Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fergie007

szkoła dla stewardess

Polecane posty

Gość fergie007

Słuchajcie znam dwa jezyki hispzanki i angielski ale na studia si enei zdecydowałąm a mam miesiac na wybor . I chciałą bym pojsc lub zrobic kurs do szkoły stweardesss ale nei wiem gdzie sa takei szkoły , ile trwaja , czy to kursy czy studia , ile kosztuja , jakei maja wymagania . jesli znacie si ena tym błągam piszcie pozdrawiam i dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Były takie kursy
ale one nie dają gwarancji że będziesz pracować w tym zawodzie. Linie zazwyczaj ogłaszają nabór, robią selekcję a potem prowadzą szkolenie - za który często każą sobie płacić choć nie jest to regułą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fergie007
aha a ile koszuje takie szkoelnie i gdzie moge sie udac bby sie zgłosic bezposrednio do LOTu ? mieszkmam w Poznaniu wiec mam pojsc na lotnisko ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z tego co
pamiętam to 2 lata temu ok. 8 tysięcy - ale to nie był LOT tylko tanie linie lotnicze. Do LOTU możesz zadzwonić, pójść osobiście ale daję Ci 99% gwarancji że spotkasz się z odmową. Aha wbrew pozorom to nie znajomość języków - choć też- ale końskie zdrowie w tym zawodzie się liczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fergie007
a dla jakiej firmy pracowałąs ? Bo ja tak za brtadzo nei znam sie.. dl aprywatnej tak ?? i miałąs jakis kurs i gdzie to było i gdzie latałąs?? opowedz prosze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość centralwings
wiem ze tam teraz szukaja ;) wejdz na ich stronke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fergie007
o dzieki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polonistkapani
fergie007 moze i Ty jezyki obce znasz ale polskiego napewno nie- ORTOGRAFIA!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdecyduj sie
nie zna!!! To jakiś dzieciak co się bawi na Kafe i zawraca ludziom d...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daniela
teraz jest nabor do wizzar i oni robia bezplatne szkolenia wiecej info na ich stronie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dariab111
droga pani polonistko > piszemy osobno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dariab111
napewno piszemy osobno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ca va passer
bez przesady z tym wyksztalceniem, wsytarczy srednie. iznajomosc jezykow obcych. w Wyborczej poniedz. sa zawsze ogloszenia o naborze stewardess, czasmi do jakichs egzotycznych krajow typu Bahrajn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Scoobiadi
Hej wszystkim.Mam kilka pytanek.Po ukończeniu szkoły średniej w wieku 19 let mam zamiar zostać Stewardessą.Mieszkam w Rzeszowie i chcę się dowiedzieć gdzie są takie szkoły dla Stewardess, czy po ukończeniu licełum odrazu mam się do niej wybrać itp.? jak ktoś coś na ten temat wie, i może coś więcej proszę o kontakt na gg-7872170 (pisać nawet jak będe niedostępna), lub na E-mail ada-99@o2.pl albo piszcie na forum.Jaką linie lotniczą mi polecacie? Jakie wymagania trzeba spełniać by dostać siędo PLL LOT??Proszę o odpowiedź i pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nelly033658
witam:0mam dopiero 15 lat ale juz wiem ze bd stewardessa:)mam jednak pyt. czy majac tyle lat moge podjac juz jakies dzialania w tym kierunku??? Bardzo prosze o szybka odpowiedz na mojego e-meila marcela.kffiatuszek@autograf.pl i z gory dziekuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ChcącaNiewiedząca
Hej! Mam dopiero 12 lat i chciała bym się dowiedzieć czy już mam działać, np.;szukac szkoły stewardess ,już trochę się nauczyłam z filmu.jak co i jak xD :) Bardzo mnie interesuje praca stewardessy nie mam lęku wyokości nie jestem na nic chora nie noszę okularów itp.Znalazłam studium w kRAKOWIE UL. Sujskiego 2 31-834 tel. 601-50-09-99 myślę że wam to pomożę :) i prosze pomuszcie mi poszukać szkoły stewardess w Krakowie z góry thx. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia;**
Siema. jestem Marysia. właśnie zdsłąm do 3 gimnazjum. bardzo marzy mi sie praca stewardessy. znam 4 języki. polski, angielski, francuski i arabski. myślę że to wystarczy. mógłby mi ktoś powiedzieć czy znalazłabym taką szkołę średnią w wa-wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia;**
no to jak? odpisze mi kto.ś? czekam ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julicia : )
Mam 172 wzrostu ważę 56 mam 16 lat rok skończyłam Gimnazjum teraz wybieram się do Liceum Policyjne. Mam szansę po tej szkole zostać stewardesą ? Jestem otwarta Bardzo kocham latać znam 3 języki Włoski J. Angielski i Niemiecki.: ) Mam jeden tylko wielki problem noszę okulary ( Obecnie mam soczewki) Mam -5,5: (. Czy to przekreśla szansę ? Proszę pisać na moje GG . 11437410 : ) dziękuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość latajmy
Od stycznia 2012 w Polsce działa Autoryzowane Centrum Szkoleniowe Międzynarodowego Stowarzyszenia Przewoźników Lotniczych (ang. International Air Transport Association = IATA). Stowarzyszenie istnieje od 1945 roku i zrzesza 230 największych linii lotniczych (np. Lot, Lufthansa, British Airways). W Centrum Szkoleniowym IATA mozna odbyć szkolenie przygotowujące do podjęcia pracy stewardessy/stewarda. Po zaliczeniu szkolenia uczestnik otrzymuje Miedzynarodowy Certyfikat IATA. Uznawany i ceniony przez pracodawcow na całym świecie. Szczegóły można znaleźć na stronie www.szkolenia-iata.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość latajmy
Od stycznia 2012 w Polsce działa Autoryzowane Centrum Szkoleniowe Międzynarodowego Stowarzyszenia Przewoźników Lotniczych (ang. International Air Transport Association = IATA). Stowarzyszenie istnieje od 1945 roku i zrzesza 230 największych linii lotniczych (np. Lot, Lufthansa, British Airways). W Centrum Szkoleniowym IATA mozna odbyć szkolenie przygotowujące do podjęcia pracy stewardessy/stewarda. Po zaliczeniu szkolenia uczestnik otrzymuje Miedzynarodowy Certyfikat IATA. Uznawany i ceniony przez pracodawcow na całym świecie. Szczegóły można znaleźć na stronie www.szkolenia-iata.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maja_Nad
Wszystko to prawda. Jest też kilka Akademii (ja akurat brałam udział w szkoleniu Akademii Stewardess Above the Clouds), które pomagają w zdobyciu tej pracy! Polecam ich bardzo serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elizagoldwings
Wszystkie osoby zainteresowane pracą personelu pokładowego zapraszam do szkoły pilotów Goldwings.pl Nowy kurs zaczynamy już w Pażdzierniku. Kurs jest prowadzony przez profesjonalną stewardessę , psychologa, kontrolera ruchu , ratowników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga SKY4JET
Zapraszamy na kursy do naszej szkoły stewardess WWW.SKY4JET.COM, Specjalizujemy się głównie w szkoleniach stewardess (cabin hostess) na prywatnych jet'ach - czyli głównie biznes awiacja (gdzie zarobki zaczynają się od 3tyś EURO). Kurs dotyczy obsługi pasażera VIP, procedur bezpieczeństwa, pomocy medycznej itp. Najbliższy termin kursu rozpoczyna się 7.04.2017 - 9.04.2017r. w Warszawie Zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OSTATNI DZWONEK! Zostań naszym słuchaczem jeszcze tej zimy. Nie przegap okazji i zapisz się do NOVA Centrum Edukacyjne. Ostatnie dni rekrutacji w Rzeszowie, tylko u nas jest jeszcze taka możliwość – do 3 grudnia! Wydajemy LEGITYMACJE, ZAŚWIADCZENIA DO URZĘDÓW. Nie wahaj się tylko przyjdź, ul. Kolejowa 1 ( od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-20.00 oraz soboty 9.00-15.00) ZAPRASZAMY!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OSTATNI DZWONEK! Zostań naszym słuchaczem jeszcze tej zimy. Nie przegap okazji i zapisz się do NOVA Centrum Edukacyjne. Ostatnie dni rekrutacji w Rzeszowie, tylko u nas jest jeszcze taka możliwość – do 3 grudnia! Wydajemy LEGITYMACJE, ZAŚWIADCZENIA DO URZĘDÓW. Nie wahaj się tylko przyjdź, ul. Kolejowa 1 ( od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-20.00 oraz soboty 9.00-15.00) ZAPRASZAMY!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×