Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MOJA

OSOBA DO PROWADZENIA DOMU I OPIEKI NAD DZIECKIEM

Polecane posty

Gość MOJA

POSZUKUJĘ osoby nie palącej (wiek do 37 lat) do prowadzenia domu i opieki nad dzieckiem (2 lata) na stałe (conajmniej 1 rok) z zamieszkaniem. Wynagrodzenie 750 zł + wyżywienie. Może być z Ukrainy bądź Białorusi (warunek musi mówić w miarę dobrze po polsku) tel:0 606-357-800 lub 0 698-610-850

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za 7 stówek to nawet
psa rasowego nie kupisz! Chory czlowieku jestes?? za takie grosze jeeeejku;/powodzenia zycze!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aassrr
Prędzej dzikiego afrykanina podłapiesz i to z aids,czego życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rewelka......
Moim zdaniem to całkiem przyzwoita cena, zwłaszcza, że oferuje mieszkanie i wyżywienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rewelka......
A skąd jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NARWA
po calym dniu prania sprzatania gotowanie podawania zmywania i.....opieki nad zywym 2 latkiem aby nie bylo kuku o jedzeniu /wyzywieniu/ mowy nie ma .Sama zostan w domu a docenisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znajdz sobie
au pair ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gowonóg
nie wiem skąd jestes ale 750 to bardzo mało, nawet dla pani z za wschodniej granicy.ostatnio znajoma przyjęła do pracy pania z Ukrainy tylko do sprzatania i gotowania, dzieci sporadycznie-zamieszkani i wyżywienie oczywiscie i płaci jej 1500. teraz stawki są powyżej tysiaca bo sama nie chciałabyś pracowac za 750.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mają rację
750 zł to ty masz pewnie na jedno wyjście po drobne zakupu,a chcesz żeby ktoś obcy użerał się z twoim dzieckiem za takie marne grosze jak sobie go zrobiłaś to sobie go wychowaj,zobaczysz w praktyce jaki to miód...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figla49
a dla czego takie mlode ja mam 57 lat wychowalam wnuki i nadaje sie do opieki dzieci ajak lubja przebywac ze mna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niektórzy nie zdają sobie sprawy z tego jak ludzie żyją na Ukrainie, są za mlodzi i nie maja pojęcia, starszych nie pytają, oni mają tam tylko tyle ,ze ledwo starcza im na wyzywienie a tu Pani ma cieply kąt, opierunek , wyzywienie i kaskę, kilku znajomych mojej kuzynki ma takie Panie i one sa zachwycone, ale myślę że trzeba by zapłacić takiej Pani koło 1000zł, też chętnie wezmę taką Panią do pomocy. już robię rozeznanie, jak coś będę wiedzieć dam znać, może mówić tylko po rosyjsku, chętnie się nauczymy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kciukiem
skad jestes?? jesli niedaleko, moge dojezdzac, wole mieszkac u siebie, nie aple, nie pije mam 18 lat i rozpaczliwie szukam pracy!!! mam doswiadczenie z dziecmi, zawsze jako niania pracowalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×