Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aga8888

książki na EMPIK.COM, zamawiał ktoś??

Polecane posty

Gość aga8888

chodzi mi o to skąd te różnice w cenie książek. często gdy są dwa wydania różnią się nawet ceną 10 zł! skąd w takim razie taka różnica?? te tańsze są gorszego gatunku??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnie chodzi o okładkę
twarda jest droższa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga8888
też o tym pomyślałam, ale po sprawdzeniu nie rzadko okazuje się, że obie okładki są miękkie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze moze....
może róznica w papierze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łeeeeeeee
nikt??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mol książkowy
Różnią się cenami, bo są np. wydane przez dwa różne wydawnictwa. Albo jedna książka została wydana w roku 2000 a druga 2002 i już też różnica w cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mka1971
jeśli chcesz jeszcze taniej to wystarczy się zarejestrować na stronie www.miedziak.com.pl (GRATIS) i można robić zakupy min. w Empiku do 5% taniej, dodatkowo przy pierwszym zakupie można otrzymać kartę z 5% refundacją kosztów paliwa na dowolnej stacji (nie ma punktów za które wybierasz produkty z katalogu - jest coś lepszego - częściowy zwrot gotówki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kammmallman
Pewnie, że zamawiałam :) Moim zdaniem nie ma lepszej księgarni od księgarni Empik i wygrywa ona nie tylko pod względem asortymentu, ale również pod względem obowiązujących w niej cen. Jednak prawdę mówiąc nie przepadam za ich stroną internetową i zawsze szukam książek tutaj http://www.ceneo.pl/sklepy/empik.com-s19403 czyli na stronie Ceneo, które jest porównywarką cenową. Wszystkie ceny podane w Ceneo pokrywają się z tymi podanymi na stronie Empik. Szukałam tam bardzo wiele razy książek i nigdy nie zdarzyła mi się sytuacja, w której jakaś książka miałaby inną cenę w Ceneo i inną w Empik. Aktualnie mają sporo promocji, więc polecam zajrzeć, dopóki książki, zabawki, płyty i gadżety są dostępne w promocyjnych cenach. Bo nie wiem, czy wiecie, ale w Empik dostępnych jest bardzo wiele różnych przedmiotów nawet takich jak np. myjki Karcher, mopy Vileda czy szczoteczki do zębów i często można je kupić znacznie taniej niż w sklepach z gospodarstwem domowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×