Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość to mój drugi facecik

Ma małego, po amfie mozliwy jest zupełny flak???

Polecane posty

Gość martept
Czy cum on nie uzależniają? Pytam się bo zastanawiałem się czy sobie nie kupić ale boje się ogólnie, ze mógłbym się od nich uzależnić. No i czy rzeczywiście zwiększają ilość nasienia czy jest to jedynie obietnica?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zwiekszają. Różnie z tym bywa bo jedne tabletki potrafią znacznie zwiększyć ilośc nasienia. a niektóre nie I to niezależnie od obietnic.Jak brałem braveran to nie powiekszał. W przypadku cum on to zwiększenie objętości nasienia widac i to sporo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wy nie macie pojęcia o tym jaki jest penis i sex po amfie ponieważ czytacie w necie bzdety ludzi co nie mają pojęcia o czym mówią a mówią oni że po amfie nie staje. Buhahaha to jest po prostu żart dla kogoś kto zna temat z autopsji o erekcji po amfie i seksie po niej. Sex i libido po amfetaminie to jest coś wspaniałego, to jest jak zwykły sex do kwadratu jak nie do sześcianu, a penis po amfetaminie, jak się odpowiednią ma partnerkę i się odpowiednio poprowadzi grę wstępną jest wspaniały, genialny, cudowny, niepowtarzalny... a panis jest twardy jak skała, że o orgazmie nie wspomnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×