Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sisiusi

jaki kolor stroju kapielowego??

Polecane posty

Gość sisiusi

Jaki kolor stroju kapielowego dobrac do bardoz jasnej karnacji z piegami? Chcialabym sobie kupic jakis stroj na basen i ciezko mi sie zdecydowac na jakis konkretny kolor, bo wydaje mi sie ze w kazdym wygladalabym strasnzie ze sowja biala cera. Czekam na opinie i rady:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaasiiaa
mi sie wydaje ze ajbardzoej to jakis odcien zielonego musisz dobrac:) byle nie za jaskrawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałam koleżankę o bardzo jasnej skórze, blondynke. najlepiej wyglądała w jasnym fiołkowym kostiumie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bywalec1
Zbliża się lato więc zaprasazam na plażę naturystów. Tam będziecie mogły plażować w stroju Ewy. Tanio i wygodnie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angelelele
Delikatna zieleń albo lila...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puum
mi tez sie wydaje ze ladny bedzie zielony, taki kolor pistacjowy mozesz tez zaszalec z mocno nasycona czerwienia, taka wpadajaca w bordo osobiscie odcienie fioletu mi sie nie podobaja, kojarza mi sie jakos tak wiesniacko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puum
ogolnie cieple kolory, czern, niebieski itd odpadaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też mam baaardzo jasną cerę ale nie mam piegów :P a strój mam ciemno brązowy , w którym wyglądam najlepiej po wcześniejszym przetestowaniu, zielonych, niebieskich, bordowych i w sumie wszystkich kolorów chyba :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jabym postawila na szmaragdowa nasycona zielen:) zwlaszcza jesli masz rude wlosy. nie bedzie podkreslal bladowsci cery. albo wisniowe:) wolala bym jakis zdecydowany kolor pastele z balada cera sa nijakie:) nie napisalas jakie masz wlosy wiec z rudym proponowala bym zielen z brazowymi wisnie, czekoladowy braz a z blond turkus lub mocny roz. napewno zrezygnowla bym z bilego i z czerni takze z pastelowych blekitow i rozow:):) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×