Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ert26

NFZ - rekrutacja i praca

Polecane posty

Gość ert26

Czy ktoś z Was pracuje w administracji NFZ np. w dziale kontroli wewnętrznej lub księgowości? Interesuje mnie jak przebiega rozmowa kwalifikacyjna po złożeniu dokumentów aplikacyjnych, czy są może jakieś testy ze znajomości przepisów,czy też po prostu liczą się same "znajomości". Na jakim poziomie kształtują się zarobki w tej instytucji? Bedę wdzięczny za wszelkie informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alanizacja
witam, temat był dość dawno zadany, ale skoro ja niczego nie znalazłam przed rozmową mam nadzieje, że pomogę innym. Rozmowa na stanowisko starszego referneta ds umów: był to test składający się z 10 pytań z ustawy wszystkie dotyczyły struktury org funduszu- więc najlepiej nauczyć się całego działu piątego, myślę że te pytania są na wszystkie stanowiska, bo ja szłam do wydziału związanego z umowami i żadnego pytania na ten temat nie było. każde pytanie było punktowane 2pkt. Łącznie do zdobycia 20 przyczym min do przejścia było 14. Druga część to Excel również 10 zadań wszystkie z formuł, i jak wcześniej 14 pkt na 20 trzeba zdobyć. Przy czym wybierają tylko osobę która oczywiście najlepiej zda test. Wyniki były tego samego dnia, lista na 9 osób, przyszło 7. Tym razem się nie udało ale juz składam następne, skoro się już tej ustawy nauczyłam to się nauczę tego excela:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lovemachine00
czesc:) jestem wdzieczna za te informacje na temat przebiegu procesu kwalifikacji do nfz, ja jeszcze nie bylam, narazie zlozylam tylko papiery. mam pytanie czy ten test to byl test wyboru (a, b, c... ) czy moze byly pytania otwarte. i jezeli chodzi o excela to jakie przykladowo byly formuly - sumowanie, filtrowanie danych... ? z gory dziekuje za odpowiedz i 100kroc dzieki za to co juz napisalas/ pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam taki test w piątek w Kielcach. Może ktoś także?? Proszę o podpowiedź, jakie zadania były z Excela?? Wydaje mi się, że umiem go obsługiwać, ale chciałabym wiedzieć czego się spodziewać. Dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anuleczka5
hej ja mam rozmowę więc może mi coś pomożesz jak się odbywała z góry dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie byłam na rozmowie (mimo że zostałam na nią zaproszona) z powodu egzaminów na studiach :( Jestem zaskoczona poziomem jaki reprezentuje NFZ w Kielcach! Test z ustawy był bardzo szczegółowy a zadania na kompach były naprawdę trudne, a czas na ich wykon bardzo krótki. Trzeba było mieć sporą wiedzę o funkcjonowaniu NFZ i znać się (na poziomie min średniozaawansowanym) na OFFICE-ie... Dziś pisałam test w Mazowieckim NFZ. Muszę powiedzieć, że test był prostszy niż w Kielcach i nie było testów na komputerach... Jednak trzeba było mieć opanowaną rachunkowość na tip top, co nie jest łatwym zadaniem. Test był wielokrotnego wyboru. Piszcie jak wyglądało to u Was :) Jeśli się ktoś dostał- proszę zdradź mi tą receptę:P Mam nadzieję, że komuś pomogłam i/lub podpowiedziałam co nie co :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może pamiętacie pytanka jakie były na teście? Była bym wdzięczna za podrzucenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pati582856
Cześć wszystkim poszukującym pracy w NFZ. Właśnie jestem po teście, tak jak wyżej napisane test był ogólny z wiedzy o NFZ którą możemy znaleźć w dziale 5 ustawy. Pytania wielokrotnego wyboru np. kto stoi na czele NFZ itp. Powowdzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janmarija
byłam na pierwszym etapie rekrutacji w nfz, był test z ustawy, pytania z word i excela oraz polecenie przetłumaczenia tekstu na polski. pytania dosyć proste. pytania typu: kto powołuje prezesa, na czyj wniosek powoływani są radni,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam, rekrutacja w nfz kielce to jedna wielka ściema, trzeba mieć chyba znajomości żeby się dostać tam do pracy. Byłam już 2 razy na rekrutacji w nfz kielce. Były testy wiedzy z ustaw, oczywiście szczegółowe i pytania opisowe, typu wyjaśnij pojęcia:) Za pierwszym razem nabór nie został rozstrzygnięty, a raczej napisali na stronie że pani na której miejsce odbywał się konkurs wróciła do pracy. Jasne!Jedna wielka ściema! Za drugim razem było jeszcze lepiej. Przed testem na holu czeka około 30 osób, nagle z pokoju wychodzi pani z samym długopisem i dowodem osobistym i dołącza do grupy:) Od razu wiemy kto wygra nabór. Zapamiętałam imię i nazwisko pani jak wyczytywali, żeby wiedzieć czy to ona wygra. I jak myślicie??? Dzisiaj zobaczyłam na stronie internetowej wyniki, pani wygrała nabór nr 24. Więc powiedzcie mi jakie szanse ma przeciętny człowiek starający się o pracę? Wszędzie trzeba mieć znajomości. Szukam pracy już 4 miesiąc, staram się myśleć pozytywnie, nie poddawać się, ale kurcze takie sytuacje podcinają skrzydła. Po co dają ludziom nadzieję!!! Jak wszystkie te nabory są już z góry obsadzone, a rekrutacja jest tylko po to bo mają takie procedury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niestety tak jest, osoby już pracujące startują, ale próbować trzeba, spróbuj może w PFRONie, tam są często rekrutacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wudowua
O to ładnie, sama miałam do NFZ w Kielcach składać ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam wszystkich, Ubiegam się o pracę w NFZ w Kielcach w Zespole Kontroli Wewnętrznej, wymagają znajomości ustawy o świadczeniach opieki zdrowotnej finansowanych ze środków publicznych. Czy ktoś wie na co najlepiej zwrócić uwagę, ustawa ta jak pewnie każda inna jest bardzo długa a czasu niewiele.Tu pojawia się moje drugie pytanie jaki czas jest od zakończenia przyjmowania aplikacji do zaproszenia na rozmowę. Z góry dziekuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Pomorskim NFZ ok 2tyg do 1m-ca, w zależności od ilości złożonych aplikacji!,1etap- jest test z wiedzy o ustawie, zadanie z worda(tworzenie jakiegoś dokumentu na zadany temat) i zadanie z excela(formuły i obróbka fragmentu danych); 2etap rozmowa z komisją ; wyniki tego samego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ma ktoś jeszcze jakieś informacje na temat testów na referenta z nfz? Konkretnie woj łódzkie ale każda inna odpowiedź też jest mile widziana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 325
no wszystko fajnie, ale jesteście dziwni to taki nawyk wyniesiony z naszej chorej edukacji, jeśli ktoś się stara o pracę to nie powinien pomagać swojej konkurencji, a siedzieć cicho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćlilka
Będziesz wszystko umiała a i tak jak nie masz ciotki wujka to nie przejdziesz.Szkoda zdrowia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam rekrutacyjnarewolucja.pl, strona z wieloma ofertami godnymi Twojej uwagi! warto spróbować!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×