Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pytam

miłośnicy zakupów przez internet

Polecane posty

Gość pytam

Czy jest w Kafeterii takie cos jak forum milosnikow zakupow przez internet?gdzie moznaby w jednym watku wymienic sie doswiadczeniami?Jesli nie ma...moze by takie zalozyc?Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytam
Ja tez uwielbiam zakupy przez internet dlatego mysle ze warto zalozyc taki watek zeby kazdy kto ma jakies watpliwosci,spostrzerzenia,godne polecenia internetowe sklepy moglby wypowiedziec sie wlasnie tu zamiast zakladac coraz to nowe osobne watki.Kto chetny prosze siewpisywac,moze nam sie uda stworzyc nowe forum milosnikow zakupow przez internet:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to chyba powoli w nałóg zakupów internetowych wpadam ;-) ;-) Ale mówiąc poważniej, to dla mnie po prostu wygodniejsze, nienawidzę zatłoczonych sklepów i stania w kolejkach. Zatem wpisuję się na listę miłośników takiego stylu robienia zakupów ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytam
Miło ze jesteście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z***...
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm, aby temat zacząć.. Kupiłam na początku tego tygodnia 3 pary kolczyków w sklepie: www.fabryka-kolczyka.pl (są też na allegro, ale ja wybrałam sklep internetowy) Powiem tak, miałam pewne obawy.. Ale całkowicie niesłuszne. A kolczyki są piękne. No i te wzory - super :D Tak więc z czystym sumieniem polecić mogę. A czy nacięłyście się kiedyś na jakimś sklepie, czy sprzedającym na allegro? Można by taką \"czarną listę\" komu nie należy za bardzo ufać stworzyć;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milosniczka zakupow
Kici-kici ---> jestem za stworzeniem takiej czarnej listy!jak wiadomo na Allegro jest wszystko!:) ale niestety i oszusci:( Co do kolczyków to ja tez niedawno kupilam wlasnie z allegro,recznie robione,jestem zadowolona:) jak znajde link to wkleje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eliza kowalska
witajcie! swietny watek! ja tez uwielbiam zakupy przez internet... gdyby to bylo mozliwe robilabym tez zakupy spozywcze przez internet-ale to jeszzcze w powijakach u nas ...... narazie kupuje sprzet elektroniczny, czasami ciuchy dla małego i rozne rzeczy dla mojego wyzełka (nie musze taszczyc 15kg workow z karma) moj ulubiony sklep to www.maximedia.pl - sprzet rtv agd oraz www.ujadanko.pl sklep dla pieskow i kotkow pozdrawiam i wesołych świąt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłośniczka Właśnie czekam, aż się naładują akumulatorki i zrobię zdjęcie kolczykom, jak wyglądają \"naprawdę\". Ale tylko dwóm parom, bo trzecie siostra już nosi ;-) Co do allegro, to na szczęście tylko raz w ciągu ostatnich 6,5 roku trafiłam na nieuczciwego sprzedającego, poza tym wszystko zawsze było dobrze. (na szczęście osoba ta na zawieszone konto i nie oszuka nikogo więcej.. :-) ) Ze sklepów internetowych, które można polecić: www.intymna.pl Szybko wysyłają towar i w promocjach można kupić naprawdę fajne rzeczy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milosniczka zakupow
Witam!:) ja właśnie buszuje w sieci i szukam jakis fajnych kosmetyków.co sądzicie np. o tych? http://www.lavera.com.pl/ -> na stronie jest sklepik.najbardziej ciekawia mnie te -> http://www.parrs.pl/ pytałam juz o nie na Kafeterii ale chyba sa nieznane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milosniczka zakupow
Przez to przedswiateczne zamieszanie chyba nikt niema czasu na zakupy przez internet:( chyba tylko ja leniuchuje:) może po świętach nasze forum odżyje!:)Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milosniczka zakupow
HELLOOOOOO!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po świętach ;-) z dziejów zakupowych www.fide.pl Ceny czasem dość wysokie, ale przecudne rzeczy mają :D Tylko żeby jeszcze konto samo się naprawiało po zakupach ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milosniczka zakupow
Witam:)cos nie ma chetnych do naszego topiku:( nie wierze ze tak malo osob lubi zakupy przez internet!:P ja po swietach tak sie rozleniwilam ze nawet do komka nie chce mi sie podchodzic,a w zwiazku z tym mam zastoj w buszowaniu po sklepach internetowych.Trzeba to nadrobic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Allegro!!!!!!!!!!!!! tylko juz niedługo zobacze dno na moim koncie ;) kupiłam 2 koszulki ksiazke mikser lyzeczki deserowe samoopalacz raz sie tylko przejechałam na poczatkujacym sprzedawcy i miałam przeczucie ze cos jest nie tak, ale cholerka kupiłam, duzo nie straciłam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja czegos nie rozumiem
tez kupuje na allegro ale po kiego grzyba kupowac tam cos co mozna dostac w normalnym sklepie?? Czesto wychodzi drozej bo dolicza sie kwote za przesylke no i niepewnosc dojdzie czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxxxxxxxxx
bo na Allegro możesz kupić wiele rzeczy dużo taniej niż w sklepie, nawet z przesyłką bardziej się opłaca. Sprzedaje tam dużo producentów, także okazji jest na prawdę masa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwielbiam zakupy
moje ulubione skleppy: www.ujadanko.pl dla zwierzaków www.maximedia.pl rtv agd iinne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×