Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bebolek20

Ciąza w irlandi..moze ktos ma wiecej doswiadczenia odemnie...

Polecane posty

Gość myszaa25
Just@ no wlasnie ja nie jestem zmotoryzowana ;( jak bylam w ciazy to tam autobusem jezdzilam albo z sasiadka czasami a to jest kolo centry vincent sie nazywa we wtorki warto tam isc rano wiesz jak trafic do lidla na clonee jesli tak to juz do mnie nie daleko masz ;) wymienimy sie telefonami to sie zdzwonimy ;) ja postaram sie popytac czy sa jeszcze przyjecia do nich dam ci znac w tym tyg. to polskie domowe przedszkole kochane chce Wam Bardzo PODZIEKOWAC za Wasze rady i Pomoc ;) Jestescie Kochane ;) spokojnej nocki wam zycze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysza ja tu mieszkam od paru miesiecy wczesniej nigdy nie bylam w tej wiosce:P ale centry tu nie ma. Jest spar, londis moze tam gdzie londis kiedys byla centra kolo placu zabaw? No Clonee znam :) A to nie daleko jest bedziesz chciala kiedys to Cie przywioze i zobaczysz czy jeszcze jest :) Dzieki wielkie bede wdzieczna :) bo ja tak dzisiaj zastanwialam sie jak to przedszkole u mnie odnalesc szukac po osiedlach ;) Jak cos to moj meil nitka2008@o2.pl Ja dzis bylam na sprawdzeniu z malym w koncu jakas normalna pielegniarka mi sie trafila :D fajna babka i mowila do rzeczy :) dostalam nawet jakas ksiazeczke "Caring for Your Child 2 to 5 years old" zaliczylam biblioteke z braku zajec czytam ksiazki. Jutro moze sie wybiore na todller group, moze akurat ktos nas polubi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja:D Justa pewnie, ze Was polubia., nie moze byc inaczej:) sie Kubus usmiechnie i sie od nowych znajomych nie odgonicie:D:D dziewczyny czy ktoras aplikowa na karte EHIC? jak to dziala? macie jakies doswiadczenie? bo ja wlasnie sie dowiedzialam i wiem juz jak aplikowac ale jak to w praktyce wyglada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Rudik trafne spostrzezenie, jak jakis temat ktos zarzucic to az wrze to nasze forum a potem znowu bloga cisza hehe :) jak sie czujesz? jak ciazowe dolegliwosci, dokuczaja? Julcia nie jest juz za ciezka do noszenia? Z zebami to chyba prawda, ja i moje rodzenstwo pozno zabkowalismy, moj brat mial nawet pierwsze zeby po skonczeniu roku i Blance pierwszy zab dopiero sie pojawil, a skonczyla wlasnie 9 mcy, wiec stosunkowo pozno. Aniu ja mam ta karte, tez nie dawno wyrobilismy i od razu mi sie przydala gdy bylam w Polsce ostatnio, mialam zapalenie ucha, wyladowalam na pogotowiu bo na dokladke byla to niedziela i bez problemu przyjeli mnie z ta kart i nic nie musialm placic, rowniez znizki na receptach byly z tej karty. Blanka chorowala i rowniez pediatra wypisywal jej wszystko na ta karte. Poza tym mimo, ze jest to karta do korzystania tylko w emergency przypadkach to spotkalam sie z tym, ze nawet operacje czy zabiegi w szpitalu (absolutnie nie mergency) robia polscy lekarze na ta karte, wiec na pewno warto miec. Karta z jednej strony ma dane osobowe z drugiej strony jest gladka i Pan ktory obslugiwal mnie w aptece zrobil xero karty, a za kilka dni, dzwonila Pani z tejze apteki (nie mam pojecia jak mnie w ogole znalazla pod numerem moich rodzicow) i prosila bym przyszla z ta karta jeszcze raz bo farmaceuta tory mnie obslugiwal zrobil xero tylko jednej strony, wiec jej tlumacze, ze na drugiej nic nie ma to ona mimo wszystko upierala sie bym jednak przyszla bo ona zrobi xero pustej strony karty, by miec w dokumentacji, ze wlasnie nic tam nie ma :D :D :D Kroliku jak po przymiarkach sukienek? udalo ci sie znlaezc cos dla siebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilac zagladasz tu jeszcze czasami??? Marigo a jak u Ciebie rozwinela sie sprawa z domem, moze juz organizujecie sie z przeprowadzka? Justa co ciekawego czytalas ostatnio? Moze polecisz nam cos ciekawego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwek dziekuje:-)) Krolik mowilas, ze nie chcieli CI jej zaakceptowac, tutaj "prawne"potwierdzenie, wydrukowac i dac do poczytania;) http://www.nfz.gov.pl/ue/index.php?katnr=5&dzialnr=2&artnr=716&czartnr=1 a tu wpis dziewczyny z innego forum: Hejka to taka karta jak jesteś na urlopie i nie daj Boże coś się stanie.Niby piszą,że w nagłych przypadkach,ale ja nawet na dyżur nocny w szpitalu jechałam jak chorowali i była gorączka (angina),ja miałam zabieg biopsji robiony na tą kartę,wiem,że zęba też można zrobic na tą kartę jak boli.Trzeba tylko do lekarza,który ma podpisaną umowę z NFZ. I nie jest to zwrot kosztów,po prostu nie płacisz za wizytę,nfz rozlicza się z tutejszym biurem. zawsze można to sobie wydrukowac i jeśli będzie problem z przyjęciem na tą kartę (bo w Polsce trochę narzekają,że przez to mają dużą papierologię,wiadomo jak to w Pl) majtnąc im tym świstkiem,że takie mamy prawo. Ja nigdy będąc w Pl nie płaciłam za wizyty dzieci czy nas u lekarza,raz tylko jedna przychodnia odmówiła mi całkowicie,a w innej musiałam płacic za podanie dziecku zastrzyku (za wizytę nie płaciłam,za podanie zastrzyku już tak,ale pani chciała mi dac fakturę bym tutaj się rozliczyła sama,ale odmówiłam bo dziecko dostało tylko jeden zastrzyk za 10zł),tak więc polecam bardzo. Ponoc za leki też nie płaci się 100% ale u mnie na wiosce aptekarka nie chciała słyszec o jakiś zniżkach,szkoda,że nie miałam tego wydruku ze sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eunnika
"A co tam sie wpisze" tzn ze dziecko moze iśc do lekarza na moja kartę ? czy musze mu wyrobic jego własną. Mój malec ma juz 6 tygodni, ale ten czas leci. Maluszek zabiera mi każdą wolna chwilę. Chyba jestem mało zorganizowana, bo nie mam na nic czasu. Jak Wy dziewczyny dajecie radę, jak organizujecie sobie dzień. Pozrawiam serdecznie wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eunika-ja to zielona w tym temacie-alez tego co juz sie zorientowalam to kazdy ma miec swoja...ale moze dziewczyny cos wiecej powiedza. Kobitki wszytskiego najlepszego z okazji Dnia Kobiet:) Calusy dla tych najmniejszych/!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszaa25
eunika slonce przy dziecku NAJWAZNIEJSZA jest RUTYNA!!! staraj sie kochana o tych samych porach wstawac i robic wszystko to samo a zobaczysz ze bedziesz miala troszke czasu dla siebie nie jest to latwe ale z czasem docenisz to pozwoli ci to rozumiec twoje dziecko ja to przeczytalam w tym poradniku mowa niemowlat czy cos takiego i ciezko bylo ale zadzialalao to u mnie nie kazdy jest dzien kolorowy ale teraz moj maluszek jest spokojniejszy a i ja bardzoej go rozumie i jestem mniej zestresowana nawet sa dni ze sie nudze i czekam az sie obudzi aby moc z nim sie bawic KOchane Musze Wam PODZIEKOWAC za Pomoc i Wasze Rady jestescie Kochane !!! ;) Piotrusia meczy kaszel bo mu sie odrywa to wszystko ale jest juz lepiej ;) jutro mam wizyte u pielegniarki srodowiskowej to poprosze aby go osluchala ;) Musze Wam cos kochane powiedziec ze zakupilam Chuste do noszenia Dziecka i Jest Rewelacyjna ;) moj maly to nie chcial z niej wyjsc ;) mam ta na wiazanie ta b.dluga bo ta na jedna ramie tez mam i chce ja sprzedac poniewaz Piotrus jej nie polubil wiec jesli ktoras jest zainteresowana to za grosze sprzedam zaczelam byc chusciata mama ;) moj kregoslup czuje sie lepiej ;) a i ja mam rece wolne a piotrus szczesliwy bo wszystko widzi bo ciekawski swiata sie zrobil wszystko chce zobaczyc ,dotknac,wziasc do buzi ;) Aniu ja ta karte tez mam i tez ja polecam bo sprawdzila sie w PL i kazdy ta karte powinien miec swoja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eunnika powiem ci szczerze ze gdy moja coreczka byla malutka ja nie mialam czasu na nic poza zajmowaniem sie jej mala osoba:) Od karmienia do karmienia, ona nigdy nie zapadala na dluzsze drzemki, 30 min to bylo wszytsko, wiec wtedy to mialam chwile by z soba zrobic porzadek,zajrzec na neta, staralam sie zawsze obiad ugotowac, ale juz nic poza tym, sprzatanie, pranie i cala reszta domowych obowiazkow spoczywaly na mezu. Moze tez zrobilam sie wygodnicka i nawet nie chcialo mi sie organizowac czasu by zrobic cos wiecej :P a jezeli jeszcze dzidzius absorbujacy? dlatego nie przejmuj sie kochana, ciesz sie czasem ktory mozesz spedzic z synkiem, przy kolejnym dziecku juz nam nie bedzie to dane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa rzucilo mi sie w oczy u gp ogloszenie, ale nie bylo stawek za godz, tylko info, ze tanio-LITTLE FOLK PRESCHOOL, HERMITAGE PARK 6240462, WIEK 2,5-5 LAT. RudiK kochana dzieki za zaoferowana pomoc, ale Ty to akurat najmniej potrzebujesz dodatkowego zajecia ;) Jak sie czujesz? Jak Julka? Powiem Ci, ze jak zaczelam szukac zaproszen, to pomyslalam o Tobie, ze na pewno bys piekne stworzyla, ale niestety tak malo czasu, ze po prostu siostra skoczyla do sklepu i kupila jakie byly. Ja odmieniam "Vincentowi", choc w Polsce mowia "Wincentemu". mysza juz sie napalilam na chuste, a dopiero doczytalam ktora to, ja szukam tej wiazanej wlasnie, na amazonie widzialam, do sklepu nie mam kiedy. No i wlasnie trenowalam skladanie wozka az mnie trafi zaraz... jak u srodowiskowej bylo? Sylwucha jak sobie radzisz ze skladaniem bugaboo? A, mialam Cie pytac czy kupowalas malej inna spacerowke? Bo to siedzisko sie nie rozklada, a moj juz ryczy, ze nic nie widzi i mysle o spacerowce takiej, co sie rozklada do lezenia. O ksiazkach cos mi sie rzucilo w oczy to jesli macie czas (!) polecam Coelho, jest swietny. A na specyficzne poczucie humoru to R.Topor albo K.Vonnegut. Ania ano widzisz, czasem akceptuja, czasem nie, generalnie to jest niby tylko emergency, ale zdarza sie, ze udaje sie tez zaplanowane wizyty pokryc ta karta. Moze kiedys sprobuje, ale jak mam walczyc z systemem to wole po prostu zaplacic... Co do moich sukienek... ta sliczna okazala sie szarobura a nie biala, ciezka jak nie wiem co, a jak mnie zwiazali to powietrza nie moglam zlapac. Nie mowiac o tym, ze bladzilam kilkadziesiat minut po tyrrelstown, tysiac rond i z auta ciezko odczytac oznakowanie. a drugiej w ogole nie przymierzylam bo jak dojechalam to okazalo sie, ze to domki, znalazlam rozne numery, ale oczywiscie nr 6 nie (choc 7 i 10 byly), nie wzielam numeru, moj podal mi z domu, pomylilam cyfre i zostawilam wiadomosc komus niezwiazanemu z sukienka hehe ;) Jak to mowia irole "baby brain" hehe, czyli cofam sie w rozwoju... eunnika nie martw sie, ja panikowalam jak widzialam sterty pieluch, niepomytych naczyn i ciagle zmienianej poscieli bo maly obsiurkal i bylam zalamana, ze sobie nie radze. Wszystko wlasciwie robil moj, gotowac tez nie dawalam rady. A teraz wiem, ze to malo wazne, niech sobie lezy, przeciez nie ucieknie, nie ma co sie zadreczac, spedzaj czas z maluszkiem, no i rutyna jak pisala Mysza tez jest wazna. Daj sobie czas, dziecka nie da sie pospieszyc, a zwolnienie tempa wyjdzie Ci na dobre. Ja zaluje, ze od poczatku tak nie myslalam i zjadlam przez to kupe nerwow. Powodzenia :) Dziewczyny, z racji, ze nie bede miala zadnych bajerow (no chyba, ze Dja mozna zaliczyc do bajerow hehe), to pomyslalam o "ksiedze gosci", kazdy by cos wpisal i taka pamiatka, co myslicie? Bo na fontanny z czekolady itp to sie nie pisze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spóźnione życzenia z okazji Dnia Kobiet - dziewczyny ;) Aniu, my też mamy tę kartę - wszyscy, mąż, Julka i ja. Wyrobiliśmy ją w ubiegłym roku jak jechaliśmy na wakacje do Pl. Wykorzystałam ją dla Julki, kiedy byłyśmy na wizycie u ortopedy. Ja sama też ją pokazałam podczas wizyty u dentysty, ale pani powiedziała że nie będzie się w to bawić i płaciłam za wizytę, ale jeśli chodzi o tego lekarza to akurat nie ma większego znaczenia czy ma się ubezpieczenie, czy nie - bo i tak się płaci... Mysza, ja też zaopatrzyłam się w chustę jak moja córcia była mała, ale mało ją nosiłam w niej. Jakieś wędrówki jak byliśmy na Mazurach i podczas podróży do P w grudniu, bo nie brałam wózka. Zdała egzamin. Teraz jest już duża i ciężka i nie dałabym rady jej nosić, a poza tym to ona woli chodzić na swoich nóżkach. Tak jest napalona na chodzenie, że szok! Czworaczkować nie umie, ale na nóżkach tak - z trzymaniem oczywiście za ręce (aż plecy bolą;) ) Chcemy kupić szelki, ale w argosie wycofali. Nie wiecie gdzie można takie coś dostać? Króliku - z zaproszeniami to rzeczywiście by nie wypaliło, bo malutko czasu, a i zaprosić odpowiednio wcześnie trzeba. Pomysł z księgą fajny. My też mieliśmy i prawie wszyscy goście się wpisali. Jak zostanie Ci miejsca, to możesz później powklejać "pamiątki" z uroczystości - zaproszenie, ususzony kwiatek z bukietu albo butonierki, fragment sukni itp. A jeśli ma być razem i chrzest - to dołączysz powiedzmy szatkę małego i dodatkowo jakieś zdjęcia. Stworzysz w ten sposób swego rodzaju księgę pamiątkową. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszaa25
krolik ja wlasnie mam ta wiazana jest super ;) z polski na allegro ja kupilam a i tam zaproszenia kup jest w czym wybierac ja kupilam aniolki dla godci aby podziekowac za przybycie ;) i do tego mam winetke z napisem jakim chce ;) ja mam do sprzedania chuste na jedno ramie bo wtej moj synus zle sie czol ale moja kolezanka ja chwali kazde dziecko jest inne podejrzewam ze jak moj zacznie chodzic to i ta chusta pojdzie w kat ale narazie jest BARDZO POMOCNA ;) ja i moj maz teraz jestesmy chorzy za to nasz synus lepiej sie czuje odrywa mu sie to wszystko ale martwi mnie to ze lyka to co mu sie oderwie ;( wizyta u pielegniarki poszla sprawnie,okrzyczala nas ze malego nie karmie odpowiednio,ze powinnam mu dawac fasolke,czerwone mieso,jajecznice ze powinien jesc to co my a sloiczkow nie powinnam mu podawac bo to gowno wiec co mam teraz zrobic dzis zjadl mi zupke z warzywkami i z kroliczkiem polski sloiczek od jutra zaczne mu podawac to co my jemy wiec zobaczymy co bedzie kochane powiedzicie mi co dajecie na sniadanka swoim dzieciaczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krolik kilka razy palce poprzycinalam zanim zalapalam o co chodzi z tym skaldaniem... z tego co pamietam to chyba przekladalam raczke w nieodpowiednia strone, chyba trzeba bylo do dolu. Co do spacerowki to gdy Blanka miala 5 mcy stwierdzilam pewnego dnia, ze po prostu sprobuje, zamontuje i zobacze jak bedzie sie jej w niej siedzialo, bo tez w gondoli juz nie miala cierpliwosci lezec. I specerowka sprawdza sie rewelacyjnie, woze ja w tej pozycji pol lezacej do tej pory. Buda mocno oslania wozek, i bardzo to sie sprawdza w Irlandii, wiec nawet gdy pada maly deszcz czy bardzo wieje to jej jest tam bardzo cieplo i nie zawsze musze folie wyciagac. Wczoraj bylysmy pierwszy raz na placu zabaw, ja niestety nie mam zadnego u siebie w okolicy, Blanka byla zachwycona :) Bede chyba musial spacerowac do st. stephens green albo luasem do phoenix parku by dziecko wyszalalo sie na hustawce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszaa25
ale teraz znow sie cisza zrobila..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eunnika
własnie, ja zauważyłam ze cisza to nastepuje w weekend.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszaa25
dokladnie enia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w weekendy spedzam czas z moim, bo w tygodniu nie ma kiedy, a poza tym mielismy trzesienie ziemi w weekend ;) wspominalam Wam, ze tesciowa miala rozne pomysly, co do wesela, a moj zazwyczaj jej przekazywal, ze tego nie chcemy, tamto sami itp. W sobote trafil mi w rece mail do niej do mojego, ze "skoro nic mi nie pasuje, to moze nie beda wcale przyjezdzac" itp tresci, a ze ja szybko sie wsciekam, to nagadalam mojemu az za duzo, lacznie z odwolaniem wesela i wyprowadzka ;) nie powiem, zeby bylo przyjemnie, kurde, nigdy sie nie naucze panowac nad soba... jak juz skonczylam to stwierdzilam, ze skoro slubu nie bedzie, to nie mam nic do stracenia i powiem tesciowej co mysle, zapisalam sobie wszystko i nastepna godzine wisialam na tel. nigdy nie mialam odwagi, a teraz wylalam wszystkie zale i powiem Wam, ze ulzylo, za to pol nocy mialam wyrzuty sumienia hehe i teraz nie wiem, jak beda wygladaly nasze stosunki. Niby sie nie obrazila, obiecala nie wtracac itp ale jednak taki niesmak mi pozostal, ze jej nagadalam, wstyd troche, bo w koncu babka dwa razy starsza ode mnie :( bez sensu byloby sie teraz tlumaczyc, ale z kolei udawac, ze sie nic nie stalo tez glupio... ta niewyparzona buzia moja same problemy sprawia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszaa25
krolik a ja co powiem ze Bardzo Dobrze Zrobilas !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! bo moim zdaniem nie zdrowe bylo to ze postawialas meza w sytuacji ze mial wybierac miedzy toba a nia,a jak macie problem do siebie to jak dorosli ludzie powinnyscie ze soba porozmawiac a nie krzywdzic osob trzecich takie jest moje zdanie Mam nadzieje ze sie na mnie nie pogniewasz ze na forum napisalam co mysle na ten temat Mam nadzieje ze do slubu dojdzie i bedziecie zyli Dlugo i Szczesliwie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszaa25
Just znalazlam wlasnie ogloszenie ze na tyrllestow jest tansze przedszkole DOMOWE PRZEDSZKOLE "KUBUS PUCHATEK" PROMOCJE!! DOMOWE PRZEDSZKOLE "KUBUS PUCHATEK" TYRRELSTOWN Co. Dublin. Zapraszamy wszystkie dzieci od 10 mc do wspolnej zabawy,zabawa dostosowana do wieku dziecka, dni i godz opieki ustalaja Panstwo. Czynne od 6.30-18.00 od poniedzialku do piatku czasami soboty.Zadzwon 0857520973 lub pisz maila nk.pl Promocyjne ceny !!10e za 3 godz opieki! Cena: 10/3 godz EURO Kontakt (+353) 085-752-0973

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RudiK a w smythsie patrzylas? albo zobacz na advertsie moze ktos ma, moge w pl poszukac jak bede. mysza jak zdrowie, wykurowani juz? ja swojemu to mleczko daje, na deserek jablko, a popoludniu ewentualnie marchew albo ziemniorka, ale u nas to dopiero sie zaczyna, wiec doswiadczenia nie mam. ale jak bedzie siedzial sam to zamierzam dawac mu jesc normalnie, tzn zeby sobie sam cos ciamkal. Sylwucha ano wlasnie jest pozycja lezaca tylko chodzilo o te nozki, ze sie nie da wyprostowac, ale w koncu to nie cala wiecznosc, tylko kilka mies az zacznie chodzic, wtedy kupie zwykla parasolke i juz. Wlasnie, w st stephens widzialam fajny plac zabaw, a tak to nawet nie mam rozeznania... Royal mozesz sprobowac znalezc mnie po mailu, choc nie wiem czy taka opcja istnieje? Ania dzwonilas, nie slyszalam, potem oddzwanialam i nic ;) Spacer jakis? Kawa w weekend z Justyna? Burza chyba dobrze nam zrobila, oczyscila sie atmosfera, pogadalysmy sobie dzis o weselu, wymienilysmy sie propozycjami i jest ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam konto na fb Izabela Żabińska lubie miec duzo znajomych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kroliku a ja cie podziwiam, ze potrafilas i zazdroszcze! Atmosfera oczyszczona, nawet jak teraz tesciowa skrywa jakis zal to i tak mniejszy niz wczesniej, a wtedy dopiero sie rozkrecala. z tego co wczesniej pisalas to nie zla aparatka z niej i swoje 5 groszy lubi wszedzie wrzucic wiec musisz miec sie na bacznosci. Slub i wesele na pewno sie udadza i tesciowa szybko zapomni, ze byly jakies roznice pogladow co do zorganizowania uroczystosci. Faceci tak z reguly maja, ze za bradzo nie chca sie wychylac by mamusi nie urazic a takze by tobie nie zrobic przykrosci wiec przemykaja miedzy narzekaniami jednych i drugich, udajac, ze nie ma sprawy... co do wozka to sprobuj zamontowac spacerowke i zobaczysz jak Vincent bedzie sie w niej czul:) a jak z sukienka? znalazlas cos nowego? co do palcu zabaw to dzis zaliczylysmy ten na st.stephens green-baaaardzo fajny:) Tak sie umawiamy na tym forum i nigdy to nie moze dojsc do skutku to moze wypad z wozkami do parku i kawa z ciachem na take away??? Royal to gdy znajdziesz juz izuniek to moze niech ona zasugeruje ci reszte forumowych kolezanek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moja mała miała dzis sesyjke zdjeciowa,bo ostatnio zaszlismy do mothercare i kobitka nas zaczepila czy chcemy za 10e zrobic sesje ,oczywiscie do wyboru mamy tylko jedno zdjęcie,a jak bysmy chcieli wszystkie to az 275e :/ i mysle ze moja mała w przyszłości zostanie modelka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwucha sama prawde o facetach napisalas ;) ja na ogol raz w tygodniu jestem w centrum, jak mam cos do zalatwienia, a potem szwedam sie i czekamy na tate, az skonczy prace, wiec mozemy sie umowic, teoretycznie planuje w piatek, ale nie jestem pewna na 100%. Izuniek tez mialam te sesje, z kuponem ze szpitala lub z ich stronki robia ja za darmo, pozniej daja pooglodac wszystkie, a dostajesz to, ktore strzelili pierwsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sukienek kilka przymierzalam, ale przez to, ze karmie to problem z dopieciem :( a rozmiar wieksza za duza, jak do konca tyg nie znajde to pojade do centrum...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krolik wysle ci pozniej moj numer telefonu na maila, jezeli bedziesz w centrum to napisz mi wczesniej smsa i mozemy sie zgadac na kawe albo na spacer w parku, moze jeszcze ktoras z dziewczyn do nas dolaczy ??? Oby pogoda dopisala :) Ja czesto sie wlocze z Blanka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! sluchajcie bo jest temat sesji-jak by ktoras chciala to moge z czystym sumieniem polecic Lene-ta u ktorej my robilismy sesje. W tym linku ktory wyslalam jesli wejdziecie w Blog(chyba) to bedzie wiecej sesji innych dzieciaczkow i mozecie zobaczyc. Jesli chcecie moge podac nr na maila i jesli sie na mnie powolacie moze jakis upust bedzie... Mojemy malemu sie poprzekrecalo wsyztsko i w nocy co 1,5h glodny a w dzien wszystko bylo zle,..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×