownikom którzy tyraja za wszystkich podwójnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warszawa -źadnych podwyżek dla pracowników nie ma nie wiem z kad to info źe zastępcy mają dostać podwyżki skoro pracownicy tez nie dostali ? Podwyżki może i są ale po za rejonem Warszawskim a podwarszawskich sklepach . Przecież nas porównuje się do Ccc juz wszytko ściągamy od nich .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zastępcy dostają kupę kasy a tyllko dyrygują a sprzedawca zapiernicza 7 godzin za marny grosz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kierowników pozamieniać z zastępcami - to taka propozycja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto dostaje podwyżki, na śląsku wszyscy milczą na temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a kierownicy pewnie dostaną i znowu zastępcy nic. robią tyle co kierownik za co...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćooo
Ktoś już dostał podwyżkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie trzeba filozofa zeby stwierdzic jasno ze ktos tam w warszawie w koncu musi beknac za ten caly burd.... ktory stworzyl a ktory prezesowi i panu Normandowi juz dawno wymknal sie z pod kontroli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hejka! Nie wiecie co tam u pani Tereski? Chciałam jej złożyć życzenia na jej 40 urodziny ale nie miałam już numeru :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćigośćiooo
Czy już są podwyżki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ta kafeteria będzie wreszcie normalnie działać???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile zarabiaja zastepcy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlatego ze sprzedawcy dostali nowe aneksy juz na koniec grudnia a zastepcy jak zwykle nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile zarabiaja I zastepcy? Prosze o odpowiedz a nie uszczypliwe komentarze :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dużo Kolo 2,5 tys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myslicie ze stawka jest taka sama na kazde miasto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Syf kiła i mogiła, pozdrawiam Warszawę i wam współczuję bo wiem jak się zwłaszcza kierownicy każdego dnia boja o swoją pracę, stracić ją jak wiadomo w tym mieście można chociażby dlatego że się jakaś księżniczka królowa czy inna wieśniara spod lasu obrazi. Jarek to ty je tak wyszkoliłeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dno dno dno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To prawda ,od kilku lat jest kopiowanie CCC.Wejdzcie torebki ,za chwile bedzie takie samo okno wystwawowe,zobaczcie ile jest marek redukuja ilosc do podobnej liczby w konkurencji,reklamacje sa identycznie znakowane liczba porzadkowa przez miesiac w CCC jrst identycznie.Tylko roznia sie ilosci pracownikow Deichmanie 1/2 lub 2/2 jak jest dostawa .W metrazowo podobnym sklepie CCC jest 5 osob.Tam nie ma 1/4 etatu sa 3/4 lub cale.Pensje sa zupelnie inne. CCC oplaca obonament medyczny dla pracownikow sama ,a dzieci dostaja paczki mikolajowe ....Czy w tej firmie jest tak ?Nie !!! Za chwile przeczytam ,ze jak sie cos nie podoba to zmien miejsce pracy !!!!Pracownicy zmieniaja miejsca pracy z tej firmy.Przykre ,ze firma stsnela w miejscu wobec pracownikow .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podwyżki - obniżki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×