Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

beauty23

CO ROBICIE W TEJ CHWILI???????????????????????

Polecane posty

a czy dostałyscie albo dostaniecie jaks kase extra na swita?? ja mam doła bo mój szef zapomniał ze na swita wypadłoby cos dac extra:/oczywiscie to nie obowizek al miło jest jak sie kogos doceni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość turbocipka
ugniatam białko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myslalam ze piane sie ubija nie ugniata:) Lubis jakos przezylam, wymknelam sie szybko po angielsku to byl specyficzny oplatek , a mi i tak sie spieszylo ide jesc obiad karpia mam "przedswiatecznego":D:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
keksy wstawiłam do piekarnika:classic_cool: zobaczymy co wyjmę;) zauwazyliscie....teraz logujemy sie raz....:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bigs skonczylam robic, teraz juz przez kilka godzin , a nawet dnie bedzie dchodzil do siebie;) teraz tylko sprzatanko reszta pichcenia jutro i pojutrze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
keksy palce lizac:classic_cool: nie próbowałam jeszcze...ale wygladaja wspaniale;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Seti..mi sie zmienia..tzn. rosnie;) tez miałam maila przy nicku...ledwo wykasowałam...nie chciał zniknąc...mimo ze chyba z trzy razy zmieniałam w profilu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Seti...wychodzi na to...ze jak piszesz na jednym logowaniu...to wszystko licza jako jeden post...jak wyjdzisz z kaffe i ponownie sie zalogujesz...to masz nastepny post....hmmm...dziwne... moze dalej pracuja nad usprawnieniem kaffe...jak na razie...z miernym skutkiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :-)) W koncu siadlam na tylek ,po calym dniu pracy,jutro znow to samo i poniedzielek:O Widze,ze dziewczyny juz wypieki robia ,ja w planie mam jutro,czesc przed praca czesc po pracy,licze,ze do polnocy sie wyrobie :D Setunia dostalas ode mnie @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×