Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sama nie wiem czy kupic

kupował ktos perfumy na ALLEGRO?

Polecane posty

Gość sama nie wiem czy kupic

zastanawiam sie na kupnem perfum z avonu ale nigdy tego nie robiłam i nie wiem czy warto. czy spotkałyscie sie kiedys z oszustami albo z tym ze perfumy okazały sie nieoryginalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak ja kupowalam
odradzam.. niestety w 98% są to nieorginalne perfumy. Ja kupilam dwa i dwa razy sie przejechalam Odradzam!!! Zauważcie że tym co sprzedają na allegro perfumy blokują konta po jakimś czasie :) coz oszustwo szybko ma swój koniec..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak ja kupowalam
a tak na marginesie zapraszam serdecznie na moje aukcje może znajdziesz coś dla siebie. anulek-88

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hicior debeściak
ja kupowałam Miracle Lancome. Miały być 100% oryginał , niestety okazały się 100% podróbą. Na szczęście cena nie była wysoka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie możesz gdzieś dorwać konsultantki? Avon na allegro można kupować w ciemno - są tanie więc nie opłacalne w podróbach. Gorzej jeśli masz ochote na perfumy które w drogerii kosztują po 200-300 zł. 98% tego co jest na Allegro to podróby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
perfumow z avonu nieoplaca sie kupowalc nawet normalnie.... bo to szity sa. krotko sie trzymaja :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajjajajaaj
a ja kupilam kiedys miracle lancolme (od "supersprzedawcy")i naprawde bylo ok,potem znowu od niego chanel madmoisell i niestety pachnial nieco inaczej,zrazilam sie,przestalam brac dodam tylko,ze byly to fumy powyzej 100zl natomiast cena 50 zl jest dla mnie podejrzana,wtedy to na bank cos nie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama nie wiem czy kupic
wiecie co, nie chodzi o to ze poluje na niższą cene w necie i nie chce z katalogu, tylko o to ze tych perfum w katalogu juz nie ma. nie są one jakies nadzwyczajne ale mam do nich straszny sentyment(moj chlopak uzywal ich gdy zaczynalismy sie spotykac). ten zapach kajarzy mi sie z pieknymi wspomnieniami i chcialabym zrobic mu prezent. co w takiej sytuacji powinnam zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×