Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KarolinaMt

Wypowiedzenie umowy

Polecane posty

Gość KarolinaMt

Mam pytanie. Moja mama pracuje w firmie 10 lat. Ma umowę na czas nieokreślony. Ostatnio zmarł jej konkubent. Mama chce się przeprowadzić do innej miejscowości, gdyż obecnie została sama. czy można jakoś skrócić okres wypowiedzenia umowy, żeby był krótszy niż 3 miesiące? Dodam jescze tylko, że pracodawca sie na to nie zgadza. Proszę o odpowiedź, gdyż nie chcę, żeby mama była sama. Za odpowiedź z góry dziękuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trudna sytuacja
jesli sie szef nie zgadza, to raczej nic z tym nie zrobi, no chyba ze pojdzie na L4 - ale wtedy nie moze pracowac w ogole - czyli nie bedzie mogla podjac pracy w innej firmie . Jesli ma urlop , to moze w czasie wypowiedzenia isc na urlop,ale na to tez musi sie zgodzic pracodawca ....... Niech pogada z szefem ,ze popracuje jeszcze np. miesiac , zeby kogos poduczyc, wprowadzic na jej miejsce .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez pracy
ja osobiscie nie znam przepisów które by skrócily okres wypowiedzenia jesli pracodawca sie nie zgadza. czesc okresu moze pokryc urlopem który sie nalezy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez pracy
raczej pracodawcy daja wykorzystac urlop bo wtedy nie musza wypłacac ekwiwalentu za urlop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×