Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jestem deską przegrałam życie

Wesołego jajka i przystojnych prawiczków na mężów życzę wszystkim babkom z forum

Polecane posty

Gość nie ma przystojncy prawiczków
przynajmniej po 20

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, mylisz się, pomarańczo:) Osobiście znam jednego, który jest mądry, wykształcony, muzykalny, ma 188cm wzrostu i jest tak przystojny, że jak kiedyś poszłam odebrać zdjęcia (bo je wywoływałam, nie tak jak teraz- tylko cyfrówki i cyfrówki...), to koleżanki mi je pozabierały:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawuti
są! np mój mąż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfdf
ten facet sobie chyba maluje szminka usta ..Porazka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Deska chcesz w zęby :D / na raz i zbałamucenie (chociaż przy tym trzecim to bym sie na dłużej zatrzymała):P mam 28

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
płaska to nie dekold i twarz sa twoim problemem tylko gadka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to dobrze ze wiesz .teraz tacznij je eliminowac, chocby stopniowo i bedzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mąż prawiczek
przykro mi że poślubiłaś impotenta :( może po 20 to przesada ale prawiczek 25+ i to jeszcze przystojny to musi być tak z charakteru spaprany że nawet na raz się nie nadaje 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2 grosze ode mnie
ci faceci ze zdjec sa dla mnie wszyscy raczej odstreczajacy ;) jednym z moim bylych partnerow byl 28 letni prawiczek, raczej przystojny i inteligentny, moze zbytnio katolickiej mentalnosci ;) ale zapewniam, ze jak dotad najlepszy z wszystkich facetow, jakich mialam w lozku (choc 1 raz byl dosc wesoly, jak mozna sie domyslec :D ). wole tez facetow z doswiadczeniem, po fajnie jest dlugimi wieczorami siedziec przy winku i opowiadac sobie historie o bylych milosciach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×