Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nati 1987

W co się ubrać na komunie?1wsze spotkanie z rodzina narzeczonego/

Polecane posty

Gość Nati 1987

Zostałam zaproszona na pierwszą komunię młodszego brata mojego narzeczonego.Będzie tam cała jego rodzina,więc spory stres i chciałabym chociaż wyglądać bez zarzutu.Właśnie z ubiorem mam największy problem,bo na co dzień nie ubieram sie elegancko:/Nawet spódnice zakładam raz na ruski rok, a mój styl przypomina nieco grunge'owy lub "metalowy" ,jednak dość kobiecy.. Nie czuje się dobrze w eleganckich ubraniach.W co się ubrać ,żeby zrobić dobre wrażenie a jednocześnie nie "przebierać sie" za kogoś innego...?? (mam 20 lat , mój facet 30 więc "rodzinka" przyzwyczaiła się pewnie do jego starszych i bardziej eleganckich partnerek,więc nie wparuje do Kościoła w glanach:/)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kreyniczanka
Nati zawsze mozesz zalozyc fajna koszule biala ale nie bluzke z jakims kolniezykiem powywijanym.Mozesz tez inny kolor zalozyc w zaleznosci jaki lubisz. Fajna koszule taka luzna ale dopasowana. Ja tak sie ubieram prawie zawsze i wszedzie i komfortowo sie czuje :) Spodnie jak najbardziej moga byc. Kto powiedzial ze kiecka musi byc? :D Takie nie odpowiednie to stereotypy a zawsze mozna przyczyniac sie do ich zmian ;) Takze to juz od ciebie zalezy co zalozysz. Uwzglednij swoj komfort tak abys dobrze sie czula a nie zeby tylko cieszyc oczy innych a ty masz cierpiec w jakiejs kiecce :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kreyniczanka
Ewentualnie proponuje jakis fajny zakiet albo kurteczke a la bluza. Fajne zakieto- marynarki ma Brandtex dunska firma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trajkota
komunia to nie slub więc strój nie musi być "balowy" wg mnie proste spodnie na kant i jakaś fajna koszulowa bluzka wystarczą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oni na pewno wiedzą, ile masz lat, i nie będą oczekiwać od Ciebie żakietów itp. - strojów trzydziestolatek. Ja bym założyła jakąś koszulową, dopasowaną bluzkę - np. w zielonym albo brązowym kolorze, jak nie lubisz jasnych, i do tego czarną spódniczkę do kolan. To dobra okazja, żeby się pokazać narzeczonemu od \"kobiecej\" strony, skoro na codzień chodzisz bardziej na luzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pokrewny rusycysta
żakiety i marynarki Cię postarzą, jeśli chcesz bardzo elegancko, wystarczą spodnie w kant, seksowne szpilki i biała koszula np. z jakimś fantazyjnym wiązaniem, do tego elegancki szal. Jeżeli będzie ciepło spodnie materiałowe i jakaś zgrabna tunika, do tego szpilki sandałki, no i jasne kolory,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to co mam to co zdarzylo sie
ja ubieram sie na sportowo i jak mam ubrac sie bardziej "elegancko" to zakladam czarne balerinki bez zadnych ozdob (bo na obcasie nie potrafie chodzic) do tego spodnie typu rurki, czarne, z eleganckiego materialu, i na gore taka bluzke prosta ecru z motywami z koronki. czuje sie w tym bardzo dobrze. mozesz tez ubrac np koszulowa blizke a na to bezrekawnik z golfem lub w serek. ale sukienek jest bardzo duzo ladnych, nie tylko strojne. ale to takze zaezy jak pogoda bo jak bedzie padalo to mozesz sie dziwnie czuc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to co mam to co zdarzylo sie
o, poprzedniczka wyzej dala bardzo fajna rade-tunika :) dopasowane spodnie i tunika, do tego ladne buty i trebka i bedzie slicznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×