Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Huczne Wesele

wszystko o organizacji i koordynacji wesel

Polecane posty

Gość moje zdanie jest takie
do huczne wesele: powiem tak: studiuję dziennie, prowadzę dom i robię mnóstwo innych bardzo absorbujących rzeczy i jeśli mogę zlecić firmie wykonanie jakiejś usługi to to robię. ale w przypadku wesela napotykałam na same trudności. np. chciałam mieć inne niż wszystkie ZAPROSZENIA, czyli takie, na które nie natknęłam się w necie lub katalogach. gdzie nie dzwoniłam to musiałam tłumaczyć, że chcę takie jak sobie wymarzyłam i już, natomiast w każdej z tych firm napotykłam na same problemy, które piętrzyły się niemiłosiernie. zatem zadecydowałam zrobić zaproszenia sama, wyszły naprawdę oryginalnie, teraz wszyscy pytają, kto mi je robił. kwestia DEKORACJI: zaplanowałam, że nie będzie prostacko, żadnych sztucznych kwiatów, beznadziejnych stojaków itp. rzeczy i wyobraż obie nie znalazłam żadnej firmy, która wczuła się w to, o czym myślę. FRYZJER, KOSMETYCZKA ITP. nie zleciłabym firmie. LOKAL (wszystko co z tym związane) nie zleciłabym także. ZESPÓŁ wykonałam 1 telefon + pojechałam ich zobaczyć na cudze wesele Jeśli chodzi o koordynację wszelkiego rodzaju terminów płatności, zaliczek, terminów wykonania itd to zrobiłam program w exellu, który sam wszystko liczy i pokazuje. Reasumując: wystarczyło poświęcić 1 weekend na dokładne zaplanowanie wszystkiego, potem tylko realizować. Mam pewność, że wszystko jest tak jak trzeba, mam nad wszystkim kontrolę, a przede wszystkim satysfakcję, że jestem dobrym organizatorem. Co ważne: żadna firma czy osoba, z którą rozmawiałam nie wczuła się w moją wizję wesela, więc po co miałam tracić czas i energię na tłumaczenie. Ale: ja jestem perfekcyjna w tym co robię i kreatywna. Firmy organizujące wesela dobre są dla osób, które takie nie są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wedding Planner
Brawo :) Gratuluję kreatywności i inwencji :) Ale, jak wcześniej wspomniałam a Ty dokończyłaś, wiele jest osób, którym brakuje czasu i owej kreatywności. Dlatego pojawili się konsultanci ślubno-weselni :) Ja ograniczam się jedynie do podpowiadania młodym parom rozwiązań :) Wystarczy lekka zachęta i już :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moje zdanie jest takie
a propos, wynegocjowaliśmy z moim narzeczonym rabaty wszędzie, poza księdzem i zespołem. a swoją drogą, dla Młodych, którzy dopiero wchodzą w życie taka organizacja wesela jest szalenie ważnym wyzwaniem, przecież przez całe życie będą zmuszeni do dokonywania wyborów, podejmowania decyzji i brania na siebie wielu obowiązków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość umiem sobie wyobrazic
zgadzam sie ze to fajnie samemu zorganizowac swoj slub i wesele, ale ja to nie wszyscy... Nie wszystkie suknie dziewczyn tu na forum mi sie podobają a i im nie musi sie moja kiecka podobac. Dlatego nie wszyscy muszą takze organizowac sami swoje wesele. Wybor nalezy do kazdego i nie mozna krytykowac firm ktore swiadcza takie usługi. W moim miescie jest taka firma, ktora od a do z organizuje wesela. Znam tych włascicieli i mają kupe kasy z tego. Generalnie grają jako zepol i mają podpisane umowy na 2 lata z gory. Zyją na wysokim poziomie z tej firmy. A dodam że mieszkam w małym miescie. I co? i ktos musi ich wynajmowac skoro mają akie branie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huczne weslele a prawa
autorskie do tych artykułow kto ma? Dlaczego nie podajesz źródła i linku do strony skąd pochodzą. naprawde żenujące po co to wszystko na innym forum tez to piosalas po co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie jeżeli do tej pory nadal tego nie rozumiesz ( a nie wiem dlaczego tylko pomarańczowe nicki dyskutują ja ten na temat) to ja już tego nie bedę tłumaczyć. Widocznie te osoby, które mają pretensje o te artykuły nie są zainteresowane problematyką organizacji wesel i wszystkiego co jest związane z branżą ślubną, tylko po prostu szukają tematów do dyskusji a raczej do kłócenia lub denerwowania innych. Posłuchajcie jeżeli chcecie pogadać na temat wyżej wymienionego tematu chętnię porozmawiam, ale jeżeli tylko do pyskówki to ja nie jestem zainteresowana. Zrozumcie to w końcu,że ten post jest do innych celów. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znowu cala masa osob ktora sie czepia...nie podobaja wam sie rady...trudno nie korzystajcie..po co te glupie docinki??nikt Wam nie kaze czytac artukulow wklejanych przez huczne wesele..ani tym bardziej korzystania z Jej porad..ale po co odrazu najezdzac?? ja pracuje w branzy budowlanej i spotykam sie czesto z bogatymi klientami placacymi grube pieniadze za projektanta wnetrz... 1- nie zatrudnilabym takowego bo mnie na to nie stac 2-mam swoja wizje i wiem co i jak i nie potrzebuje przynajmniej do urzadzania mojego nowego mieszkania 60m2 projektanta...choc nie przecze ze gdybym spelniala punkt 1 to moze takowego bym zatrudnila- kwestia mini snobizmu;) wiec nie czepiajcie sie Ady bo to bezsensowne..polowe Was nie stac poprostu na takowa usluge-mnie tez - i ot taka prawda....druga polowe stac ale tak jak poprzedniczka maja swoja inwecje tworcza... a ogarniecie wesela np 150osob nie jest prosta rzecza i wtedy firmy podobne do Ady sa pomocne ;) zycze trochw wiecej luzu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja zdanie jest takie
zaraz, zaraz. huczne wesele pytała co kto myśli nt temat, więc ja napisałam swoje odczucia. niech każdy robi tak, jak chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huczne wesele nie widzisz
że nikt nie jest zinteresowany tymi artykułami???? A to, że tak sobie poprostu kopiujesz i wklejasz cudzą pracę i nie podpisujesz z jakiego źródła to wziłaś to tylko swiadczy o Twoim nieprofesjonaliżmie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że wbrew pozorom, taka organizacja wesela wcale nie jest sprawą prosta, łatwą i przyjemną. Wielu osobom naprawdę przysparza sporych problemów, które nie zawsze można bezboleśnie rozwiązać. Dlatego wydaje mi się, że coraz częściej przyszli Państwo Młodzi zaczynają sięgać po pomoc firm, które organizacja wesel się zajmują. Moim zdaniem, to znakomite, że powstają takie właśnie usługi, gdyż ułatwia do bardzo sprawę. Młodzi mogą spać spokojnie i nie musza się martwić, że z czymś nie zdążą. Trzeba jednak pamiętać o tym, że nie każda taka firma ma dobre przygotowanie. Przed wynajęciem takich konsultantów należy sprawdzić czy maja jakieś doświadczenie, certyfikaty potwierdzające to, że znają się na rzecz. Z tego co wiem, to na Pomorzu działa taka właśnie wzorowa firma Gustowne Wesele - wydaje mi sie, że są kompetentni, znają się na rzeczy, zresztą to pewnie będzie mógł potwierdzić każdy, kto z ich usług korzystał. Jeżeli ktoś chce mieć wspaniałą uroczystość weselną, to lepiej żeby zgłosił się właśnie do takiej firmy jak ta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewewe
Organizacja wesel jest dobra ale nie na nasze polskie warunki. Tutaj ogranicza Cie budzet!. Mysle, ze gdyby bylo mnie stac to zorganizowalabym sobie sama slub nawet w Wieliczce a ze nie stac to konsultant nie pomoze. Konsultant moze wybrac ze 3 fajne restauracje w okolicy ale i tak trzeba jechac do kazdej i wybrac, to samo z kwiatami, zaproszeniami itd.... No chyba, ze konsultant sam wszystko wybiera.. Nie mamy w polsce winnic, plaz na kazdym kroku itp jak to w amerykanskich filmach. Jezeli ktos ma duze pieniadze to zrobi sam wesele na zamku, jezeli nie ma zeby za zamek zaplacic to konsultant mu nie pomoze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×