Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bebolek20

Ciąza w irlandi..moze ktos ma wiecej doswiadczenia odemnie...

Polecane posty

Gość myszaa25
marigo haha ja to chyba cala wyprawke na aukcjach kupilam ;) trzeba troszke nad tym posiedziec i poszukac ale warto ;) i taniej niz tutaj mnie to wszystko wyszlo jak uda mi sie wygrac tez ten zestaw to tylko chyba brakuje mi kosmetykow dla maluszka i rzeczy dla mnie do szpitala bo krzeselko to jeszcze za wczesnie a jeszcze chce tylko kupic ta hustawke z melodijkami ;) z kosmetykow bede kupowac z tej firmy co podalas bo z jonsona wiem ze uczulaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rudik a jak obejrzec inne twoje prace,bo jak kliam na link to tylko zdjecia brzusia sie pokazuja. za skromna jestes....trzeba sie reklamowac i mowic glosno w czym jestesmy dobrzy.... ja zaluje ze kupowalam zaproszenia na chrzest-byly okropne;( ale nic tam...teraz wiem gdzie zamawiac;) niech piotr ci zrobi strone reklamowa w internecie-i oglos sie na adverts i gumtree ze robisz kartki ,zaproszenia itd na zamowienie.jak ludzie zobacza twoje prace na stronce bediesz miala duzo klientow XXX moze i rano hehe....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rany myszaa ja tez jak wlaze na ebay to gine.....czasem na allegro-bo poczta z pl droga. uwielbiam z usa kupowac ubranka dla dzieciakow- wczoraj zaczelam ogladac na allegro carter'sa i oglupialam-wyliczylam dzis ze tylko dla michelle wybralam ubranka za ponad 500zl:( to choroba normalnie.drugie tyle na jess a igor tez chce fajnie wygladac...o rany!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RudiK Ja Cie wcale zle nie zrozumialam, chyba... :) Sie wytlumaczylam po prostu, zeby nie bylo, ze taki kawal sie na zakupy wybieram ;) Lece w sprawach urzedowych, w ktorych mi zreszta doradzalas i korzystajac z okazji postanowilam nabyc pewne dobra, dlatego Was tak wypytuje, no i wlasnie wiecej niz drobiazgi to ja nie przywioze, bo samiutka lece, dzieki za stronke sklepu, juz obadalam tam co nie co :) No a wieksze rzeczy to bede na aukcjach polowac, jak juz sie zorientuje o co tam chodzi hehe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj pierwszy dzien zwolnienia nie byl zbyt pozyteczny... Od rana walkuje rachunkowosc, a rozgryzlam dopiero 1 z 5 pytan egzaminacyjnych a juz mam dosyc... Zjadlam za to paczke ciastek, popijajac je pepsi, a teraz w brzucholu jakas rewolucja ;) Wspollokatorka wypytywala dzis czemu siedze w domu i na co mam zwolnienie, powiedzialam, ze na ciaze, zapytala czy jestem w ciazy, potwierdzilam, a jej reakcja byla "aha". I wyszla. Hmm jakos nie chce mi sie rozkminiac czy to mialo podwojne dno hehehe, a, zapytala tez o date porodu, wiec sobie juz pewnie wyliczyla, ze bylam tego swiadoma wprowadzajac sie do nich... Ech, malo wazne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha rozbawilas mnie kroliku.dobre..wyobrazilam soebie ciebie siedzaca przy komputerze,zjadajaca okruszki z ciastek rzucajaca odpowiedz wspolokatorce.....zwolneinie na ciaze;) no wlasnie.prawde mowilas;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chorykroliku doskonale Cie rozumiem, bo ja tez jak byłam to całą walizkę ciuszków głównie przywiozłam. O kosmetykach nie myślałam, ale i tak liczyłam się z każdym kilogramem, stwierdziłam, że tu są w podobnych cenach i nie ma sensu ich wlec. Mogę Ci polecić byś kupiła sobie w Polsce rożek. Myślę że tańszy jest niż w tym sklepie w Rathcool. Mi dosłali razem z aspiratorem, gazikami i spirytusem na pępuszek. Nie wiem czy będę go używać skoro marigo i teraz lilac twierdzą że sama woda i powietrze wystarczą. Będzie na wszelki wypadek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marigo żeby zobaczyć inne zdjęcia musisz kliknąć na "albumy użytkownika" w pasku nad zdjęciem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marigo ha! okruszki najlepsze, ponoc kto zjada ostatki... ;) RudiK ja juz wode i powietrze zapamietalam, ziolka tez, musze miec mocne argumenty na tesciowa hehe Pozwolilam sobie zajrzec w Twoj album i naprawde super te kartki, az trudno uwierzyc, ze sama je robisz, wygladaja skomplikowanie. Zazdroszcze, ja bym sie obkleila klejem i ozdobami przed ukonczeniem pierwszej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pierdziele weszłam sobie żeby obejrzec zdjecia Rudik a tam na każdej stronie wielkie reklamy :/ MASAKRA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawie dostalam zawalu przed chwila... Siedze sobie na dole, tylem do okna i gryzmole do Was i takie mam wrazenie, ze cos tam za oknem. Ale dobra, pisze sobie, pisze, wreszcie sie odwracam i az podskoczylam ze strachu, oczywiscie przy okazji lapiac sie za klatke (kurde a wszyscy powtarzaja zeby sie nie dotykac w strachu!). Za oknem stal moj, przyklejony do szyby i robiacy glupie miny... Czekal tak od chwili, az sie wreszcie odwroce. Co za oszolom, ide go udusic, milego wieczorka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego nie powinno "łapać się " w strachu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze ale tu zdolniacha "siedzi":) ja to zupelne antytalncie jestem:) naszlo mnie na pomidorowke-caly dzien za mna lazila no i zjadlam 2 talerze i mi nie dobrze:O tak czytam co Wy polecacie w PL kupic i wywnioskowalam, ze jak bedziemy w sierpniu to napewno kupie pieluszki tetrowe:) a czemu tak o poscieli piszecie- nie ma tu fajnych? czy cena nie za bardzo?bo my jak w sierpniu bedziemy to potem dopiero z Kruszyna, a kiedy to nie wiadomo...a tam duzo jeszcze czasu, narazie sie lepiej skupie zeby wszytsko dobrze bylo:) a tak w ogole to skad jestescie? tzn z Polski:) ja z podkarpacia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszaa25
ja kochane to co zakupilam na allegro wysylam do mamy do polski ona to chowa w kartonik i paczuszke tutaj przesle do 10kg wychodzi 20e wiec nie drogo rudik ja probuje wejsc na twoj link i nie wchodzi mi strona tylko widze twoj suwaczek ;( chorykrolik a ty jak sie czujesz po pepsi bo mnie sumienie gryzie jak troszke coli sie napije bo wiem ze to odrdzewiacz a pepsi niczym sie nie ruzno oprucz tym ze jest slodsza za mnie teraz sie zrobil straszny smietnik wcina slodkosci a jak czasami sie zapomne to robie taki mix ze pozniej mnie brzuchszek pobolewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko musisz kliknąć w ten drugi link - http://zonameza.fotosik.pl/albumy/827091-4.html. Otworzy się strona z wieeelką osobą - to ja, u góry nad zdjęciem w pasku możecie kliknąć na "albumy użytkownika" i am będą zdjęcia z rzeczami zrobionymi przeze mnie ;) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RudiK mialam taki okres w pracy, ze ciagle mi cos spadalo i nie wiedziec czemu podskakiwalam ze strachu i zaraz sie lapalam gdzies, dziewczyny przyuwazyly i powiedzialy, zeby sie nie dotykac, bo dziecko moze miec myszke albo byc chore tam gdzie sie dotkne takie tam przesady, jakich wiele. Ja jak na zlosc zawsze sie musze gdzies zlapac ;) Ania tak to jest, najpierw na cos ochota, a potem mecz sie z tym ;) Ja z Gdyni :) Myszaa25 gdzies kiedys mi sie o uszy obilo ze 30 kg za 30e, ale nie mam pojecia w jakiej firmie :( Po pepsi czuje sie swietnie hehe, w pierwszym trymestrze sie balam, teraz juz sobie nie odmawiam, ale oczywiscie w ograniczonych ilosciach, nie pije codziennie, najlepsza nie za zimna i odgazowana ;) Mam tak samo, objadam sie, nawet jak juz nie moge, a potem cierpie... Nie moge sie pozbyc tego paskudnego nawyku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdynia...mmmmmm uwielbiam:) dwa lata temu bylismy w gdyni na wakacjach w pensjonacie zeglarz:) bylo cudnie:) ja z kujawsko pomorskiego ale trudno okreslic miasto-urodzona i wychowana w toruniu, wyszkolona we wloclawku,powrocona do torunia do pracy;)nastepnie powrocona do wloclawka do pracy,i wyjechana na koniec do bydgoszczy gdzie zakupila mieszkanie...ktore zreszta opuscila na rzecz dublina;) myszaa,10kg za 20euro? poczta polska?? moj brat mi wysylal 4.5kg paczke i skasowali go ( czyli mnie) 230zl. o matko! wysprzatalam kuchnie,pokoju sie nie da bo jessa sie akurat bawi....wszystkim.i zwierzatkami...i lalkami ktore wlasnie sa chore.....i prasowanie robi przy okazji (maz akurat sie tez prasowal do pracy;)) zapracowane dziecko;) misia spi i daj boze ze pospi dzis dobrze....wyszla jej jakas kropka i juz schizuje ze ospe bedzie miala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszaa25
Rudik no wlasnie ja nie moge tego otworzyc ;( teraz jest tych firm kurierskich jak grzybow po deszczu ;) jest w czym wybierac zawsze wysylalam paczki darecky ale oni maja cene 25kg-30e a ze tyle paczka nie posiada bo mam akurat niecale 10kg to znalazlam kuriera co za 10kg-20e no i plus tego ze zawsze dzwonia wczesniej i mowia kiedy beda i o jakiej porze bo u dareckiego tak nie mialam choc to solidna firma bo narazie sie na nich nie zawiodlam a ja to jestem hmmm urodzona w zabrzu wychowana w myslowicach na slasku a teraz zameldowana w rumi kolo gdyni a zamieszkala w dublinie 15 ;) hihi a przyszle mieszkanko w poznej przyszlosci zakupione gdzies na pomorzu (ale nie za blisko tesciowej) ;) aby dziecko jod wdychalo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jestem urodzona i wychowana w Elblągu :) bylam dzis w tesco no i nie moglam sie oprzec jak przechodzilam obok dzialu dzieciecego,mieli akurat przeceny i zakupilam spodnie jeansowe za 1,25e dla niuni i bluze z kapturkiem za 3,50 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jak juz tak szczegolowo to ja urodzona w gdyni, wychowana i wyszkolona w sopocie, jak doroslam to wywialo mnie do gdyni z powrotem i tam sobie pomieszkiwalam w roznych dzielnicach :) Potem dun laoghaire, d4, d1, d7, d8 a obecnie na styku d7 i d15 :) Mieszkanko w marzeniach hehe do kupienia w gdyni i choc tesciowa na drugim koncu polski to juz zapowiedziala przeprowadzke ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chorykroliku ale sie usmialam z tej sytuacji z twoja wspolokatorka:) rozumiem ze gratulacji sie nie doczekalas? to forum to super sprawa, ja ostatnio wlasnie myslam zeby poszukac jakis firm kurierskich by wyslac troche rzeczy do PL, a tu prosze jak na zawlanie akurat o tym dzis piszecie:) dziewczyny czyli ten jakubus i darecky to firmy godne polecenia? ja musze troche mieszkanie oproznic ze swoich rzeczy, caly schowek mam zawalony ubraniami w ktore od dawna sie nie mieszcze, teraz jeszcze mam dodatkowe nabyte w okresie ciazy wiec nawet nie mam co sie ludzic ze zmieszcze sie w rzeczy sprzed 3 lat, a ze szmaciara jestem okropna i do tego raczej na rzeczach nie oszczedzalam to szkoda mi to tak po prostu wyrzucic a w PL juz moja mama rozda to po rodzince, wiec kilka osob sie ucieszy:) Rudik kartki rewelcyjne, marigo podsuwa ci tu bardzo dobry pomysl, powinnas sie zareklamowac, w koncu na wyspach to bardzo "chodliwy" towar:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o ja tez z lubelskiego:) wyksztalona w warszawce :P potem wyjechalam sobie na 10 mcy do UK z czego zrobily sie prawie 3 lata, przypadkiem poznalam swojego przyszlego meza w Dublinie i przywialo mnie tutaj, w czrwcu beda 4 lata mojego zycia w irl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje dziewczyn za bardzo miłe słowa na temat moich "twórczości" :) Temat forum ciążowy, a my tu o wszystkim - bardzo mi się to podoba... W zasadzie kartkami zajmuję się od niedawna, ale zawsze lubiłam "dłubać". Różnych dziedzin się chwytałam a najbardziej podpasowało mi projektowanie i robienie biżuterii. Do produkcji kartek mam jeszcze stosunkowo mało akcesoriów, ale systematyczne staram się gromadzić... Kiedyś te wszystkie moje szpargały wypchną mnie z domu... Sylwucha, a ty z której części lubelszczyzny? ja z okolic Dęblina...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszaa25
chorykrolik to my prawie sasiadki jak na d15 mieszkasz i do tego z gdyni jestes ;) RudiK ja juz prubowalam na rozne spsoby i mi mow ze ta strona nie istnieje ;( a co do paczek teraz korzystam z ich uslug bo dostalam duzo pozytywnych opini http://www.fastkurier.pl/ kochane ja uciekam spac milych snow wam zycze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) dzieki mysza za kolejny namiar:) Rudik ty z lubelszczyzny, a ja tylko z lubelskiego:) Biala Podlaska to na polnocy wojewdztwa, tak nas doczepili po nowym podziale administracyjnym. Ja od pon przechodze juz na urlop macierzynski, z jednej strony nie moge sie doczekac a z drugiej strach ogarnia mnie na mysl ze to juz coraz blizej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w tej piekny pochmurny dzien :) Sniadanko zjedzone, troche poszperam w necie i do ksiazek :( Tak sobie rankiem myslalam jak to bedzie, trzymac takie kruche malenstwo prosto z brzuszka? Mialam okazje trzymac na rekach dzieciaczki, ale nie takie swiezynki, przeciez to takie delikatne jest, az strach :( Sylwucha nie spodziewalam sie fanfar ani transparentow hehe, ale reakcja co najmniej dziwna. I wez sie teraz zastanawiaj, co autor mial na mysli? hehe ;) Mysza ano wlasnie widze :) ja przy navan rd, musimy sie kiedys umowic na herbatke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chorykrolik- a czego sie uczysz? nastawilam sie, ze bedzie dobry dzien- za pierwszym razem dodzwonilam sie do szpitala umowic sie na scan, no i wszytsko fajnie do momentu jak mi mila pani pow, ze moj pierwszy scan odbedzie sie 08/08/11 czyli w 20 tyg:O nie wiem moze ja za duzo wymagalam...Justa mowila, ze sobie poczekam no ale kurzce TYLE???? eh ide na pomidorowke bo przytaszczylam na lunch:) a potem na hiszpanski-ale nie wiem jak ja tam wysiedze-przeciez bede spac na stoliku....no ale tydz temu nie bylam-tzn pojechalam do Dublina ale w autobusie tak mnie spanie wzielo, ze wsiadlam w kolejny do domu i poszlam spac:O przedtem przed praca tyle sie opisalam i mi kafeteria "zjadla" wpis:O wiec wrocilam teraz:) Justa, Lilac powodzenia z Mamciami, mam nadzieje, ze wszystko Ok! hehe widze, ze nikogo z moich stron, no moze lubelszczyzna ale to i tak daleko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×