Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszły asystent

deichmann/jak tam jest

Polecane posty

Gość gość
Gadanie gadanie gadanie. Co dalej? Blog-ok, co dalej? Propozycje? Narazie to nikogo nie ukarano a mobbingowanych pozbyto sie z firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I nikt nikogo nie ukarze, nie miejscie zludzen, reka reke myje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Racja. Szkoda, ale tak jest niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A my się dalej będziemy męczyć a już myślałam że nadchodzi koniec :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Racja, chociaż nadzieja umiera ostatnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie koniec!!!! To byl początek, odsluchalam nagrania.. Znieważenie Królowo- tak Cie nazwała... Jezuuuu jaki wstyd. Dla korporacji, dla Ciebie. Twój oms jedzie Ci królową. Jedzie po pracownikach, kierownikach... Chryste. Włosy sie jeżą. Jak to się stało? Jak dalaś sie tak zniszczyć?????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kolejne nagrania... słabo :( żeś tak się dala zaprowadzić w kozi róg? przez kogoś kogo stawialas na piedestale? zalatwili cie twoi ludzie. a tych którzy trzymali gęby na kłódkę wywaliłaś??? teresa.... zrob nam sprawe. liczymy na to. zniszczyłaś warszawską korporacje... baaaaaaa zniszczylyscie okreg, region. baaaaa byłaś nikim zrobiono z ciebie księżniczkę... ewka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oks oczywiście.... Przejęzyczenie. W mojej firmie juz nie ma oksow.... Sa omsi :D po tej firmy jest praca :Dbaaaaa jest lepsza praca, lepsze zarobki. Tez myślałam kiedys ze Deichmann to moje życie. A życie jest tuż po :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pisanie że Teresa zniszczyła Deichmanna, okręg i Ewkę to nie jest trochę nadużycie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Także, powiem Ci ten tylko idiota wiąże sie z kimś z firmy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bede cytować... I zdecydowanie nie jest to nadużycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamknij ryj i spadaj z tego forum wypad rozumiesz!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie bardzo... Ale skądś znam ten ton? Warszawa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie warszawa! wynoś się stąd jak już nie pracujesz to wypad rozumiesz czy nie? po co zadyme robisz, Teresie do piet nie siegasz ani ty ani ci co ja tak tu krytykuja, zajmij się swoim zdechlym zyciem i nie wtracaj sie w nieswoje sprawy! teraz zrozumialas????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Komuś styki się zapaliły :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty nie cytuj bo to grozi obozem koncentracyjnym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie te nagrania można znależć???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gościa z godziny 17:34 powiem Ci szczerze, że z początku oczekiwałem reakcji ze strony centrali, jakieś wyjaśnienie, konfrontacja całej załogi ale po co... ale teraz mam to gdzieś szczerze powiedziawszy, choć nigdy nikomu nic złego nie życzę to tym osobom wiele złego życzę, powinięcia nogi w takiej sytuacji, że nie będą umieli wyjść z dołka. Tylko jedno powiem Panie jednak mnie nie doceniły a co jeszcze skrywam pozostanie to w mojej głowie jak narazie ;) Teraz moja taka jedna rada dla wszystkich, którym źle się pracuje w tej firmie. Uwierzcie w siebie i naprawdę postarajcie się o lepszą pracę, tam gdzie dostaniecie wynagrodzenie odpowiednie do obowiązków, umowę o pracę na pełen etat i gwarancję chociaż najniższej krajowej. Nie jest to trudne odciąć pępowinę, przyjaźnie te prawdziwe pozostaną a te sztuczne szybko znikną a uwierzcie mi odżyjecie po odejściu z tej chorej sytuacji. Naprawdę świat się na Deichmannie nie kończy. Przedstawię jeszcze za chwilę jedną sytuację jaka się na sklepie wydarzyła ale pani kierownik cichutko później siedziała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzę że ludziom się wreszcie rozwiązują języki, bardzo dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałem opisać sytuację szczegółowo ale napiszę w skrócie. Koleżanka została oskarżona o kradzież pieniędzy przy rozliczaniu na koniec dnia ze względu za złe dokonanie reklamacji. Były telefony, sprawdzanie stanów, sprawdzanie rozliczeń kasy itd. stwierdzono ukradła. Pod postacią małego zebrania dziewczyna podpisała wypowiedzenie za porozumieniem stron. Po pewnym czasie okazało się, że tego samego dnia z kasy tej pani 2 zastępca wyciągnął o 100 zł za dużo niż deklarował na druku wpłaty. Pieniądze poszły do banku a bank po kilku tygodniach przysłał informację o nadwyżce z tego dnia. Reasumując kasjer tego dnia faktycznie miał różnicę, w obawie dołożył ją nie mówiąc nikomu z załogi do kasetki bo nie chciał kłopotów. Zastępca pakujący kopertę nie zauważył tej nadwyżki w czasie pakowania a o braku w kasie nie wiedział. Dziewczyna została "zwolniona" oskarżając ją o kradzież pieniędzy. Centrala nic nie wiedziała o nadwyżce jaką bank przysłał. Mnie chyba by sumienie zabiło wiedząc, że taka rzecz nie została zbadana i niesłusznie ktoś został "wyrzucony". Miałem ochotę opisać bardziej szczegóły sprawy ale po co. Czytając to co napisałem będą wiedzieli o kogo chodzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takie cuda dzieją się często w sklepach, mnie to wcale nie dziwi, szkoda że dziewczyna dała się wmanewrowac i zrobiono z niej złodziejkę, ciekawe w czyim okręgu sie dzieja takie cuda ze zwalnianiem pracowników , tam oks chyba musi być głuchy i ślepy albo totalnie niekompetentny nie mówiąc o kierowniku sklepu który zwolnił oskarżając o kradziez niewinną dziewczynę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Strach tu pracować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ejjj czemu tak malo zacytwane, strach oblecial? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko ktoregos dnia jak pier..... moi mili to tylko strzępy zostaną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedy wypłata?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwielbiam te centralowe wstawki żeby zmienić temat :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez pisałam do centrali i nikt mi nawet nie odpisał tam chyba mają nas za idiotów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Strach? Strach to byl jak pracowałam w tej firmie :| teraz to juz ni mogą skoczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiem że sporo osób odeszło z tej firmy i część też pracuje w innych sklepach i bardzo sobie chwali ,tak się zastanawiam w jakich sklepach są w miarę dobre warunki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tam gdzie kierownik i OKS to porządni ludzie tam warunki pracy są dobre, spójrz na dół, albo na samą górę mapy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×